• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    HULIK
    HULIK --- ---
    VOJTASAN: Neda, jakmile znova aktualizujes problem je zpet ...
    Ted vyzkouseno.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    HULIK: No a když dám potom znova google aktualizovat, hodí to zpět do té chyby? Nebo prostě je potřeba používat tu starší verzi a neaktualizovat?
    HULIK
    HULIK --- ---
    HULIK: Pokud by někdo řešil take problém s asssintentem tak to zpusobila asi pred tydnem aktualizace aplikace google, staci dat aplikaci google odinstalovat (aktualizaci) a vse zase funguje :-)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    SSTTAANNAA: Tak zrovna ten otisk mě neuvěřitelně dere na jinak super telefonu. Tlačítko je na mě vysoko a přesnost tragická a ještě jednou tragická. Na žádném jiném telefonu se čtečkou, iphone 6S, 8, S 20e, Essential jsem neměl žádný problémy a tady si velmi často zablokuji biometriku, otisky jsem dělal několikrát, různě umyté prsty etc. Kdyby ji dali na záda v normální velikosti, tipuju, že by to bylo taky ok. Pro mě fakt peklo. A protože je to služební phone a můžu si ho s někým vyměnit, půjde pryč. Až tak mě to ničí.
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj lidi před pár dny mi na OK Google začal na S9 reagovat google asistent, který mluví jen anglicky a české příkazy neposlouchá a dokončení konfigurace hodí chybu, logicky protože češtinu nepodporuje.
    Nevíte jak vrátit zpět aby reagoval na české příkazy? Teď to dělá jen když ručně kliknu na mikrofon v google liště, což je na nic?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: snad nic, doufejme...teda vycházím z toho že na S10 to nic zlého nevyvedlo...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    na S10e už mi pár dnů visí update na Android 10, co se posere,až ho provedu? :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Tak po dnešní update na S20U už foťák ostří jak má. Citelně se zlepšilo ostření na blízko. Sice jako po dvou měsících od začátku prodeje, ale tak budiž :)
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    HORST_FUCHS: tak ještě to může být úplně vybitý a už úplně nefunkční konektor, zkoušel jsi bezdrátovou nabíječku? to se mi nedávno stalo na mém starém S8
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    HORST_FUCHS: a je tam vidět, že se to nabíjí aspoň?
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    HORST_FUCHS: cirou nahodou hard reboot nezabere? (dlouho, cca 10s, drzet power tlacitko + volume down)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    HORST_FUCHS: jo,ženě nějaká A6 neo tak něco, ale nějaké signály také byly..( po záruce), koupili jsme jinej telefon
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DWAY: to je jasný, když Ti za to někdo těch 13 dá.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DUCATIMONSTER: fair enough, ale mi se to ocividne neoplati prodat levneji :D
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DUCATIMONSTER: ten odkaz vede na orezanou verzi S10 - S10 Lite
    DWAY
    DWAY --- ---
    Btw zbavuju se stare S10 cerna, neskrabnuta, jako nova s pouzdrem spigen. Samsung mi za nej nabizi 13k takze kdyby to nekomu prislo zajimave, sem ochoten prenechat. (Stary neco pres rok, kupoval jsem to jak ho vydali)
    PEKK
    PEKK --- ---
    Ale ten problém s ostřením poslední aktualizace opravila...pouzdro na to nemám, takže co se týká objektivu to bude pečlivý test kvality:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam