• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    PHLANX: pardon za mystifikaci, ja jeste nemela zaktualizovano, mela jsem dojem ze jo
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PHLANX: to by mě docela taky zajímalo
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    DEB: a mohl bych poprosit o screen kde to prehlizim ? diky moc
    DEB
    DEB --- ---
    PHLANX: ano
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Samsung kvůli koronaviru zavřel továrnu v Korei.
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    nekdo s s9+ ? muzete mi prosim overit, zdali po posledni aktualizaci androidu na 10 mate u fotaku moznost zapamatovani si posledniho pouziteho rezimu foceni prosim?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: proto jsem byl rozčarován když jsem až doma při úpravě zjistil že ať si tam nastavíš co si nastavíš, tak jakmile dáš superstabilizaci, tak se to přepne
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LSDMASACRE: testoval jsem:

    - běh za čoklem, s tím že pes si běžel na volno lesem, abych nemohl předvídat a musel prudce reagovat
    - klasický výběh do schodů
    - jízda na snowboardu kdy jezdec jede na překážku a kameraman na druhým prkně vedle něj (jak se běžně používá Gopro)

    Subjektivní výsledky:
    - pes - tam superstabilizace naprosto jednoznačně. To když jsem pak ukazoval, tak mi nevěřili, že jsem běžel
    -schody- plus mínus stejný
    -snowboard- peroblematický srovnání, protože když najedeš na muldičku tak to zakýve mnohem víc než tu první jízdu - ale superstabilizace stejně lepší
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TEKKIT: je mezi tou stabilizací a superstabilizací citelný rozdíl?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: na mě čeká zflip druhé generace!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak jiste, takhle to proste je se vsim, vyrobci mobilu, difitalnich kompaktu, zrcadlovky uz to pakrat taky neminulu, tam nastesti aspon da se rict ten fullframe snimac dostal toho, co se deklarovalo a ubylo dopocitavani digitalnich dat. Ale vsechny tyhle mikro snimace, co maj desitky megapixelu, to je smutnej pribeh.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    btw když dáte tu superstabilizaci co tak inzerujou, tak to zase přepne z jakýhokoli režimu do FHD(30fps):)) Testoval jsem v Datartu na S20 Ultra v rychlosti - možná jsem se překoukl:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ale že jde 4K (60fps) stabilizace je určitě posun a mám z něj radost
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: z mého pohledu se naplnilo co jsem předpokládal:

    [ TEKKIT @ Samsung Mobile ]

    Z pohledu videa je to jakoby se výrobce aut místo na jízdní vlastnosti a spotřebu soustředil na to, aby to na okruhu za specifických podmínek udělalo 500Km/h:)) asi tak
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja bych rekl, ze s fotakem prakticky neprovedli nic novyho, krom toho, kam az dokoukne, jak moc vygeneruje vic sumu (mpixely) a kolik kreativnich rezimu nabizi (cti mrdka). Nevsim sem si bohuzel niceho zajimavyho. Skoda.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Tak jsem taky zavítal:))

    - Z flip je fantastickej, až na tu cenovku no
    - S20 umí 4K (60fps) se standarní stabilizací, na širokáč stále přepnout nejde

    konec hlášení:)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    S mou povahou bych si s tím furt cvakal. To je jako když telefonuji a do ruky mi vleze SOG Twitch II, co se válí na stole - cvak, cvak, cvak, cvak :-D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: to zavřeš jen když někam jdeš právě proto, abys nemusel mít pořád v kapse pádlo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    v okamziku, kdyz to mas otevreny, tak je to proste normalni telefon
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hlavne ten telefon vubec nemusis zavirat, dokud nechces, to ti asi nedochazi :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DRAGON: no já pracuju i na mobilu a nebo s mobilem :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEON_KOWALSKI: mne to u toho flipu vubec nevadilo, presne proto sem ho sel otestovat poradne. Ale ja teda budto pracuju nebo sem na mobilu, nikdy zaroven :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam