• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: hadam, ze ne. Ale nastalo nekoli veci. Kdyz sem byl na pobocce, tak mi rekli, ze oni to nedelaji, (nevim jestli to byl alianz nebo co) a ze to dela nejaka firma co je v alianz grupe. Takze sem nemel po ruce ani kontakt na likvidatora, ani prd. V alze me poslali do riti, ze pojisteni pouze zprostredkovavaji, ale zaroven se na alze objevil zanovni s8 za 13k (ja dostal 13600 abych byl presny) takze jsem se unaven z reseni na vsechno vysral, vzal zanovani s8 ktera byla ve stejnem stavu jako ta co mi "zlikvidovali" (porovnal jsem vyrobni cisla kdyby nahodou... ale bohuzel ne, protoze to by byl vitr...) a nechal jsem to byt.

    presne to na co spolehaji. Kdybych sel do sporu, tak predpokladam, ze bych spor vyhral, ale my cesi jsme lini.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: whaaat? to jako muzou?
    DWAY
    DWAY --- ---
    teda tvrdili, ze ho zlikvidovali. Muj osobni tip je, ze nejaky zamestnanec pojistovny dal tech 5k a mel pekne vanoce se zanovni s8
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: oni si mobil nechali.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw kamos z tmobile mi rekl, ze produkt,nakterym nejvic tocej, je pojisteni devicu (mobily, tablety, laptopy)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: a to je spatne? tak sis ho opravil za bura a zbylo jeste na pivo, ne? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    SMOKY: jo abys nebyl prekvapeny... Ja s tim mrdnul (ne naschval) a misto aby mi vymenili sklo za 5k tak mi vyplatili 13k (z mobilu ktery stal 22 a byl 8 mesicu stary).

    Od te doby mobil nepojistuju.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    asi lepsi zadna folie, pojisteni mam tak s tim za rok mrdnu vo zem a nencham si dat rovnou novy sklo :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    SONIC: http://www.clear-plex.cz/ muzete si pocist o NASA :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: todle normalne lepime a je to docela v poho jenom je to mirne mekci..ale opravdu se mirny rejhy tak trosku zacelej ..ale dyz ses hodne velkej pankac tak to pak na ty folii poznas ruzny otlaceniny atd..vyhoda toho je ze mas folii na vsechny telefony sveta..jako ze fakt..ma to online databazi a jenom vyberes model das cut a plotr ti to vyrizne..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jen tam mam dve bubliny, tak je budu asi muset zajit navstivit, aby to srovnali
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nemyslim si, fakt to vypada docela stable. Uz si to za noc lehlo, je to good.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: A nebude se to právě v tomhle místě odlepovat? Jako teď to jistě bude dobrý, ale jestli to bude držet i po nějakém čase...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: je, normalne to je oriznuty :) ale fakt to nijak neva ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: me spise zajima jak to vypada okolo toho fotaku vpredu :) Nebo tam neni vubec vyrez?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale fotit neviditelnou folii, jako sem fotograf, ale to bude oříšek :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no mam doma jeste novou S9, co mi vratili z reklamace, tak poslu :))
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: posli pak foto (jestli budes mit cim :-D )
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tak uz mam folii na mobilu. Vypada to úplně strašně :) Je to totiž takova ta gelová fólie, které po aplikaci prý trvá několik dní než si zcela sedne. Říkali, že když si nesedne do tří dnů, tak mám přijít.
    stálo to 690,- a v ceně je i aplikace. Samozřejmě kroužek kolem kamery se nekoná a je to ořízlé. Co se týče okrajů, tak ty nejsou posazený taky, ale to si prý sedne také časem.
    Fólie mají dva druhy: tuhle gelovou a pak nějakou o stovku levnější, tak je asi zbytečný váhat, tahle se prý při poškrábání zatáhne. A kdo nevěří, ať tam běží :)
    No, to sem na to zvědavej teda :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: shodou nahod tam dneska jdu vyzvednout lupeny na koncert, tak ja to proverim a dam vedet ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam