• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    Nerozbalenou
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ciste teoreticky, mel by nekdo zajem o funglovku s20 tak za 18?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TEKKIT: Jo, uz se mi to stahuje
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: aktualizace je zde...nordic countries/NEE
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: to ano...

    Ale vzhledem k tomu, že v tuto chvíli se prodává minimálně a že spotřebitel má obavu co s ním vlastně bude (natož aby řešil nějaký nadstandardní telefon)...je strategie zdražit opravdu úsměvná. tím se imho ty prodeje opravdu nenakopnou. Euro neeuro, měli by spíš celosvětově zlevnit a zkusit vystřílet alespoň něco - imho
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TEKKIT: Euro je o 10% drazsi, tak to tak nejak dava smysl. Bohuzel se u nas jeste Eurem neplati no.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: výsměch tohle :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jsem se koukal jestli nezlevňují když jsou ty prodeje na pytel a koukám že...

    Samsung zdražuje skládačky a řadu Galaxy S20. Nejvíce si připlatíte u Foldu – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...radu-galaxy-s20-nejvice-si-priplatite-u-foldu/sc-309-a-1347944
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: aha, ty sem si nevsim :) tak je to takhle o jeden klik navic, to vubec neva, dekuji ti :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: čili při hraní jen sroluješ a jeden klik
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tohle jsem vyřešil takhle - tu ikonku jsem si dal sem:

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: a jak to pri hrani aktivuju? tam stacilo jedno kliknuti na display. tady to nejak nemuzu najit
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jde tam i nastavit:

    takhle bez zvuku, nebo tam může být v kolečku tvoje hlava a můžeš to živě komentovat:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: to je nějaký divný, mně to dělá krásný videa všeho co se na obrazovce děje a automaticky to vytvořilo složku v galerii "nahrávky obrazovky" kde se to uložilo v MP4 formátu - můžeš si dokonce nastavit rozlišení
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: zkousel sem to nastavit a je to nejaky divny, nic mi to nenahralo. Ja prave hraju uz docela dlouho jenom jednu a s kamosem si posilame, co se povedlo pro pobaveni, no tak uz ne, no. Tohle je presne vec, proc nedelam updaty, protoze neco zmeni a ty si musis cist stostrankovej manual, abys vedel, co vsechno muzes bude jinak.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: aha, já hry nehraju takže nevím jak to funguje, ale na to by ti měl posloužit ten screen recorder - nebo to při hrách nefunguje?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: proste v devitce slo velice jednoduse udelat to, ze hrajes hru, pak potahnutim nahore spodek telefonu vytahnes Gaming center listu a tam tuknes na record a to samy pak stop a ulozi ti to do galerie mp4 video tvyho hrani. A tohle uz desitka (asi) neumi, nenabizi to tlacitko record. A to me teda sere mocne :(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jako když chceš udělat videoscreenshot?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ona z android 10 zmizela moznost nahravat obrazovku do videa? :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam