• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    nepřipadá vám, že začíná být Samsung v posledním roce nějaký chaotický z pohledu značení těch modelů atd? Přijde mi že toho chrlí zbytečně moc a člověk se v tom úplně ztrácí...

    Jaký smysl má třeba tenhle S10lite model?
    Úřad FCC schválil Samsung Galaxy S10 Lite. Na trh má jít ještě před Vánoci – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...laxy-s10-lite-na-trh-ma-jit-jeste-pred-vanoci/sc-309-a-1346807

    Tady s11e má mít úhlopříčku 6,3 - tak co je na něm "éčkovýho". nebo "e" teda není označení zmenšeného modelu s rovným displayem?¨
    Design a první parametry levnějšího Samsung Galaxy S11e poodhaleny
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s11e-spekulace/

    Mně by se líbilo kdyby nějaký čas udrželi to:

    řada S: model S, model S+, model Se
    řada A: nějaký srozumitelný označení...teď tam cpou nějaký A71, A30s, A20e atd
    řada M: taky tak nějak

    Já jsem z toho nějak zmaten:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Hm, taky to nevidím, buď to zas nějak měnili a nebo si to pletu s Nexusem, pamatuju si že na to v developerském nastavení něco bývalo. Co jsem to teď trochu googlil, našel jsem ještě jednu věc co může pomoct na to když headset je moc potichu - připoj si ten headset a pak mrkni na nastavení / připojení / bluetooth / vpravo nahoře upřesnit / a jestli máš zapnutou volbu "Synchronizace hlas. média". To by sice asi mělo být jako default zapnuté, ale kdyby náhodou. Pokud to vypneš tak se to celé hodí opravdu hodně potichu. Teda podle čeho si ten telefon bere ty úrovně hlasitosti je mi fakt záhadou. U jejich headsetu je to v pohodě, ale k těm cizím se chovají tak nějak macešsky...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja tam nic nenasel
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ja myslim, ze pokud neskonci se zahnutym displayem (coz vypada ze neskonci) tak jsem se samsungem skoncil ja.

    vypada to cool, ale je to uplne na hovno.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: tak mohl bys teoreticky zkusit jestli to v tomhle nepůjde přidat...nebo snad cosi bylo v developerském nastavení...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: teda aspon usuzuju z toho, co je zatim znamo :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja mam opacnej, mne sere, ze S10 hraje potichu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: diky za utvrzeni, ze fakt nepotrebuju upgrade, ta jedenactka nema nic, kvuli cemu by stalo kupovat novej :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Včera jsem zas po nějaké době vytáhnul Sennheiser CX 6.00BT headset (v podstatě od chvíle co mám S10 používám Galaxy Buds) tak mi to připomnělo že S10 bohužel má to samé chování vůči cizím BT headsetům jako S7, a sice že to jede v základu poměrně nahlas, i ta nejnižší hlasitost je na můj vkus příliš. A kupodivu se to nedá ani nikde upravit v ovládání hlasitosti. Ovšem dá se to napravit s aplikací Samsung Sound Assistant, ve které je možné nastavit si hlasitost pro jednotlivé aplikace. To jenom tak kdybyste třeba někdo měl obdobný problém...

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.soundassistant&hl=cs
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tak a je to tady:))

    Samsung Galaxy S11 údajně nabídne záznam videa v 8K rozlišení
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s11-8k-video/

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Ja zase nekupuji folie - protoze od Gorilla Glass jsou skrabance a praskliny fakt jenom pro nestastne. Naopak tenke armory mam kvuli klavesnici a spokojenej.
    AG_
    AG_ --- ---
    dále super jsou Bixby routines, kde jde naprogramovat i několik quick commandů najednou. třeba jako spouštěcí podmínku dáš přihlášení na domácí wifi. takže jakmile přijdeš domů, přepne se mobil automaticky do jinýho nastavení, nebo vykoná některý quick commandy. vypnou se samy třeba mobilní data a gps, ztlumí se vyzvánění, vypneš vibrace. na wifi v práci si zase nastavíš jinej profil a jiný commandy.. pak se vše děje automaticky. Možností je spousta ani jsem je všechny eště neprošel
    AG_
    AG_ --- ---
    co mě nejvíc překvapilo, spustit dvě aplikace na split screen. na s10 si můžeš nastavit spouštěcí ikonku, kterou automaticky spustíš své dvě oblíbené apliakce na split screen. protože vždycky to znovu spouštět manuálně je trochu otrava, dále naprogramovat si různé funkce na rychlé spuštění pomocí Bigby je super. na krajní panel si dáš třeba Screen obrazovky (používám dost často) a nemusím lovit nějaký souhmat dvou tlačítek, to si mi vždy povedlo až napopátý. dále třeba lockscreen na ikonku, mě otravuje mačkat to boční tlačítko který je podle mě zbytečně vysoko.. atd
    to na iphonu podle mě nejde
    AG_
    AG_ --- ---
    FUMO: no hele ten foťák je zrovna jedna z mála věcí který na A50 nejsou vůbec špatný IMHO, a jsou dokonce srovnatelný s s10e. Jinak A50 má výrazně horší výkon procesoru řekl bych že to bude znát na svižnosti ovládání a všeho. a taky není odolný proti vodě tuším.
    mě by A50 vůbec nevadil, ale já s telefonem kupodivu pořád hlavně volám, a co jde dělat na laptopu dělam na laptopu protože to je prostě lepší (maily, přílohy,editace fotek, excely atd). simple.
    měl jsme však volný budget na lepší mobil tak jsem si koupil s10e a je to vážně super mobil, ani jsem nevěděl co dneska všechno jde nastavit.. mimochodem nechápu proč si lidi pořád kupujou iphony, vždyz oni ani neumí dost věcí co s10
    FUMO
    FUMO --- ---
    SMOKY: a vnímám to dobře, že ta A50 je takový jako nic moc?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    FUMO: S10, Note 10 a nejlépe 10+
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, ve firmě máme telefony S7 a budou nám je vyměňovat za A50. Mám pocit, že to je skoro krok zpět. Možná se mi podaří je ukecat, že si doplatím na nějakej lepší, ale když... otázka je hned druhá jakej? Na telefonu mě baví dobrej foťák.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: Mám tohle na S10 (barva schwarz carbon) a naprostá spokojenost. Tyhle S-line nebo X-line TPU pouzdra jsou skvělý, stojí pár korun, dobře se drží a telefon mi vždycky ochránily, i před docela ošklivými pády. Teda u S10 se zatím žádný velký pád nekonal, ale u S7 a Nexus 5X jich pěkných pár bylo a pohoda...

    https://www.ebay.de/...r-Samsung-Galaxy-Schutzhulle-Handy-Tasche-TPU-Silikon-Case-Cover/152173467333
    AG_
    AG_ --- ---
    DRAGON: lidi ho maj v ruce když vystupujou z auta, platěj v krámě, nesou nákup, a co já vim. vživotě mi nespadl mobil z ruky. jejich blbost : ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam