• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no jo, to je ale blby, pac pak nevidim ostatni veci, ja jako fotograf s tou aplikaci neustale pracuju a tohle je strasnej voser :((

    ale dik, nenapadlo me, ze pro danou chvili je to nejrychlejší jak ten obrazek najdu ;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: já tam mám složky:

    fotoaparát
    whatsapp images
    whatsapp videos
    snapseed
    screenshots
    + dvě custom složky

    v tom se mi lépe orientuje než v těch obrázcích kde je to pátý přes devátý
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: normálně bych si to dole přehodil na možnost "Alba" a tam se to řadí podle alb, takže ten staženej obrázek bude hned první ve složce "download" nebo něco takovýho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: zajímavý, píšou Německo ale screenshot je tuším v Holandštině :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mel bych dotaz na Samsung gallery appku: tusi nekdo jak se v ni dela razeni? Rada bych si obrazky dala seradit podle datumu stazeni nebo vyfoceni, nekdy setotiz stane ze stahnu obrazek (v samsung browseru nebo chromu) a obrazek je kdesi hluboko v historii a ne jako prvni. Nechapu z jakeho duvodu, pravdepodobne to nacita nejake exif info s datem vyfoceni nebo uploadnuti na ten dany server, nevim.
    Strasne me to otravuje :/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    te´d se bude čekat měsíc jestli z toho nebude nějakej průser imho.)) Ale to je asi dobře
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: co jsem sledoval tak taky s tím měli nějaký problémy - spotřeba, poloha atd...Nakonec bylo 7 updatů bety:) Až teď je snad nějaká stabilní:

    verze A10 G97 ** XXU3BSKO se rozšiřuje v Německu pro beta testery.
    Stable Samsung Galaxy S10 Android 10 update released in Germany! - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/stable-samsung-galaxy-s10-android-10-update-released-in-germany/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    osma verze trvala pres rok a pul od vydani na google.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: prave... :(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: To je jen moje domněnka...ale Samsungu to fakt trvá snad nejdýl ze všech...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: to asi pravda nebude, protoze jiny nonGoogle znacky uz to maji. Dokonce cinsky. Takze to bude v necem jinym. A ze by to nemeli doladeny je divny taky, kdyz uz je venku funkcni verze, ne? U tech beta verzi je to ciste formalita, pokud znas testovaci life cycle v IT, hned po testovani se nasazuje, ne ze se ceka 2 mesice, ale mozna v ty funkcni verzi nasli nejaky problem, je to mozny.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nevím jestli to má co dělat s tím že potřebují čas všechno doladit, protože ten Android mají značně upravený...a nebo jestli třeba Google nemá nějaký harmonogram kdy budou mít update nejdřív Pixely a Android One telefony a pak vše ostatní...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Vysvetlete mi nekdo tohle: proc proste kua nemuzou dodelat update a proste to uvolnit na svym serveru? Hardware na to rozhodne mit budou, samsung servery nebudou zadny NASky s dvema plotnovejma diskama, ale poradny clustery. Tak v cem je problem? Proc proste nechtej bejt jedni z prvnich? Nerozumim tomu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MA747: ano, v lednu:D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: jestli to zvládnou udělat pořádně a vychytají chyby, tak ať si klidně dají načas... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak se zdá že Android 10 v lednu (s10, note10). Asi lepší než kdyby to bylo teď a polovina věcí tam zlobila zas
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: no...fakt že jo... :-))
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: tak holt si nekoupis herni PC, ale mobil :-D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Galaxy Fold: Cena je proklatě vysoko
    https://www.novinky.cz/...azil-prvni-skladaci-mobil-od-samsungu-cena-je-ale-proklate-vysoko-40304552

    ta cena je celkem brutální...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEDOFREDO: mi připadá že u Samsungu asi stále žijí v přesvědčení že všichni přece milují zaoblený displej... :O/
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Fakt nechápu, co na tom zaobleným displeji vidí, však je to akorát na zlost. Vždycky o to nějak zavadím a děje se pak něco, co nechci. A ještě je to pak celé mnohem křehčí.
    O S10e jsem uvažoval, že bych s ním nahradil svou už starou S8, ale nakonec jsem si řekl, že ještě rok počkám, že třeba udělaj něco podobně kompaktního, ale s větší baterkou. Teď to ale vypadá, že S11e bude mít zaoblenej displej a bude o centimetr delší. Snad se zvedne nějaká vlna rozčarování po tomhle úniku a Samsung se trochu vzpamatuje. :)
    Mohli by zas udělat něco jako byl kdysi S8 Active, což byla vlastně S8ka ale bez zaoblených okrajů a už s integrovaným obalem, aby to něco vydrželo. Bohužel ten Active se u nás neprodával.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam