• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HANZO: nepovidej, fakt? to tu opravdu nikdo nevedel nez si nam to napsal :)
    jde o ty vyhlazovaci algoritmy vs hodne pixelu na snimaci, ktery nas zarazej, jak dava vysledky
    HANZO
    HANZO --- ---
    Hoši, přečtěte si pořádně, co tam Samsung píše. Je to hybridní zoom. Je to kombinace optiky a digitálu.
    Ten 10násobný optický zoom je ve skutečnosti 5násobný.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: taky nad tim premyslim....
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tvl není to fejk? To snad není možný:O
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak tady se stativem, mazec :)) je videt, ze to neni optika, ok, ale na krabicku z kapsy fer :D dela to podobny zoom jak muj teleobjektiv za ctvrt mega :)))

    Samsung S20 Ultra Moon Test |Samsung S20 Ultra 100x Zoom Test 2020 | 삼성 S20 울트라 문 테스트 100X 줌
    http://www.youtube.com/watch?v=wM2wlRFvAAo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    proc nekdo nemuze testnout ten zoom se stativem bohajeho, to jsou amateri :) dyt se na to neda koukat :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: zas na druhou stranu, jestli je tohle pravda, tak je to docela goodie :)


    Samsung Galaxy S20 Ultra 100X Zoom Test | S20 Ultra camera Test
    http://www.youtube.com/watch?v=seZa4BQo6js
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj já to sem dal jen tak na kouknutí
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: hele ja zkousel tu nonultra s20, ta ma mit tech 30x zoom a na tech 30x je to uplne nesmyslny bahno. Zas je mozny, ze jak to ma 106mpixelu, tak to tam ty data narve, ale k cemu, visco, bude to tak jako tak hnusny.. navic bez stativu to neni mozne udrzet v ruce. Mam doma 800mm difrakcni lehceny telezoom - bez stativu bez sance
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Ale nevím zda to není nějaký fake - narazil jsem náhodou
    Samsung Galaxy S20 Ultra - ZOOM TEST
    https://www.youtube.com/watch?v=kKMBx6x-lOI
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Samsung Galaxy S20 Ultra - Hands On With The Beast!
    http://www.youtube.com/watch?v=1GaurFrlGgo
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Tak jsem koupil buds+ a zatim pomerne nadseni. Nevypadavaj, hrajou dobre a bezdrátovost je hodne navykova... akorat pri behu je u techle sluchatek nacpanejch zvukovodu dost slyset tlukot tepu kdyz se jedou vyssi obratky, ale s tim se halt nic neudela
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRYGLIK: to neslo, sem to zkousel
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: muzes se taky pls kouknout jestli ve fotaku jde PRO rezim pro vsechny objektivy? :)
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    galaxy s9 a fotak a jeho rezimy, nevim jestli je to po update na droid 10 ale rezim fotaku mi vzdy zustal do znovuzapnuti aplikace foceni, ted nemohu ani najit kde se to da zapnout ale ta volba tam byla....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no problemo, kouknu se:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: koukni pls do nastavení,

    4K 60fps:
    - jde nastavit širokoúhlý objektiv?
    - funguje nějaká (alespoň ta základní) stabilizace?

    FHD 60fps:
    - jde superstabilizace?

    když na to klikneš, mělo by tam bejt rovnou napsáno co všechno to nepodporuje:)
    Ale je to taková blbost, nevim jestli tě s tím otravovat
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: damn man! to se nekouknul! zitra jdu pro sodastream, tak na to kouknu ;) co te konkretne zajima?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    MCKIDNEY: Jo, až na to samsung pay a záruku, když to rootneš, tak se něco fyzicky vypálí na čipu, takže to už nespravíš, ale jako většinu věcí vrátíš.
    E42: Dík moc, to jsem chtěl vědět, teď ještě kdyby se ozval ideálně někdo, kdo to dělal na S8 a podle jakého návodu, mám z toho přeci jenom trochu obavy. :D
    E42
    E42 --- ---
    OODOOW: Ještě cca před půl rokem jsem používal rootnutý Nexus 6 a díky Magisku fungovalo jak Google Pay, tak i aplikace ČSOB, mBank a další "opatrné". Ale samozřejmě věci se mění a zařízení jsou různá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam