• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no to ja prave taky. A pak prisla tahle uzasna folie! kterou sem ja kokot pustil na zem a mam smytec :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: jo ja to chapu. Ale vzhledem k zakriveni samsungu sem mel s foliema spise spatnou zkusenost.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: tak udelat na tom vryp nejak nesnizuje to, ze je ta folie skvela v tom, co jsme tu vsichni psali - adheze. Ryp se bohuzel stane, na vsem. Krome tech 5D 1cm skel, ktery ale podle mne nikdo nemuze chtit :)
    ja sem bez ni hrozne nervozni pri manipulaci, chte nechte se na tom skle vytvori miniaturni skrabance, tomu se clovek neubrani. A pak se to hur prodava, protoze lidi jsou na tohle uchylni..
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: nn, jsme dva. Ani ne tyden, nez sem si tam udelal vryp. Vzhledem k tomu, ze ta originalni nema moc vydrz, tak jsem to neresil, a fungoval s tim jeste nejakou dobu, nez jsem to sundal uplne. On ten display sam o sobe ma vetsi vydrz nez ta folie, ale dokud tam byla a nesrala me, tak lepsi nez nic.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: nechoval jsem se k ní pěkně.
    Ale stejně tak se chovám i k té nové,ta zatím drží a kdyžse přesto krapet odchlípla, zase se sama přilepila :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: pak si mel ovsem vadny kus, coby jediny clovek na tyhle planete :P
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: mě ta originální vydržela 2 dny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to se tam zajdu podivat :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    lepsi nez ta, ktera se nikdy sama nesloupne a krasne kryje? hm :DDD
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: je lepší
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: to nebude ta originalni...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: skoč si do toho Samsungu v Palladiu, řežou tam tu folii na míru tvýho telefonu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: tak zrovna adhesivum je lehky, protoze to jenom zarovnavas a vsechno to udela samo. Zas u ty S7 ses diky tomu home mohl u ty folie od neceho odrazit :)) ale chapu, to jo.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Tak zase se to nebude nikde odlepovat když je to v jednom kusu. Ale dobrý, já myslím že u S10 by to celkově mělo být jednodušší že tam není potřeba výřez na home tlačítko jako u S7, to byl zejména u krycího skla fakt průšvih. Těžko říct jestli to může nějak hodně vadit na té přední kameře, prý je ta folie zcela čirá.

    DRAGON: Nevím, asi má trochu strach z toho jak to matlají adhesivem...jsem si poměrně jistej že bych to zvoral, fakt ty fólie a skla moc lepit neumím.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: navic ted koukam na ten postup toho Whitestone, vzdyt je to uplne trivialni vec :) co ti na tom prijde slozity? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: u zagg, co sem koukal, se mi na S10 nelibi moc ten fakt, ze folie prekrejva kameru
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nevím no, jestli se mi povede tu originální folii zrušit, tak bych nejspíš zkusil folii od Zagg. Kdysi jsem od nich měl folii na Nexus 7 tablet a na Nexus 5 telefon a byly v pohodě...

    Ultra Clear
    https://www.zagg.com/en_eu/ultra-clear-samsung-galaxy-s10
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: to mi nevadi, sem styl hodinar :) spis mi jde o to jestli je to dobry, nemuzu najit sample
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Ta instalace mi teda nepřipadá úplně jednoduchá, to bych určitě zvoral...

    Galaxy S10+ Whitestone Dome Glass Install, Review & Removal
    http://www.youtube.com/watch?v=tUMg1uzZFBQ
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak uz sem přišel o tu původní folii na S10, řeším, co na to dám. Zkoušel někdo z vás tohle?


    Whitestone - Glass DG Replacement Samsung Galaxy S10 Clear (8809365403202)
    https://top4mobile.cz/...0960/whitestone-glass-dg-replacement-samsung-galaxy-s10-clear-8809365403202
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam