• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LISKNI_SI: To je bohuzel cena za bezpecnost. Nektere 2FA umozni zalohu (Jako dela google pro svoje ucely :)

    Vse co je ulozeno v chipu se snadno ven nedostane: (iOS Secure Enclave, Android Keystore)
    Ty co jsou postavene na stejnem principu jako Trezor jde zalohovat (a teoreticky naportovat i na Android). Ty ale neumi zase RSA :)

    Samsung nema SW emulaci chipu, takze ani z rootem by jsi to ven nemel dostat.
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    DRAGON: Zálohuješ čím? Jsem měl za to, že třeba takový věci jako Google Authenticator bez roota zálohovat pořádně nejdou, a obnovovat po factory resetu těch 10 účtu, plus nastavení poloviny aplikací, který neumí to Googlí Androidí zálohování, je neuvěřitelnej oser. Pod den to nedávám ani náhodou. :-(
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    EXCITE: Ja teď nic už nepřenastavuju a čekám a doufám v nejakou aktualizaci, co to zase všechno spraví. Ten Direct share je taky pořád špatnej.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: toto ti nepomuze?

    How to disable the Edge screen on Galaxy Note 8 | Android Central
    https://www.androidcentral.com/how-disable-edge-screen-note-8
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Display -> Edge Screen je to v mem telefonu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VOJTASAN: jo ty uspaný notifikace se mi taky objevili na S10e..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jo, ja myslel nazev ty funkce, se mnou jinak muzes mluvit cesky :)) mrknu schvalne, treba to pujde
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: The edged part of display - the curved part can be turned off, but after upgrade to Android 9 I can a lot of random clicks that cone from the edge - almost like they disabled the display but not the touch.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: rekni mi to v anglictine a zacnu patrat :) cesky nerozumim :P
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Prisli jste na to jak vypnout v A9 a A10 zahnuty dotyk? Po upgrade me sice display nesviti - ale porad sbira nahodne dotyky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pokud nechces nahodne picoviny - tak das medium a natvrdo zablokujes vse co nepotrebujes a povolis vse co ma notifikace.

    V tom optimalizovano maji nejaky crowd/ai filter co to neldy zablokuje a nekdy ne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VOJTASAN: Ano - preklad to rika dost retardovane. Optimalizovano znamena - rizeno OS.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    MCKIDNEY: Mluvíš jako o tomhle nastavení?

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VOJTASAN: Pokud mas zapnuty medium power saving, tak se uspi se vse co neni always-on.
    Tak by to melo byt i v 8 a 9. Nejlepsi zpusob jak z S8/S9/S10 dostat 3 dny provozu :)
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    No tak postupně objevuji i další věci po přechodu na android 10, třeba po nějaké době se mi pravděpodobně uspí gmail app a přestanou chodit notifikace (nevim jestli teď mám jako všechno naházet do nastavení neuspávat...), úpravy ve foťáku mi taky moc nevyhovují, některé app nejsou úplně kompatibilní...že jsem si raději nepočkal s tou aktualizací. Docela mi ale vyhovují ty gesta.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VOJTASAN: mi to vcera nabidlo me :-D Sem si rikal, ze to je urcite presne to co chcu. Sdilet to fotku sam sobe...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SM3: klikneš na levé tlačítko - objeví se seznam aplikací a každá má nahoře ikonku - na tu klikneš, objeví se nabídka - vybereš "otevřít v zobrazení na rozdělené obrazovce" - pak klikneš na jinou aplikaci

    Ta první bude nahoře, ta druhá dole
    SM3
    SM3 --- ---
    Jak na telefonu Samsung s Androidem 9 (UI 1.1) rozdělit obrazovku na dvě?
    Před aktualizací to šlo přidržením levého "tlačítka", ale teď už ne a podle návodů na netu se mi to nedaří :/
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SMOKY: Settings-Display-Navigation Bar-Show button to hide keyboard
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: nastavení - zobrazení - navigační panel - zobrazit tlačítko skrytí kláv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam