• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jde tam i nastavit:

    takhle bez zvuku, nebo tam může být v kolečku tvoje hlava a můžeš to živě komentovat:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: to je nějaký divný, mně to dělá krásný videa všeho co se na obrazovce děje a automaticky to vytvořilo složku v galerii "nahrávky obrazovky" kde se to uložilo v MP4 formátu - můžeš si dokonce nastavit rozlišení
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: zkousel sem to nastavit a je to nejaky divny, nic mi to nenahralo. Ja prave hraju uz docela dlouho jenom jednu a s kamosem si posilame, co se povedlo pro pobaveni, no tak uz ne, no. Tohle je presne vec, proc nedelam updaty, protoze neco zmeni a ty si musis cist stostrankovej manual, abys vedel, co vsechno muzes bude jinak.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: aha, já hry nehraju takže nevím jak to funguje, ale na to by ti měl posloužit ten screen recorder - nebo to při hrách nefunguje?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: proste v devitce slo velice jednoduse udelat to, ze hrajes hru, pak potahnutim nahore spodek telefonu vytahnes Gaming center listu a tam tuknes na record a to samy pak stop a ulozi ti to do galerie mp4 video tvyho hrani. A tohle uz desitka (asi) neumi, nenabizi to tlacitko record. A to me teda sere mocne :(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jako když chceš udělat videoscreenshot?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ona z android 10 zmizela moznost nahravat obrazovku do videa? :(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já se nemůžu dočkat až si pustím Hyperlapse v night mode!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak tam pro me neni vubec nic dobryho, krome Video Pro rezimu. Takze pristi telefon je Google Nexus, za cca rok, dva :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tady je pěkný videjko

    Samsung One UI 2.1: S20 Features For Galaxy S10 Note 10!
    https://www.youtube.com/watch?v=cB4-1P0oMRY
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PHLANX: jj, to je tak u vsech, uz se to tu resilo
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    posledni aktualizace androidu na s9+ odjebala moznost nastavit zachovani posledniho pouziteho rezimu u fotaku.....takze asi tak
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw netusil sem, ze musim projit vsema aktualizacema, uz sem u ctvrty, ach jo. Sem tak nejak doufal, ze to proste nabidne posledni balik, kterej premazava vse ostatni. Uz hodinu se s tim seru a sem porad u androida 9, fooooook ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak ja uz to teda aktualizuju, to sem na to zvedavej :) jestli to bude pomaly, tak vas zastrelim ;))))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: no fajn, budu se těšit, ta vylepšení foťáku zní zajímavě! :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    zdůrazňuju že jsem psal "zajímavá aktualizace" a ne "zázračná aktualizace":) Čili pro mě bude stát zato si to v klidu projít, ale abyste zas nečekali kdovíco...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    VOJTASAN:
    NEVILL: žena mě pustila ke kompu až teď tvl:))) Takže:

    - mírné zlepšení výkonu (nic neříkající ale ok)
    - AR emoji, nějaký zlepšení - já to nepoužívám¨
    - fotoaparát: přidány různá menu, režimy a filtry, nastavení PRO u video, ton selfie, intervalové snímání pro fotografování v noci, FHD/UHD 60fps pro přední kameru
    - galerie: tam jsou nějaký 4 funkce nechce se mi to překládat, ale v zásadě lepší vyhledávání, tvoření alb podle klíčových slov a lepší úpravy
    - klávesnice samsung: přidána ikona pro otebření funkce samsung pass, přidána funkce vrátit a opakovat text...a dvě další
    - quick share - mezi zařízeníma samsung
    - music share - to jsem nějak nepochopil
    - bla bla, bezpečnostní záplaty
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SSTTAANNAA: Tak to mi asi teprve přijde, poslední aktualizaci mám z 10. března.
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    NEVILL: ted jsem to zkousel nacist s s10e a opravdu tam je...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam