• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: muzes to vyfotit, jak ta kamera vypada? To je divny, protoze typek rikal, ze to tam nikdy nikomu neudelal, protoze ja mu rikal, ze mi nekdo trvrdil, ze je ta folie lepsi nez original. A on prej ze to je nesmysl, protoze nikdy jinou sablonu s koleckem kolem kamery nemeli.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: To je divný čéče, já mám normálně vyřízlé kolečko kolem kamery :D tobě uřízli růžek?
    A sedlo si to asi za ty tři dny.. Dělal mi tam takovej přifouklej týpek..
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: novy kdyz sem ho pojistoval, 8 mesicu stary kdyz spadl. Ale to je fuk. Je to možné...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: tohle je proste divny, ale pote co sem prosel nekolika klienty pojistovnami, tak se vubec nepozastavuji nad procesni logikou, tam to imho nikdo nijak nezkoumal, autoprocess...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: jak novy? psal ze je 8 mesicu stary :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: cena mobilu byla ok-ish. Co me sere, ze vymena skla stoji cca 5 - 5500 alespon v te dobe pro s8. Takze proc se nekdo rozhodl ze je pro ne lepsi dat mi 13k. Jo a prasklina byla mala a v rohu, nemit ten mobil pojisteny tak to asi ani neresim, ale sem si rikal "od toho to pojisteni je. ne?"

    mj samsung mi za nej dal tech 13 o ctvrt roku pozdeji v akci vykoupime vas stary kdyz predobjenate s9

    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: novy. Ke koupi v alze. (od té doby nekupuju mobil v alze :D)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jo, uz to vidim, 8mesicu... hele mne to neprijde zas tak hrozny v tom pripade. Jako dali ti proste vypocet z nejaky amortizacni tabulky, si rikal ze vlastne muzes byt po trictvrte roce rad i za 13, bohuzel :/ mobil ztraci holt dost hodnotu, dyt je to vec, co si prumernej american kupuje kazdejch 12 mesicu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: hele jak byl ten telefon starej kdyz si uplatnoval to pojisteni?
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: tak v podminkach maji, ze kdyz se jim to neoplati opravit, tak ti vyplati kupni cenu - opotrebeni. Akorat to jestli se jim to oplati rozhoduji oni, takze pak vyuzivaji toho, ze se spouste lidem nechce to resit.

    Podobne, jako zas muj znamy z tmobile mi rekl, ze takove ty triky, kdyz ti zapnou nejaky tarif na zkusenou a pak za nej platis, se taky spouste lidem nechce resit, a radsi zaplati mesic navic, nez aby se sli s nekym hadat na pobocku...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: tak to jo, ja uz si rikal, ze to fakt zni divne
    DWAY
    DWAY --- ---
    moral of the story, pojisteni uz nikdy...
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: hadam, ze ne. Ale nastalo nekoli veci. Kdyz sem byl na pobocce, tak mi rekli, ze oni to nedelaji, (nevim jestli to byl alianz nebo co) a ze to dela nejaka firma co je v alianz grupe. Takze sem nemel po ruce ani kontakt na likvidatora, ani prd. V alze me poslali do riti, ze pojisteni pouze zprostredkovavaji, ale zaroven se na alze objevil zanovni s8 za 13k (ja dostal 13600 abych byl presny) takze jsem se unaven z reseni na vsechno vysral, vzal zanovani s8 ktera byla ve stejnem stavu jako ta co mi "zlikvidovali" (porovnal jsem vyrobni cisla kdyby nahodou... ale bohuzel ne, protoze to by byl vitr...) a nechal jsem to byt.

    presne to na co spolehaji. Kdybych sel do sporu, tak predpokladam, ze bych spor vyhral, ale my cesi jsme lini.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: whaaat? to jako muzou?
    DWAY
    DWAY --- ---
    teda tvrdili, ze ho zlikvidovali. Muj osobni tip je, ze nejaky zamestnanec pojistovny dal tech 5k a mel pekne vanoce se zanovni s8
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: oni si mobil nechali.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw kamos z tmobile mi rekl, ze produkt,nakterym nejvic tocej, je pojisteni devicu (mobily, tablety, laptopy)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: a to je spatne? tak sis ho opravil za bura a zbylo jeste na pivo, ne? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    SMOKY: jo abys nebyl prekvapeny... Ja s tim mrdnul (ne naschval) a misto aby mi vymenili sklo za 5k tak mi vyplatili 13k (z mobilu ktery stal 22 a byl 8 mesicu stary).

    Od te doby mobil nepojistuju.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    asi lepsi zadna folie, pojisteni mam tak s tim za rok mrdnu vo zem a nencham si dat rovnou novy sklo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam