• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    VOJTASAN: mi to vcera nabidlo me :-D Sem si rikal, ze to je urcite presne to co chcu. Sdilet to fotku sam sobe...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SM3: klikneš na levé tlačítko - objeví se seznam aplikací a každá má nahoře ikonku - na tu klikneš, objeví se nabídka - vybereš "otevřít v zobrazení na rozdělené obrazovce" - pak klikneš na jinou aplikaci

    Ta první bude nahoře, ta druhá dole
    SM3
    SM3 --- ---
    Jak na telefonu Samsung s Androidem 9 (UI 1.1) rozdělit obrazovku na dvě?
    Před aktualizací to šlo přidržením levého "tlačítka", ale teď už ne a podle návodů na netu se mi to nedaří :/
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SMOKY: Settings-Display-Navigation Bar-Show button to hide keyboard
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: nastavení - zobrazení - navigační panel - zobrazit tlačítko skrytí kláv.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Nevíte jak se zbavit toho černýho pruhu pod klávesnicí, kterej se objevil po aktualizaci?

    btw taky mi už telefon jednou zamrzl :/
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    I když bohužel - chvilku mi tam skočili i WA kontakty a teď tam mám zpět jen Zprávy. Takže nic no.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Právě že já tam vždy "poslední" měl, ale po aktualizaci ne. Byly tam jen kontakty, kterým jsem poslal Zprávu (sms) a ne Whatsapp. Každopádně jsem tuhle, dámy prominou, pičovinu vyřešil. tl:dr - vymazat paměť app Zprávy.

    Tady víc https://www.androidpolice.com/...t-your-direct-share-targets-on-android-after-messages-hijacks-them/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    nebo ty myslíš že se ti neaktualizuje ten první řádek? Tak to mě jo...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    VOJTASAN: přesně to jsem si o víkendu říkal!

    ten první řádek beru, tam jsou "poslední", to by mi nevadilo. Ale ten druhý řádek je tam pro mě komplet k ničemu. Taky bych byl rád kdybych si tam mohl nastavit to "svoje" co nejvíc používám
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Mě navíc od aktualizace trochu sere jedna věc. Když něco sdílím, fotku např., tak se mi neaktualizují návrhy kontaktů. Jsou tam pořád ty stejné, které nepoužívám. Taková kravina, ale která trochu otravuje. Nevíte co by pomohlo?

    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Tak po tom nastavení funguje.
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: jj... Tam neni, ale preinstaloval sem pay a hodil to do aplilaci ktere se nemaji uspavat. Neco z toho pomohlo. Budu muset i spotify. Ten mi to uspava taky
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    NEVILL: Tak to možná stihnu dřív. A dám vědět.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Mne po aktualizaci Google Pay normalne funguje
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VOJTASAN: Já se do města dostanu až nějak pozítří, pak to zkusím.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    NEVILL: Zkoušel si to už? Me to taky po aktualizaci prestalo fungovat. Nevypnulo mi to teda to NFC nastavení. Ale dal jsem google pay mezi neuspane app. Zatím jsem to prave neměl možnost znovu zkusit.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Já to teda našel maličko jinak, nemám tam tři tečky napravo, to je možná ještě z Androidu devítky.

    Já to měl Nastavení - Péče o telefon - baterie - řízení spotřeby aplikací - apl., které se nepřepnou do spánku a tam jsem teda přidal Google Pay (byť myslím že by to mělo být jedno, tím NFC se to prostě aktivuje).

    A pak jsem teda zapnul to NFC přes Nastavení - připojení - NFC a platba (to se mi po tom updatu vypnulo, tak jsem to zase zapnul). Každopádně dobré vědět, teď ještě budu muset někde vyzkoušet že to funguje... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: we may have found a solution to this. You will need to disable the Google/Samsung Pay app in the Optimise Battery Settings.
    To do this head into Settings> Device care> Battery> Menu (3 dots top right)> Settings> Ensure that these apps are not set as Sleeping apps and turn off the following settings: Optimise settings and Put unused apps to sleep.

    Then in the NFC settings (Settings> Connections> NFC) made sure Google/Samsung Pay is set as the default selected by clicking TAP AND PAY button and choosing one of them.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam