• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Me by se spis libilo, kdyby nereagovala vubec, ale diky - hlavne ze to neni horsi.
    Svoji S8 jsem uz hodil o zem, kvuli tomu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: vubec to neni poznat, ale ja mam S10, ne Note. Tam jsou ty okraje mozna citlivejsi, nevim. Kazdopadne ja na svym video playeru mam position bar uplne dole na ty uz skoro zakulaceny casti displaye a pohoda, reaguje to skvele, jak kdyby tam nebyla.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Rekl by jsi ze to ma dobry ci spatny vliv na citlivost okraju displeye?
    Ted si vezu novy samsung domu a protoze je zase zahnute sklo, tak nevim co s tim budu delat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEON_KOWALSKI: jestli mohu poradit (vim, ptal ses na neco jineho), tak prestoze sem ji tu hodne branil, i tak bych ti doporucil to, co mi bylo doporuceno a ted sem mega moc spokojenej: dojdi si s tim telefonem do Samsungu v paladiu a oni ti vyriznou na pockani za par stovek naprosto skvelou folii (geloveho typu, takze 99% oderek zaceli. A to i brutalni rezance, hak sem tu nedavno psal), tvuj telefon je tak drahej, ze se ta investice asi fakt vyplati..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    NEVILL: no já se právě taky koukal a u Samsungu píšou: "Skutečné komponenty, včetně pouzdra, ochranné fólie a USB konektoru nemusí být součástí balení.
    Jejich dostupnost záleží na typu modelu a zemi, ve které byl telefon zakoupen."
    , čímž mě zmátli a tak jsme se tady zeptal :-)
    Ten můj je koupený v ČR a píšou u něj

    Obsah balení:
    * Telefon ano
    * Sluchátka ano
    * Paměťová karta ne
    * Datový kabel ano
    * Nabíječka ano

    Jak jsme se ale díval jinam, tak je to stejný a fólii nemají napsanou nikde, ani u Galaxy Foldu, kde je 100% na všech.
    Asi jak je to nalepený na founu a není to samostatně v balení, tak to nepovažují za samostatnou součást.

    Uvidíme v úterý až dorazí.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: co jsem tak zkoušel hledat na googlu, vesměs psali že fólii má...z desítkové řady by snad mělo mít tu folii všechno...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Mám dotaz - příští týden mi přijde nový Note 10+, ty už mají fólii na displayi z výroby, nebo ne?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: já tak nějak tajně doufal že na nich bude ANC, ale bohužel... :O/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NEVILL: Tady v USA BestBuy jsem je malem koupil. Cena dobra a kvalita ji odpovida.
    Spis jsem chtel jejich AktivX a tak si radeji pockam az se vratim domu :D

    Jinak telefony prakticky drazsi od Samsungu, hodinky levnejsi,
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FUMO: Na A serii neni nic spatneho. Funguji dobre a maji dlouho podporu. S10e je samozrejme jina liga, ale taky trosku mene odolna a nakladnejsi vymenit. Pri vymene displee to firma asi hradit nebude :)

    Overall za me: priplatit si a vzit si pouzdro/folii co sedi k tvemu pouziti.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    neznam ty ostatni ale s10e je naprosto paradni telefon a sem po 3/4 roce porad velmi spokojenej
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, mám v práci možnost vybrat si novej telefon rozhodovat se můžu mezi A50 a A70 a pak s doplatkem S10e.

    Asi bych si měl doplatit a vzít tu S10e, ne? Mě přijde, že ty A50 i A70 jsou takový nic moc.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Když už jsme u toho, samsung v podstatě sere na celou evropu, viz použité procesory...
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: yop, vsichni na CR serou. Misto aby pustili nektery hardware / software v anglictine, tak to radsi nepusti vubec.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: tak není v tom sám, třeba Google u nás dodnes oficiálně neprodává žádný hardware...
    DWAY
    DWAY --- ---
    LSDMASACRE: v podstate samsung na CR zvysoka sere.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Chystá tu už někdo předem upgrade na S20? Co jsem dneska četl, tak ultra verze možná ani nepujde na český trh, jelikož 5G. A zrovna bych do té ultra verze šel kvůli foťáku... :/
    Celkem ale tohle myšlení nechápu. Na tom 5G telefonu by mělo normálně frčet "jen" LTE. Je to stejná situace jako když tu začínalo LTE a člověk si musel vyměnit simku a taky do té doby normálně letěl na H+
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Já Galaxy Buds mám a jsem s nima spokojenej. Výměním je až časem, až půjde do kopru baterka.
    Tak to dělám i s AirPodama (ty mám ke služebnímu iPhonu).
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    upozorneni pro ty, kteri take letaji s DJI dronama: neupdatujte zatim na Android 10, nefunguje.

    Djy Fly Not Working Android 10 Galaxy S10 | DJI FORUM
    https://forum.dji.com/thread-203924-1-1.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam