• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja s ni ten problem nemam. Obcas ji pouzivam ve vlaku, a zahreje se, ale ne tak moc.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ono hlavne u zarizeni jako jsou sluchatka a hodinky je to zanedbatelna ztrata.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    UNTOY: Bezdrát má ztráty přes 50%, jo. Má to výhody ale - když jsem měl úplně v háji konektor, takhle jsem mohl nabíjet vůbec nějak.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Diky
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    UNTOY: Ten signal pro zapnuti nezere prakticky nic. Pro me je to velky bonus kvuli hodinkam.
    Tam je to 700 pro kompatibilni kolebku.

    DRAGON: nemel jsem s tim zatim problem, ale pri wireless charging se to urcite bude zahrivat.
    Uvidim a kdyztak vratim.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    MCKIDNEY: myslel bych si ze bezdratovy nabijeni je vic ztratovy nez nabijeni primo pres kabel a u zdroju s omezenou kapacitou, jako treba powerbanka, ta ztratovost muze hrat klicovou roli
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: koupil sem si ji pred mesicem, ta powerbanka se brutalne prehriva, po nabiti S10 se na ni nedala udrzet ruka. Tak sem ji vratil. Pak si ji kolega, co mi neveril, koupil taky a dela mu to taky. Never more ... radeji :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kdyby nekdo hledal charging station co umi jak samsung fast charging tak samsung Gear:
    Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh Silver - Powerbanka | Alza.cz
    https://www.alza.cz/samsung-wireless-battery-pack-10000mah-silver-d5552856.htm

    Navic jako bonus funguje i jako UPSka :D
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: az tohle vyresis, podel se pls :) taky nechapu proc to kravi :/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: damn it, dominator! jak je toto mozne, kurna :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: divne, mi to nedela. Akorat trvalo nez se mi obrazovka otocila zpatky, ale fotka se poslala horizontalne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a to vypnuti HEIF pictures ma pomoct, ale mne to nepomaha, klasika :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no mne prave tohle hrozne sere :( otevres whatsapp, nejakej chat, kliknes na kameru, horizontalne vyfotis fotku, das zeleny kolecko jako ze poslat a ta fotka se ti ukaze pred odeslanim na vysku. posral bych se z toho :(
    a vim stopro, ze tak pred mesicem to nedelalo .... grrrrr :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ale tak zkusil jsem to :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ups sorry, ja cetl ze se ti nataceji fotky a ne obrazovka.
    DWAY
    DWAY --- ---
    KRYGLIK: perfect. Netusim, jak se mi to preplo ale presne ono. Diky
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DWAY: settings / lock screen / always on display / screen orientation

    nebo adekvatne cesky preklad :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevim jestli ti to pomuze, mne to pomohlo, delo se mi to samy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: jdi do Camera appky a tam settings/ Save Options / vypnout "HEIF pictures (photo)"
    DWAY
    DWAY --- ---
    Poslední dobou se mi zacal screen otacet horizontalne když mam zamknuty mobil. I když mam otáčení zakazane. Nestalo se vam to nekomu? Strašně me to sere. (S10)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam