• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: lol, iphone ma 3 kamery, my budem mit 4 :-D
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    No alespoň to Samsung neposral a ultra je i u nás. Jediná ta základní paměť 128 GB mi přijde málo. 256 by byla ok.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    taky mi přišlo že loni o unpacked S10 pořád všichni mluvili a letos ticho po pěšině. Ale myslel jsem ze je to mou bublinou:))

    Jinak u mne letos upgrade nepřipadá v úvahu tak jsem to ani nějak nesledoval...Ten Z flip je už u nás někde k vidění?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Samsung's Galaxy S20 And Galaxy Z Flip Event In 7 Minutes
    http://www.youtube.com/watch?v=GMXx8XE3xZ0
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to proste chci :)



    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a tohle se mi libi! malinkaty a presto velky! yes!

    Samsung Galaxy Z Flip | Smartphones | Samsung Česká republika
    https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-z-flip/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nikdo nic, ani slovo? :)

    Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G | Samsung Česká republika
    https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-s20/

    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    Jen drobná zkušenost Note9 CZ distribuce po update na ofiko Android 10 laguje v animacích, třeba jen skok z úvodní obrazovky na stránku aplikací, většinou jen při prvni akci po probuzení, ale je to tam.
    Řešení s čistěním cache a triky ve vyvojářském módu z Redditu nepomáhají. Updatováno na prase, tedy již upgradovaný telefon na ver. 9 s aplikacemi jsem spustil do upate na ver. 10. Až budu mít čas tak ho ještě zkusím kopnout do továrního.
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    MCKIDNEY: Jo, Google backup to nedělá, takže podle „Migruje to co nemigruje backup od samsung / google“ jsem doufal, že ten Samsung Switch by mohl. Tak nic. :-)

    (Já jsem teda už přešel na Aegis, protože muset řešit těch 10+ dvoufaktorovek při každým factory resetu nebo novým telefonu je prostě neakceptovatelný.)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LISKNI_SI: Ne tak Google Backup nezalohuje ID Google tokenu. Samsung backup nemam. Smart Switch urcite ne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LISKNI_SI: Ten jsem jeste nezkousel. Podivam se Zrovna migruji svuj.

    Jinak gelova folie v Samsung Prodejne jde i na jine vyrobce, zatim skvela a ma jednu envyhodu - nenoste blizko dalsich telefonu.
    Ted migruji z s8 a lepi to na oba v kapse a vyndate sandwitch :D
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    MCKIDNEY: Zvládne to zmigrovat aj Google Authenticator?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak oboje nezalohuje vsecko :( vetsina appek je hloupa
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Migruje to co nemigruje backup od samsung / google.
    Backupy to misto toho instaluji.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: no je to logicky, samsung nemuze mit pristup do bezpecnoatnich slozek appek tretich stran, to by bylo divny ..
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: kdyz tu zalohu spustis tak ti to tam vypise co vsecko to udela a muzes to ruzne zaskrtavat..
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: ruzny nastaveni tapetu vyzvaneni aplikace kontakty zpravy historie volani...ale ty hesla do apek budes muset zadat znova myslim..ale ruku do ohne za to nedam..nemam overeny..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: samsung switch pouzivam, jen sem.nikde nedohledal, co vse, zmigruje...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: a zalohu hesel jak? nebo si to resi kazda aplikace zvlast?
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: pokud de o samsung tak nejvic ti toho podchyti samsung smart switch..jak je to tam s heslama to nevim..udelat zalohu na SD a pak obnovit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam