• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: Tohle je klasika, doprodej se dela pres cashback a jine vyhody (Viz cashback od Samsungu ted).
    Vyrabis omezene mnozstvi a cilene nahradis novym modelem - tak nikdo neshani S8 a S9, kdyz ma k dispozici s10e.

    NEVILL: s10e se ted doprodava, do konce roku ocekavam ze bude pryc z hlavnich retaileru.

    Coz me privadi na nasledujici otazku: Presel nekdo z Note 8 ci Note9 na s10?
    Mam nabidku na Note 9 512GB za 8k a note8 okolo 6000.

    Povazuji obe Note zarizeni za vice privetive, ale s10e nabizi vetsinu a je nove.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tahle fíčura s tou českou distribucí má tu zásadní výhodu, že si největší hráči v obchodu s elektronikou prostě nekonkurujou...Jak kdyby se prostě "všude" prodával benzin za 45kč. Fakt komedie
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Asi ne, ale on už pomalu začíná být vyprodaný, podobně jako S10e...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    při svých výpravách internetem jsem narazil na informaci, že ofiko česká distribuce stále prodává Galaxy S10 za 20990,-:)))

    to se posrali? Nebo to si jako za tuhle cenu někdo koupí?
    SONIC
    SONIC --- ---
    DWAY: skus podrzet obe tlacitka hlasitosti..
    DWAY
    DWAY --- ---
    Začal mi vyskakovat nějaký voice assistant crap. Nevite nekdo jak to vypnout?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak ten Nový Note se mi nakonec docela líbí jak to má udělaný...oproti tomu pořád si nějak nemůžu zvyknout na ten S20 styl:/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Hele 1.5GB A3 porad jede :) Nejvetsi naklady bude to balancovat a udrzovat.

    Osobne to vitam, protoze S8 nedostava update co horsi A telefon dostal. Update jsou vec marketingu a na tom zeleze zas tolik nezalezi. Radeji udrzuji backporty na stare androidy, nez aby nechali nekoho s S8 mit stejny android jako S10 :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To snad zvládne! Těžko odhadovat kolik RAM bude mít za dva roky low end, ale myslím že minimum bude tak 4GB RAM aby se to nějak hejbalo, to by snad pořád mělo být v klidu...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ale, předpokládám že eSková řada v roce 2022 pojede minimálně na 12GB RAM. Tak jsem zvědavej jak si můj s10e (6GB) s tím updatem na A12 povede:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung přislíbil tři roky systémových updatů. A to zpětně už od řady Galaxy S10 – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...vych-updatu-a-to-zpetne-uz-od-rady-galaxy-s10/sc-309-a-1348977
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    Zdar
    potrebuji vymenit sklo na Smasung Galaxy J5. Asi bude stacit sklo. Dotykovka je asi ok.
    Mate tip na slusny a cenove prijatelny servis? Nechce se mi s tim trapit. Uz jsem to delal 3x a za tu praci mi to nestoji.
    Servis idelane v Praze. Nechci resit postu nekam pryc.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Parametry tabletů Galaxy Tab S7 a S7+ unikly. K dispozici jsou i fotografie
    https://www.svetandroida.cz/..._medium=SvetAndroida.cz&utm_campaign=SNAP%2Bfrom%2BSv%C4%9Bt+Androida
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Poodhalení Galaxy Buds Live: Co budou umět sluchátka ve tvaru fazole?
    https://www.svetandroida.cz/...&fbclid=IwAR0sYIe3e3RS6ZjmQBH1VO9reM2lYy1ELMmxgXab0n226EGebwkxcHLzj2Q

    nové Galaxy Buds vypadají fakt zajímavě...sice jsem s těmi první generace poměrně spokojený, ale ANC by bylo fajn...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samsung Galaxy Tab S7 zřejmě dostane horší typ displeje než Tab S6
    https://www.svetandroida.cz/..._medium=SvetAndroida.cz&utm_campaign=SNAP%2Bfrom%2BSv%C4%9Bt+Androida
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: tl;dr - pokud nemate specializovany a drahy headset - pripojte se na meeting z mobilu. Klidne stara S5 s AirWatch/Intune bude lepsi naz sluchatka za 1500.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NEVILL: Problem je v PC, nikoliv ve sluchatkach. Potrebujes do PC nahodit ty filtry co ma mobil by default.
    Pokud sluchatka nemaji vlastni controller, tak u PC jedine pokud maji vysoky odstup sum/hlas. Coz najdes jenom u fyzicky oddelenych mikrofonu od driveru.

    Neni to narocny SW, ale rozhodne neni BFU friendly. Pro BFU to mame RTX Voice :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Btw. zkoušel jsem Galaxy Buds použít jako BT headset k počítači, ale kvalita mikrofonu na to není zrovna kdovíjaká. Říkal jsem si že by to bylo celkem pohodlné, ale bohužel, tudy cesta asi nevede...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: Jasně no...jestli se někdy na podzim nebo v zimě budu moct stavit v kanclu, tak si objednám nějakej ten novější Jabra Headset co má ANC a pokud budu v kanclu tak si budu pouštět muziku na tom a předstírat že mám nějakej meeting nebo tak něco... :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Study Finds That Some People Are Wearing AirPods DURING Sex - Maxim
    https://www.maxim.com/news/wearing-airpods-during-sex-2019-6
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NEVILL: Protoze, kazdy ocekava ze buds nosis porad a neni duvod brat ohled :)
    Velka sluchatka se symbolem High Voltage funguji lepe.

    TEKKIT: Protoze logistika, vynechal jsi jeste jeden duvod: vsichni vime, ze tovarny jedou na back-order. Vydat tolik telefonu po celem svete naraz...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Btw. je to taková zvláštní věc, ale v práci i doma jakmile si nasadím Galaxy Buds, tak jako by to pro všechny bylo znamení že jasně, teď je ideální čas přijít se na něco zeptat. Ty bílé Galaxy Buds jsou snad jasně viditelné tak jsem si myslel že to třeba někoho napadne že asi něco poslouchám nebo třeba mám nějaký hovor. Nechápu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam