• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HULIK: to "nebude znát" zrovna mam overene, že to není pravda. Koupil sem si před lety Galaxy S7 z eu distribuce, myslim že irské to bylo. Dvakrát sem ji reklamoval přímo v Žitné Samsung Centru. Neplatil sem ani korunu, oprava naprosto dle české legislativy (tzn do třiceti dnů, výstupní protokol, seznam součástek, které byly vyměněny a zapůjčen Edge po dobu opravy). Já myslím, že dobrý :)
    pokud se tedy nic nezměnilo, o čemž nevím, to je možné.
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: třeba český servis Samsungu se k tomu nebude znat, je to sice protizakone, ale bohuzel realita.
    Ale je fakt ze to klidne vyreklamujes u CZC ty zas u Samsungu, takze je to jedno, jen se ti ten servis o ty presuny tam zpet protahnou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    já to nikdy nepochopil, proč to jako vadí. Dřív asi jo, ale dneska je jedno, jestli máš telefon z Čech nebo Německa, ne? Takže: co je s tím za problém? Že vám přijde později aktualizace? Nebo proč? Záruka normálně dva roky je, ne?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    No právě. Teď už budu číst poznámky pod čarou u všeho z CZC, sichr je sichr :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: tak tak, to bych čekal že se ti stane u mobily.eu se sídlem v kozím chlívku v Maďarsku:ú)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: ještě aby nabízel aktualizaci, když BTU/BTU BTU/TIM vlastně neexistuje:))
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Teď jsem se koukal do diskuze na CZC a stěžuje si tam víc lidí

    Nenabízí aktualizaci Android 10 - Samsung Galaxy | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...-galaxy-s10-8gb-512gb-zelena/254801/produkt/5hfl3lpk9gg86agjs6j7og53l6/diskuse
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEKKIT: čumím, já je bral jako Alza, datart atd .... no to já taky, proto se divím.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak jsem to trochu proinvestigoval a opravdu je to tak:))

    Mistři z CZC.CZ totiž prodávají klasický "šedivky"! Co je na tom zmrdskýho?

    1) místo aby ten produkt jasně označili standardním EU Distribuce , tak vymysleli takovej príma název "lokalizováno pro CZ, což jasně evokuje zaběhaný CZ distribuce. Až když to trochu rozklikneme tak se dozvíme že:
    "Naproti tomu produkty s označením "Produkt je lokalizovaný pro CZ" jsou nakoupeny v jiné zemi Evropské unie, například v Německu, Francii, Velké Británii, Polsku apod."

    2) cena je stanovená chytře...Když CZ (alza atd) prodávají za 20k, a EU za 15k...tak mistři z CZC za 17k. Tím jsou levnější než první ale dražší než EU takže to vypadá věrohodněji...

    čumím, já je bral jako Alza, datart atd
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: S10 512GB verze
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEKKIT: šedivku čeho?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tvl tak jsem se dočetl že na CZC.CZ si borec koupil šedivku a nejen to...ale SW verzi BTU/BTU BTU/TIM

    to je slušný...to bych čekal na "ultralevnejkauf.cz"

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: asi nějakej mismatch datovej, chyba v databázi, kdo vi, s takhle málo informacema tezko něco odhadovat. Ale dobrý to není, jestli tam šlo o Samsung Acount důvěrný data uživatelů.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já myslím že o tomhle se žádný podrobnosti právě z bezpečnostních důvodů moc nepíšou. Napíšou jen to co musí...

    Každopádně by mě zajímalo co tady vlastně hrozí? Asi se ptám jak retard, ale co si vlastně představit pod takovým "únik dat"? jakože někdo má přístup k mým kontaktům a fotkám?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no to neni uplne sranda, na tom se celkem ukazuje, jak maj parovany data a jak moc je lehky umoznit prava nekomu jinymu na data z databaze jinyho uzivatele, uf. Fakt by me zajimalo, jestli napisou podrobneji jak se to stalo. Nevi nekdo?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Po chybě s Find My Phone řeší Samsung další kauzu. Přiznal únik dat
    https://www.svetandroida.cz/samsung-unik-dat-uzivatelske-ucty/

    ale ale:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HANZO: asi je dobrý si uvědomit, že v tomhle klubu nikoho telefon sponzorovaný čínskou lidově komunistickou stranou, neohromí.
    Vraťme se k Samsungu.
    HANZO
    HANZO --- ---
    LEON_KOWALSKI: jj, android. Měl jsem to v ruce chvilku. Ale systém obraceneho otevírání než má flip je mnohem praktičtější.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: a navic mrdkoidni hujajej, to at si nechaj
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    HANZO: co to mělo za OS? Android?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HANZO: to je spíš konkurence pro Fold, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam