• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nevím no, jestli se mi povede tu originální folii zrušit, tak bych nejspíš zkusil folii od Zagg. Kdysi jsem od nich měl folii na Nexus 7 tablet a na Nexus 5 telefon a byly v pohodě...

    Ultra Clear
    https://www.zagg.com/en_eu/ultra-clear-samsung-galaxy-s10
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: to mi nevadi, sem styl hodinar :) spis mi jde o to jestli je to dobry, nemuzu najit sample
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Ta instalace mi teda nepřipadá úplně jednoduchá, to bych určitě zvoral...

    Galaxy S10+ Whitestone Dome Glass Install, Review & Removal
    http://www.youtube.com/watch?v=tUMg1uzZFBQ
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak uz sem přišel o tu původní folii na S10, řeším, co na to dám. Zkoušel někdo z vás tohle?


    Whitestone - Glass DG Replacement Samsung Galaxy S10 Clear (8809365403202)
    https://top4mobile.cz/...0960/whitestone-glass-dg-replacement-samsung-galaxy-s10-clear-8809365403202
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: neměl jsem, fakt :) Už mám. Ale ten ořez v tom přehrávači slow motion(Galerie/kliknu na video/pod tím je přehrát video/ a tam je ořez) už byl před tím. Teď tam navíc přibyla tužka (editace, která umožnuje daleko více -to bude ta nově instalovana Samsung video Library)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    (ja tam nic nedoinstalovaval, tohle resi od nakupu telefonu videa)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: ten nativni prohlizec je tahle aplikace, co sem linkoval ten obrazek, takze ho tam asi nainstalovany mas
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: Přímo v tom přehrávači je ořez
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: a jak editujes superslomo videa? tohle na to je potreba
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: jo tak to nemám nainstalovaný.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tato aplikace

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: myslim ten nativni editor, kterym si nastavujes delku slow motion a lze v nem exportovat
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: v galerii ani ve File manageru edit není k dispozici . Ale ve filemanageru jsem zjistil,že to už mp4 jsou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: proste na tom videu das edit a otevres to tim jejich nativnim editorem
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: to mne zajímá,ale nevím, co je to "samsung telefon editoru" .
    Tak mne to po transferu do jiného zařízení zkrze BT nefachalo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HORST_FUCHS: to je normální, samsung to posílá do svého formátu, který není úplně konvenční, takže ten suprslowmo video nejdřív musíš otevřít v samsung telefon editoru a vyexportovat to do mp4, tu pak jinde přehraješ normálně. Jde to i bez toho, ale co tak koukám na tvé dotazy k it všudemožně po nyxu, raději bych se do toho nepouštěl, chce to trošku zkušenosti. Ale ten export není nijak složitý, zabere to pár sekund, doslova.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS: hajzlové korejský!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS: to je zajímavý no...mně to normálně přehrává. Ale stříhací program mi hlásí "toto video je poškozené", takže nějaký trabl tam taky mám
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS:

    1) natoč zpomalené video
    2) otevři ho v galerii
    3) klikni na "přehrát zpomalené video"
    4) až se video začne přehrávat, tak klepni na obrazovku
    5) v dolní části se objeví takový diagram kde si můžeš nastavit jaká část má být zpomalená atd...

    čili není to o tom že chvíli je zpomalené a chvíli zrychlené - je to o tom jak si to tam nastavíš

    že se ti to nezobrazuje v počítači je zvláštní, mělo by to být v MP4...zkusil bych nainstalovat nějaký kodek pack
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Kdyby se vam doma někomu valela J3 verze 2017 bez displeje, ci s rozbitym displejem a chtěli byste se ji zbavit, dejte echo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam