• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: aha, ok. Ja moc netelefonuju, tak sem vlastne ani nikdy nepatral po tom, jestli se zmenila kvalita. A kde to teda zapnu? to zkusim :) dik
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: kvalita je lepší o level, u HD hovorů je to sice podobný, ale hlavní je, že pokud to maj oba účastníci hovoru, tak rychlost spojení... telefon se ti pak už nepřepíná do 3G při hovoru, tzn. místo 10 vteřin čekání už vyzvání během vteřiny...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: a k cemu je to dobry? Zvysuje to nejak kvalitu volani? dneska uz je kvalita voice callu ok, ne? nebo na co to je?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: mám teda "jen" S8, ale minulá aktualizace na konci června mi konečně přinesla VoLTE a VoWiFi... tvl. to byla doba, protože funkci oznámili někdy už na koncem roku 2017... kolega co má tu samou to tam měl... já ne, byl jsem i v Samsung Plaza, kde mi potvrdili, že by to tam být mělo, nicméně i po přehrání sw od nich funkce nikde...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zdravim, nema nekdo pristup k rychlemu download na sammobile?
    Chtel bych ruzne verze FW pro S6 Edge a S8
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    heh hlavně aktualizaci 1.července 2019 chceme mít v přístrojích do prvního srpna?:)

    To až mi žena řekne, abych šel konečně uklidit ten bordel ve sklepě, tak řeknu že tuto aktualizaci bych rád dostal do sklepa k 1.10 2019:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: zatím prej švýcarsko - každopádně zase nekonkrétní "vylepšení", znáš to:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja mam posledni tuhle a tech dalsich se bojim jak cert krize...necetl sem na ne dobry reference pod release notes ve forech.

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung vypustil nové aktualizace na Galaxy S10. Co vylepšují?
    https://www.svetandroida.cz/samsung-vypustil-nove-aktualizace-na-galaxy-s10-co-vylepsuji/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    V ČR se ročně prodá milion Samsungů, říká ředitel české pobočky Tomáš Balík – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...rika-reditel-ceske-pobocky-tomas-balik/sc-309-a-1345407#part=1
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jj ta palubka mi přijde taky lepší...už je kvůli topení v zimě:)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    DRAGON: mam obyc na s7 v pouzdru a nikdy.mi nespadl, ale jak pises, na palubku asi lepsi nez do vetrani i kdyz u stareho auta mi to drzelo pekne
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TEKKIT: jojo nalepis tam plisek s oboustranou lepenkou, dostaneš k tomu 3 vetsinou. jediný uskali je mrizka větrání, ve starym aute byly horizontalni a lepe to drzelo, ted mam vertikalni a uz to není tak pevné ale ty magneticky drzaky dělají i s prisavkou na sklo nebo lepenim na palubku
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to nema vliv na nic. magnet je super, ale vem si silnej nebo ti to bude s galaxy S padat. ja mam teda prilepovaci na palubovku, ty do vetrani se hejbou a to ja nemam rad, navic blokujou vzduch.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SOJKA: tjn vše má pro a proti...btw to musíš na ten mobil něco nalepit, nebo to drží jak?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TEKKIT: pouzivam normalne s nabijeckou, aux nepoužívám, mam bluetooth rozhrani ale jinak tomu nic nebrani.Delaji ted i magneticky drzaky s Qi nabijenim coz je super ze nemusis napojovat kabel a kdykoliv to tam polozis tak se zacne nabijet ale tam vadi ochrany kryt telefonu zase
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SOJKA: může v tom být současně nabíječka a AUX kabel?

    (nejsem moc fyzik...magnety, atd...jestli to nedělá neplechu)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TEKKIT: Ja pouzivam magnetickej s nalepovacim pliskem na zada mobilu nebo pouzdra kterej se uchytava do mrizky vetrani
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Ahoj, jaký používáte držák do auta pls...už to musím nějak řešit, věčně chytám mobil někde po autě atd:(

    Koukal jsem že je toho (jako dneska všeho) nějak moc druhů. Nerad bych zase nějakej křáp co skončí v kastlíku...

    Snadná montáž, pevné uchycení, přijatelná cena.

    Díky
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj, má tu obstarožní mobil Samsung SGH-X680 s nefunkčním displejem a rád bych z něj dostal data. mám datový usb kabel. ale: mám windows 10 a nemám ovladače. máte s tím někdo zkušenost "jak na to"? (krom instalace win xp)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam