• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nerouhej se! :))
    na druhou stranu, pokud by to nebylo customizovatelny a nemohl by sis nastavit treba 5x5 pixelu blikani, tak to stejne asi ani nepostrehnes :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    To by ale nemuselo být špatné, si říkám že pokud umí blikající bod, tak by tím třeba mohli nějak nahradit tu chybějící led notifikaci! :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VOJTASAN: tak toho jsem si zatím vůbec nevšimnul... :-))
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    S10káři...Možná jste si toho všimli, možná ne. Já to objevil dneska. Tak jsem pátral a našel. Jestli jste si mysleli, že blikající bod na obrazovce při hovorech je chyba... Tak ne. Je to vlastnost. https://hothardware.com/news/blinking-white-pixel-samsung-galaxy-s10-feature-not-bug
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEKKIT: to je ono. dík.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: procti si to tu zpatky, resili jsme to tady myslim
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: a i bez toho zjednodušíeneho to běhá pěkně. zajímavý.

    Jen teď mám na droidu klávesnici přes text. :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: jo, myslim tohle, ja to mel by default zjednoduseny, coz znamena fotka projde, kdyz to vypnes, fotka nepomuze
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: jasný už chápu
    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY: *po aktualizaci
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: zadna aktualizace neopravi presun dopredu. A ani po aplikaci to vetsinou nedavam na prvni dobrou... Kdyz byla vzadu, tak jsem mel mobil odemknuty, uz na pul cesty z kapsy.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: v nastavení je jen rychlejší odemčení - to mám vyplé, protože tam přesně řikaj, že to snižuje bezpečnost. Ale to asi bude to, co myslíš, ne?

    Jinak jsem samozřejmě musel všechno nastavovat ručně. Třeba google authenticator je fakt lahůdka. A Citrix jsem po hodině vzdal. To skočim v pondělí na it.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: kdyz uz aspon tak si zapni trn enhanced FR mod, pokud to nechas v defaultu, odemknes svuj ksicht fotkou
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Já teda odemknutí ksichtem nikdy nepoužíval, ale tady bych to raději nedával, co psali na Androidpolice tak to nezní moc dobře...to už radši gesto nebo pin...

    Samsung Galaxy S10 face unlock can be fooled by a photo, video, or even your sister
    https://www.androidpolice.com/...s10-face-unlock-can-be-fooled-by-a-photo-video-or-even-your-sister/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Mně se to přehrálo docela dobře, takový ty Google a Samsung aplikace bez problému, nejsem si jistej jestli Facebook možná nechtěl login ale snad taky šel...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JOHN_LENON: tu čtečku měla opravit nějaká nová aktualizace. Třeba to v tom ještě nemáš všechno nainstalovaný
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    jo a ještě, kvuli tem otiskum jsem si zapnul odemykani ksichtem. funguje to překvapivě dobře, i v brejlich. dokonce stejne rychle jako u domaciho jabka xr

    muj dotaz, jak moc špatně je to zabezpeceny? je to absolutne spatny a mam to hned vypnout, nebo to pro obycejnyho cloveka staci?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: *prehraje automaticky, samozrejme.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak 4 hodiny majitelem s10. prvni dojmy? jeste vic me sere, ze jsem si tu s8 rozflakal.

    ctecka prstu otresna. chci zpatky ctecku vzadu.

    zbytek? asi dobry, ted si pretahuju pres smart neco neco data z puvodniho telefonu.

    a mam dotaz. samsung smart lock mi prehraje login data do těch aplikaci ručně, nebo to musim vsude otrocky zadavat znova? jde mi hlavne o banku a google pay, google autenthificator a google music....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam