• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEST VODĚODOLNOSTI ROZHODNĚ NEPROBÍHÁ TAK, ŽE BY SE TELEFON PONOŘOVAL DO VODY.
    V případě vytopení telefonů občas servisní technici řeší poměrně složité situace. Zákazník tvrdí, že certifikaci neporušil, ale do servisu zasílá vytopené zařízení. Nejčastějším problémem je, že si uživatelé nepřečtou doporučení, jak se mají k zařízení chovat. Mylně se domnívají, že se s telefonem mohou potápět v moři, mohou jej polít pivem nebo nějakou jinou tekutinou, ovšem certifikace říká, že se s takovýmto zařízením dá potopit pouze do určité hloubky pouze po určitý čas a pouze do určitého tlaku. Certifikace rovněž uvádí, že kapalina nemá být abrazivní, aby neporušila těsnící materiály. K problému s vytopenými smartphony bohužel občas přispívají i prodejci svým marketingem, kdy se mírně nadsazuje voděodolnost zařízení.ost zařízení.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    koukam ze Samsung ma premiovou sluzbu na galaxy teflony ;)

    Moje Galaxy | Samsung Česká republika
    https://www.samsung.com/cz/mojegalaxy/
    HANZO
    HANZO --- ---
    NEVILL: je to ono
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    presne tak, co ten nocni rezim dela jedinyho, je softwarova zmena, kdy na tmava mista aplikuje dual iso, tzna ze na svetly mista exponuje (softwarove) treba iso 200, ale na cerny mista 1600. Vysledek je to, ze to vypada stejne jako bez nocniho rezimu, jen v tmavych castech vidis barevny zkresleni a digitalni sum. Kdyby aspon vymodelovali ten sum tak, ze by pusobil nejakym filtrem jako filmovy zrno, tak by to bylo dobry, ale takhle je lepsi to vypnout.
    Za mne rozhodne samsung od 10. generace dost klesnul s kvalitou fotek. Moc to tlaci a podle toho to tak vypada.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jako pokud bys tam z nějakého důvodu potřeboval něco vidět, tak fajn. Jinak ten noční režim hlavně přidává hodně šumu, taky raději fotím bez něj protože to vypadá tak nějak víc přirozeně...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: se mi to skoro více líbí bez toho nočního režimu...na nočních fotkách má být tma imho, nebo jak to říct
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Jak si vedl Samsung Galaxy Note10+ oproti Galaxy S10+ v disciplíně nočních fotek? | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/...si-vedl-samsung-galaxy-note10-vs-galaxy-s10-v-discipline-nocnich-fotek-38668
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: FAA nezapomíná.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tvl věřili by jste, že mi přišli pokyny od cestovky a v nich je, že je zakázáno přepravovat Note 7 kvůli riziku samovznícení?:))))))

    já už na tu kauzu úplně zapomněl
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: viděl jsem něco z tý sedmičky a je to fakt pecka!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a ma hlavne skvelej vystup, ta sedmicka se strasne povedla. Doufam ze osmicka bude stat totalne za hovno, nechci upgradovat kazdej rok :)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRYGLIK: gopro tohle nedela, ma tu cocku linearni :)
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: vic gopro, vic sexy, ne? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRYGLIK: jo, protoze ma horsi clonu, tak zvysuje iso. Jinak ten crop je prave videt dost, to je pro normalni video nataceni nepouzitelny, mozna tak na blbnuti na skejtu a tak, tak ten barel nevadi.
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: supersteady prepne na super-wide a cropne ... za svetla fajn, jinak to dost sumi (super-wide ma horsi svetelnost)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: aha uz to jde. Ale je to nejakej fake. Vsimni si, jak kdyz zapnes supersteady, tak se strasne zvedne deformace optiky v rozich, ale jako fakt brutalne... to by me zajimalo, co to supersteady dela ze toma vliv na soudkovitost obrazu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: no přesně:))

    To je divný s tou ručičkou, měla by zežloutnout a objeví se nápis "super stabilní: zapnuto"

    Musíme počkat až přijde NEVILL, ten prošel i ta nejtemnější zákoutí toho telefonu, ten to bude vědět hned:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: fakt se ptas proc to tam neni ted? :) proc by melo? musej si nechat neco na dalsi generaci :)

    ta rucicka je zasedivela a nejde zapnout
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ale už obraťme list, už se opakujem a my to tady od klávesnice nevypovídáme:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON:
    - zapni si foťák, klikni na video a nahoře prostřední ikonka je taková "ručička", když na ní klikneš, tak se video automaticky přepne do FHD (30fps), ale telefon je stabilizovaný v TOPu (běhal jsem s tím lesem, po schodech atd). Myslím že to tam nebylo od začátku, ale přidali to s nějakou aktualizací "super steady shot"?

    - běžná stabilizace se přitom zapíná normálně v nastavení a jede při všem krom 4K (60fps)

    - to právě nebude! Protože proč to teda nefunguje už teď při FHD (60fps), to by mohli "řezat" to 4K ne? Oni budou jásat že mají 8K v mobilu ( i když to bude pro 5% populace), ale přitom neřeknou že u 4K pořád nejede superstabilizace a širokáč (protože koho bude zajímat 4K že jo:))

    Takhle to teď je a o tom celou dobu mluvim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam