• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SSTTAANNAA: Tak to mi asi teprve přijde, poslední aktualizaci mám z 10. března.
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    NEVILL: ted jsem to zkousel nacist s s10e a opravdu tam je...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To je jako teď úplně nový? To mi asi zatím ještě nepřišlo...
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    TEKKIT: A to například?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Vyšla zajímavá aktualizace pro S10! jedná se o fíčury z S20. celá aktualizace má cca 1,5 GB, takže by to mělo stát za to...

    koukal jsem o co jde a vypadá to super, hlavně foťák

    Takže stay tuned! (já to zatím taky nemám)


    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: Pokud myslis DJI dron tak ten uz 10 podporuje
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: 1) kvuli dronu (zatim nepodporuje X) za 2) nechci riskovat, ze jednou se aktualizace "nepovede" a vsech o se zpomali 3) nemam duvod, vsechno funguje s tim otiskem sem se uz zzil a uz sme si tak proste na sebe zvykli, hokt neprilozim rychle, ale naprosto presne na milimetr v uhlu i postaveni palce, zily mi to netrha
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: A proc ? Mam ji tam uz par mesicu a zadny problem s tim nemam.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    HORST_FUCHS: To blbne asi každý model při obroušených prstech, ne? Po celým dni na ferratách nemám šanci se přihlásit přes otisk.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VOJTASAN: ja kupoval okamzite po release vloni na jare a neudelal sem ani jedno, bude to imho tim. Vim ze se o tom v nejakejch updatech psalo, ze to vylepsili.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    DRAGON: Ty aktualizace, které sem myslel, byly ještě před desítkama. To bylo cca měsíc dva po uvedení s10 na trh.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VOJTASAN: jo, tak to mozna bude tema aktualizacema. Ja tam nechci android desitku
    DWAY
    DWAY --- ---
    VOJTASAN: je fakt, ze kdyz sem to dostal do ruky, a hadam ze i po nejakych tech updatech, taky vesmes na prvni dobrou.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    VOJTASAN: dtto note 10+ ... bez problémů.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    DRAGON: Já tě teda nechci nasrat, ale s mojí s10 po nějaké té aktualizaci úplně na počátku nemám nejmenší problém. Myslím teď jako se čtečkou v displeji. Mám dva prste, palec a ukazovák, a až na výjimky, jako třeba špinavý nebo hodně rozmočený ruce, nemám problém.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON:
    TEKKIT:
    Nemusite mi rikat, ja to mam a pouzivam to kazdy den mnohokrat. Neni to dokonaly, ale po nejakych updatech a asi sem se to i naucil pouzivat, tak nemam skoro problem. Ale jak rikam, ctecka co ma S9 je imo lepsi.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: já mám teda s10e, ale na tu čtečku u S10 se nadávalo na fórech hodně ("Existovaly problémy s rozeznáním prstu, rychlostí odemčení"). S20 měla přinést zásadní pokrok a už jsem trochu zachytil nespokojenost i tam...

    AUTOLOKATOR: tohle ti asi těžko někdo uspokojivě rozsekne. Nicméně obecně ty nejvyšší řady nejsou samozřejmě tak odolný jako třeba Xcover...Ale troufnu si říct že pokud ti spadne S9 a s10e ze schodů tak to poškození bude plus mínus stejné:)

    Pokud nemáš telefon jen na telefonování, tak běž jednoznačně do s10e (už jen kvůli širokoúhlému objektivu a podpoře)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: tak ja ti nevim, i ten prodavac v datartu (samsung guru) musel parkrat prilozit nez mu to spustilo. A tohle prece jako fungovani nechceme. Chceme aby to bylo okamzity, tim spis kdyz je to vec, kterou pouzivam cely den furt.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Asi delas neco blbe, mne to funguje celkem spolehlive. Nicmene ta ctecka vzadu mi prisla praktictejsi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUTOLOKATOR: to sem nenapsal, ja sem napsal, ze na mne pusobi S9 jako kvalitnejsi hardware svoji stavbou. Jestli toho vydrzi vic to nebo to testovat nehodlam :)
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    DRAGON: Tohle pro mě neni zas tak důležitý. Ty teda tvrdíš, že při pádu toho S9 vydrží víc?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam