• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: pokud de o samsung tak nejvic ti toho podchyti samsung smart switch..jak je to tam s heslama to nevim..udelat zalohu na SD a pak obnovit..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    uz sem se ptal v android klubu, ale zeptam se i tady, kdyby nahodou mel nekdo konkretni zkusenosti:

    ahoj, chci updatovat S10 z and9 na and10. Po aktualizaci chci dat obnovit tovarni nastaveni. A moje otazka: Jak to dneska co nejlip udelat? Aby mi zustaly aplikace, nastaveni, hesla k aplikacim atd? Je to dneska uz v pohode stejne jako na Apple zarizenich nebo to jeste clovek musi delat manualne? Doporucite nejakou dobrou appku na migraci?

    dekuju
    HULIK
    HULIK --- ---
    Tak ted prisla aktualizace S9 na android 10.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: tak tam je z výroby. Folie.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja uz si na otisk docela zvykl. Bez folie teda... Ale trvalo to
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    OK, nechám si nalepit fólii :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: no, asi budeš mít pravdu, to vypadá že tam asi fakt možná nebude...u S10 a S10+ tam tu fólii v obsahu balení výslovně píšou, u Notu to nepíšou...

    Ale myslím že ta fólie co o ní píše Dragon bude výborná volba.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEON_KOWALSKI: nn, otisk prstu funguje stejne blbe jako bez folie :)

    nevim jak ostatni, ale presel sem.z S9 na S10. U s9 otisk funguje prakticky v milisekunde, dam prst a hotovo. Ten pod displayem na s10 funguje strasne, prakticky se mi skoro nikdy nepodari trefit se okamžitě. Tak radsi pouzivam lock pattern.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEON_KOWALSKI: jde to hned na sklo tu folii daji pryc, udelaji to za tebe cele.
    Ps. mozna budes mit po aplikaci na displayi bublinky, na coz ti reknou ze to zmizi. Muzes jim verit, fakt to zmizelo :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DRAGON: na tohle LEON_KOWALSKI: se ptám kvůli snímači otisků, jestli neutrpí citlivost.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DRAGON: a tu starou sloupnou? Nebo to nalepí přes ni? (tím "starou" myslím tu z výroby)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Mozna nejake pouzdro by mohlo pomoct. No folii si vemu a uvidime.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: On ten display uz orizly je, problem je ze ten digitizer proste oriznout nejde a je ohnuty spolu se sklem. Takze pohyb prstu co drzi telefom me prepne fotak na sofii. Otaci mapy atd.

    Slo by to mozna poresit nejakou augmentaci v jejich driveru, ale myslim ze jim to je spis jedno.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: jak to myslis, nereagovala vubec? Vzdyt to je aktivni cast displaye, tak asi reagovat ma, ne? Nebo ty bys proste chtel, aby reagovala jen ta rovna cast jo? To asi nepujde, mozna nejakou appkou tretich stran, ktera orizne/shrinkne display na uzci obdelnik bez okraju... ale netusim.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Me by se spis libilo, kdyby nereagovala vubec, ale diky - hlavne ze to neni horsi.
    Svoji S8 jsem uz hodil o zem, kvuli tomu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: vubec to neni poznat, ale ja mam S10, ne Note. Tam jsou ty okraje mozna citlivejsi, nevim. Kazdopadne ja na svym video playeru mam position bar uplne dole na ty uz skoro zakulaceny casti displaye a pohoda, reaguje to skvele, jak kdyby tam nebyla.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Rekl by jsi ze to ma dobry ci spatny vliv na citlivost okraju displeye?
    Ted si vezu novy samsung domu a protoze je zase zahnute sklo, tak nevim co s tim budu delat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEON_KOWALSKI: jestli mohu poradit (vim, ptal ses na neco jineho), tak prestoze sem ji tu hodne branil, i tak bych ti doporucil to, co mi bylo doporuceno a ted sem mega moc spokojenej: dojdi si s tim telefonem do Samsungu v paladiu a oni ti vyriznou na pockani za par stovek naprosto skvelou folii (geloveho typu, takze 99% oderek zaceli. A to i brutalni rezance, hak sem tu nedavno psal), tvuj telefon je tak drahej, ze se ta investice asi fakt vyplati..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: no já se právě taky koukal a u Samsungu píšou: "Skutečné komponenty, včetně pouzdra, ochranné fólie a USB konektoru nemusí být součástí balení.
    Jejich dostupnost záleží na typu modelu a zemi, ve které byl telefon zakoupen."
    , čímž mě zmátli a tak jsme se tady zeptal :-)
    Ten můj je koupený v ČR a píšou u něj

    Obsah balení:
    * Telefon ano
    * Sluchátka ano
    * Paměťová karta ne
    * Datový kabel ano
    * Nabíječka ano

    Jak jsme se ale díval jinam, tak je to stejný a fólii nemají napsanou nikde, ani u Galaxy Foldu, kde je 100% na všech.
    Asi jak je to nalepený na founu a není to samostatně v balení, tak to nepovažují za samostatnou součást.

    Uvidíme v úterý až dorazí.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: co jsem tak zkoušel hledat na googlu, vesměs psali že fólii má...z desítkové řady by snad mělo mít tu folii všechno...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam