• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: bohuzel to uplne nevyhovuje, ale aspon neco, no. Je tam totiz Calls from a pod tim je jen "none, contacts only, fav contacts only a All", takze budto se mi dovolaj vsichni co mam ve fav listu a nebo nikdo.. shiat. Proc nemohli dat "select contacts to allow", nechapu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: jdu to vomrknout! dik
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: do not disturb mod ma nastaveni priority only allows a tam muzes nastavit eventy pripominky a v neposledni rade Selected callers..mam to tak na cistym androidu ale snad to pude vsude..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja bych zas potreboval, aby kdyz dam v noci silent pred spanim, tak aby mi mohl zavolat jedinej kontakt a to mama. jde to?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: jo, toho jsem se obával...nevím, to už je takový moc advanced, leda jestli na to není nějaká aplikace třetí strany, Samsung to sám ve svém nastavení nezvládne... :-(
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: jenze je režim nerusit pouzivam na noc. A tlumim tím vsecko
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: Já bych to možná pojal opačně, že si vybereš aplikace které neztlumíš. Zkus tohle - Nastavení, Oznámení, Nerušit, tam si nastavíš plán kdy se telefon přepne do toho tichého režimu. Pak se vrátíš o krok zpět a v oznámení si ze seznamu vybereš aplikace co by měly mít výjimku. Např. Gmail, Pošta (zvukové), klikneš na to a objeví se další volby pro tuhle aplikaci a úplně dole je Ignorovat režim nerušit.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: s10
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: co máš za model?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Nevite nekdo o appce ktera by mi ztlumila jen vybrane aplikace? Neco jako Do not disturb, ale chtel bych si vybrat aplikace, ktere ztlumim.

    pouziti:
    v podstate chcu nektere vecery / vikendy ztlumit pracovni aplikace (Mail, Teams...) ale nechce se mi pokazde chodit dovnitr a vypinat / zapinat notifikace pro kazdou aplikaci zvlast.
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    ahoj samsungáři,
    Galaxy note 9 dual sim
    nemáte tucha, zda existuje nějaká app, která umožňuje spárovat kontakt se simkatou, abych nemusel při volání z handsfree potvrzovat volbu simkarty? Volbu prioritní sim mít nemůžu kvůli kombinaci soukr a pracovní.
    Diíky za případné tipy
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    DRAGON:
    NEVILL:
    díky za odzkoušení a sdílení... snad bude gBoard sloužit dobře, tož, ještě jednou, moc dík!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: je husty, ze to driv slo, protoze byla doba, kdy mi gboard blbnul a hazel mi chyby, tak sem asi rok pouzival Sms Kybd :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: vypadá to tak...jsem nastartoval S7 a dal tomu pět minut, fakt nevím... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to vzdavam, podle mne to qwerty z toho vypadlo, nemuzu to tam nikde najit :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, presne
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Tak ono vůbec se tam k tomu dostat nejde normálně přes nastavení, ale přes klávesnici a z ní přes tlačítko nastavení, což mi samo o sobě připadá divný. Ale stejně se mi ta Samsung klávesnice moc nelíbí, Gboard u mě jasně vede...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja to tam jednou nasel, je to uplne debilne nastavitelny, schvalne to zkusim. vim ze si to musel priinstalovat, pak zas odebrat a nainstalovat nejak znovu a pak az nekde uplne jinde to rozlozeni prepnout, bylo to uplne debilne nastavitelny, ale nakonec se mi to podarilo.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    NEVILL: mazec, tak nejsem snad taková lama, už jsem si fakt zoufala. Hustý.. tak díky za info!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PIPLA: Koukal jsem na to, ale zdá se že klávesnice Samsung tuhle volbu nemá, také bych se přidal k názoru že gboard je lepší...
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    DRAGON: supr, když je lepší, tak ji mám a funguje mi QWERTY! Jsem zachráněna. Dííík. Stejně by mne ale zajímalo, jak to jde i s tou klávesnicí samsung, ale už tím nemusím trávit věčnost... ale budu věřit, že to nějak jde, jen jsem prostě lama? (i když ten pocit, že bych byla lama, nemám, jen mne to štve, že jsem na to ani s pomocí gůglu nepřišla.)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PIPLA: ja bych ti stejne doporucil nainstalovat si gboard, je to mnohem lepsi interface na psani nez samsung kybd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam