• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: az tohle vyresis, podel se pls :) taky nechapu proc to kravi :/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no mne prave tohle hrozne sere :( otevres whatsapp, nejakej chat, kliknes na kameru, horizontalne vyfotis fotku, das zeleny kolecko jako ze poslat a ta fotka se ti ukaze pred odeslanim na vysku. posral bych se z toho :(
    a vim stopro, ze tak pred mesicem to nedelalo .... grrrrr :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ale tak zkusil jsem to :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ups sorry, ja cetl ze se ti nataceji fotky a ne obrazovka.
    DWAY
    DWAY --- ---
    KRYGLIK: perfect. Netusim, jak se mi to preplo ale presne ono. Diky
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DWAY: settings / lock screen / always on display / screen orientation

    nebo adekvatne cesky preklad :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevim jestli ti to pomuze, mne to pomohlo, delo se mi to samy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: jdi do Camera appky a tam settings/ Save Options / vypnout "HEIF pictures (photo)"
    DWAY
    DWAY --- ---
    Poslední dobou se mi zacal screen otacet horizontalne když mam zamknuty mobil. I když mam otáčení zakazane. Nestalo se vam to nekomu? Strašně me to sere. (S10)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: mi se v kapse pousti spotify. Kdyz pauznu hudbu a zustane takovy ten lockscreen widget, tak mi to pravidelne kapsa zase pousti.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no ja to taky nedelam ale parkrat se mi to zapnulo v kapse. proto ocenuju ze se to da vypnout oboji :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: to ja prave nedelam. Vim ze tam je. Pouzil jsem ho po operaci oci jednou :D ale nevadi mi tam.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: tak ho dele podrz, zapne se
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: to ja neřeším. Kdyz je tlacitko premapovane tak se bixby ani nezapina ale ok chapu benefit appky co zminoval Dragon.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Nejde nějak v tom Androidu nastavit aby se mi zprávy kliknutím na ikonu otevírali vždy v přehledu zpráv a ne v poslední otevřené zprávě(ze které předtím regulerně nevyskočím) ?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: psal jsem to níže. Pokud vše kolem bixby zakazes...přestane fungovat i to tlacitko
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: jde, ale bylo mi to k prdu, jeho chovani moc nenastavis, s tou apkou mas vic moznosti a muzes s tim poustet az tri appky dle stisku a hlavne bixby uplne deaktivovat

    TEKKIT: jmenuje se to BxAction
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ehm, bixby tlacitko jde namapovat by default. V nastaveni. Mam na tom spotify.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    to mě vůbec nenapadlo že jde s bixby nějak vyjebat, zlatej internet, god bless nyx!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: cos použil za apku pls?

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    bixby je sracka, ktera ti naobilu vadi a proto si nainstalujes appku, ktera deaktivuje a remapuje tlacitko bixby a ty jsi konecne spokojenej, ze ti zadnej missclock neaktivuje tu blbost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam