• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    AG_
    AG_ --- ---
    DRAGON: lidi ho maj v ruce když vystupujou z auta, platěj v krámě, nesou nákup, a co já vim. vživotě mi nespadl mobil z ruky. jejich blbost : ))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tohle sem chtel napsat, ten kolega ma treba problem presunout ikonku na druhou obrazovku v launcheru, proste to neudela. Ja bych to nechtel. Lezu vsude mozne v prirode, jezdim na prkne, kolo, atd, ale mobil sem nikdy nerozbil. Asi nepotrebuju mit mobil v trezoru. Ale treba mam kamose co uz rozbil mobil asi petkrat, nepochopis... ten by ho mel mit :))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ještě mě napadlo jedno negativum: blbě se dělá s panelem na okraji a třeba screenshot přejetím ruky mi nejde vůbec. prostě tím jak to přečnívá, tak je ten okraj zakrytej
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já s tím měl dejme tomu 2-3 blbý situace (kdyby byl zájem můžu popsat:)) kdy jsem se na to skoro bál podívat...a vše ok! Za mě top...

    (ale máš pravdu s tou váhou atd...když ho z toho někdy vyndám, tak je to úplně jinej telefon...)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SONIC: tak ode mě máš další ohlas. Poté co mi prasknul u S7 display, tak jsem pořídil rugged armor a naprostá pecka...

    (jako jedinej problém vidím tu estetiku, z mýho pohledu to udělá z pěknýho telefonu briketu. Ale já dělám hodně adrenalinový věci, pro mě je hlavní ta ochrana)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: vyjimka potvrzuje jak se rika..:) nic neochrani na 100 %...ale neco vic a neco min..a podle ohlasu od lidi spigen opravdu top :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: tenhle spigen armor ma kolega na s9+ a krome toho, ze to ma military bla bla blbosti, to vazi jak hovado a kdyz mu to spadlo ze svhodu, tak mu ruply zada. Nerikam, ze by to bez toho dopadlo lip, ale tolik asi k top ochrane :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SONIC
    SONIC --- ---
    DWAY: urcite spigen..doporucuju na jakejkoliv tel..

    Spigen Tough Armor Galaxy S10, černá 605CS25805 | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...2/255722/produkt?gclid=EAIaIQobChMI4ePu0Obp5QIVDJ53Ch2V5grqEAQYAyABEgLEifD_BwE

    Spigen Rugged Armor Galaxy S10e, černá 609CS25837 | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...a/255749/produkt?gclid=EAIaIQobChMI4ePu0Obp5QIVDJ53Ch2V5grqEAQYASABEgJw1vD_BwE

    pro nekoho mozna trosku masivni ale jinak top ochrana..
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DWAY: ja jiz leta (note1-4, s7edge a ted s10+) pouzivam kryt od spingenu ci podobne... je dvoumaterialovy, bytelny, precniva displej...

    s10+ mam v https://www.alza.cz/spigen-tough-armor-gunmetal-samsung-galaxy-s10-d5546328.htm a uz tak 3x spadla a v poho... nevyhoda muze pro nekoho byt, ze to holt ten mobil jeste trochu zvetsi :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdyztak ten mekkej s vnitrnim koziskem maj napr zde

    Kryt na mobil CellularLine SENSATION pro Samsung Galaxy S10 černý | EURONICS
    https://www.euronics.cz/...lularline-sensation-pro-samsung-galaxy-s10-cerny-cllsensagals10k/p547897/
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: kouknu. Orignal od Samsungu mam od vydani a ruzne se ta guma uz loupe po stranach a v rozich.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: budto mekkej gumovej (ale hur se vyndava z kapsy, coz je mozna dobre, kvuli padum), coz bych doporucil Cellularline, je skvelej a o pulku levnejsi nez original od samsungu (asi 450)



    a nebo Nilkin tvrdej tenounkej plast, krasne obkresli design telefonu a nerusi, uz mi parkrat spadnul, prasknul on, mobilu se nic nestalo



    omluv bordel a prach, nechtelo se mi to cistit
    DWAY
    DWAY --- ---
    Nejake doporuceni na obaly? s10
    AG_
    AG_ --- ---
    ano kvalitní neklouzavý obal je základ
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AG_: tak to fakt nechapu, nedovolil bych si rict o sobe ze mam dlouhy prsty, ale telefon ovladam jednou rukou a uplne v klidu. To bude spis o blbym uchopu.
    Ja sem s telefonem a jeho velikosti a hlavne vyssi vybavou spokojenej, mne to prijde jeste maly. Co mi trochu vadi, je to, ze bez obalu hrozne klouze, ale to klouzala i ta S10e, co sem mel doma.
    AG_
    AG_ --- ---
    hlavně kvuli velikosti.
    mám dlouhý prsty ale i na s10e musím občas přesáhnout abych dosáhl palcem nahoru na displej. v kapse u kalhot by s10 nešla vůbec nosit, i éčko je tam jen tak tak.
    navíc s10 nemá žádnou funkci navíc kterou bych já nějak využil.

    s10e ideální kompaktní choice
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AG_: proc?
    AG_
    AG_ --- ---
    taky jsem si koupil s10e a jsem rád že jsem si nevzal s10 ikdyž jsem v krámě fakt byl už nalomenej na S10.
    ale teď bych toho litoval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam