• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: je, normalne to je oriznuty :) ale fakt to nijak neva ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: me spise zajima jak to vypada okolo toho fotaku vpredu :) Nebo tam neni vubec vyrez?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale fotit neviditelnou folii, jako sem fotograf, ale to bude oříšek :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no mam doma jeste novou S9, co mi vratili z reklamace, tak poslu :))
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: posli pak foto (jestli budes mit cim :-D )
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tak uz mam folii na mobilu. Vypada to úplně strašně :) Je to totiž takova ta gelová fólie, které po aplikaci prý trvá několik dní než si zcela sedne. Říkali, že když si nesedne do tří dnů, tak mám přijít.
    stálo to 690,- a v ceně je i aplikace. Samozřejmě kroužek kolem kamery se nekoná a je to ořízlé. Co se týče okrajů, tak ty nejsou posazený taky, ale to si prý sedne také časem.
    Fólie mají dva druhy: tuhle gelovou a pak nějakou o stovku levnější, tak je asi zbytečný váhat, tahle se prý při poškrábání zatáhne. A kdo nevěří, ať tam běží :)
    No, to sem na to zvědavej teda :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: shodou nahod tam dneska jdu vyzvednout lupeny na koncert, tak ja to proverim a dam vedet ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: to je samozrejme nesmysl. Asi to psal nekdo, kdo jeste nepracoval v Samsungu v dobe, kdy marketingovej tym pusoval ven informaci, ze samsung serie 10 se bude dodavat s ochrannou folii :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Psal sem mail do Samsungu, jestlisou schopny nalepit znova tu originalni folii, zde je odpoved:

    "Dobrý den.

    Folii Vám přelepit dokážeme. Naše folie také není identická s folií z
    výroby. Folie z výroby je pouze folie převozní. Naše folie je malinko
    silnejší, ale citlivost dotyku není horší. Nalepení folie stojí 300,-kč
    včetně DPH."

    Takze pocitam, ze je to ta od Samsungu, co se da koupit za 200 za dva kusy . Ze je to prevozni folie, to mi prijde naka blbost.

    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: mozna zkusim to co psal nekdo, ze to lepi na miru. Akorat nevim kde se dostanu do paladia. To bych se musel odlemrovat :-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no to ja prave taky. A pak prisla tahle uzasna folie! kterou sem ja kokot pustil na zem a mam smytec :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: jo ja to chapu. Ale vzhledem k zakriveni samsungu sem mel s foliema spise spatnou zkusenost.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: tak udelat na tom vryp nejak nesnizuje to, ze je ta folie skvela v tom, co jsme tu vsichni psali - adheze. Ryp se bohuzel stane, na vsem. Krome tech 5D 1cm skel, ktery ale podle mne nikdo nemuze chtit :)
    ja sem bez ni hrozne nervozni pri manipulaci, chte nechte se na tom skle vytvori miniaturni skrabance, tomu se clovek neubrani. A pak se to hur prodava, protoze lidi jsou na tohle uchylni..
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: nn, jsme dva. Ani ne tyden, nez sem si tam udelal vryp. Vzhledem k tomu, ze ta originalni nema moc vydrz, tak jsem to neresil, a fungoval s tim jeste nejakou dobu, nez jsem to sundal uplne. On ten display sam o sobe ma vetsi vydrz nez ta folie, ale dokud tam byla a nesrala me, tak lepsi nez nic.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: nechoval jsem se k ní pěkně.
    Ale stejně tak se chovám i k té nové,ta zatím drží a kdyžse přesto krapet odchlípla, zase se sama přilepila :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: pak si mel ovsem vadny kus, coby jediny clovek na tyhle planete :P
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: mě ta originální vydržela 2 dny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to se tam zajdu podivat :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    lepsi nez ta, ktera se nikdy sama nesloupne a krasne kryje? hm :DDD
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: je lepší
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: to nebude ta originalni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam