• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: Tam asi čistě záleží na tom jestli chceš S-pen nebo ne, ten zbytek funkcí bude podobný...a desítka teda má lepší foťák...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MCKIDNEY: na rozdíl mezi note 9 a 10e
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jako odhad je to dobry - vodeodolnost je rozhodne pro me neni priorita. Odolnost je dobra od S5 a ta mela i vyndavatelnou baterku :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SELECTOR_IX: Nevim na co narazis? Oba maji zaplaceny stejny rating a mnohdy by prezilo i nizsi rating bez problemu.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MCKIDNEY: plus pro tebe není podstatná vodotěsnost...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MCKIDNEY: mne je to jasný...ja jen narovinu rikam ze kdybych makal třeba v Datartu a někdo si tam dneska vzal s10 za 21k tak byste po celý Praze slyšeli silenej jackuv smích :) Btw dneska jsem na to koukal ve Vivu a mají to oznaceny jako "akce":)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: Tohle je klasika, doprodej se dela pres cashback a jine vyhody (Viz cashback od Samsungu ted).
    Vyrabis omezene mnozstvi a cilene nahradis novym modelem - tak nikdo neshani S8 a S9, kdyz ma k dispozici s10e.

    NEVILL: s10e se ted doprodava, do konce roku ocekavam ze bude pryc z hlavnich retaileru.

    Coz me privadi na nasledujici otazku: Presel nekdo z Note 8 ci Note9 na s10?
    Mam nabidku na Note 9 512GB za 8k a note8 okolo 6000.

    Povazuji obe Note zarizeni za vice privetive, ale s10e nabizi vetsinu a je nove.
    SONIC
    SONIC --- ---
    HANZO: nojo ale sam sii musis naistalovat trojana jinak se nic nedeje :)

    Pro zneužití zranitelností stačí hackerům jednoduše přesvědčit oběť k nainstalování neškodné aplikace
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HANZO: tak teď ještě jestli je to fakt chyba a nebo fičura na kterou se nemělo přijít... :-)
    HANZO
    HANZO --- ---
    heh, skoro ve všech androidech je bezpečnostní chyba v čipsetu
    Téměř každý Android lze špehovat a zneužít, chyba je v čipu | Computerworld.cz
    https://computerworld.cz/...tyworld/temer-kazdy-android-lze-spehovat-a-zneuzit-chyba-je-v-cipu-56243

    "1. Špionáž. Útočníci mohou proměnit libovolný Android telefon v dokonalý špionážní nástroj."
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Teď čekám jestli konečně najdu nějakou pořádnou recenzi kde by srovnali kvalitu displeje u Galaxy Tab S6 a S7. Docela vopruz že dali na S7 TFT displej a ne Super Amoled. S7+ ho má, ale zas je už na můj vkus moc velkej...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEKKIT: zajistit si monopol je základní mikroekonomická poučka :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tahle fíčura s tou českou distribucí má tu zásadní výhodu, že si největší hráči v obchodu s elektronikou prostě nekonkurujou...Jak kdyby se prostě "všude" prodával benzin za 45kč. Fakt komedie
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Asi ne, ale on už pomalu začíná být vyprodaný, podobně jako S10e...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    při svých výpravách internetem jsem narazil na informaci, že ofiko česká distribuce stále prodává Galaxy S10 za 20990,-:)))

    to se posrali? Nebo to si jako za tuhle cenu někdo koupí?
    SONIC
    SONIC --- ---
    DWAY: skus podrzet obe tlacitka hlasitosti..
    DWAY
    DWAY --- ---
    Začal mi vyskakovat nějaký voice assistant crap. Nevite nekdo jak to vypnout?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak ten Nový Note se mi nakonec docela líbí jak to má udělaný...oproti tomu pořád si nějak nemůžu zvyknout na ten S20 styl:/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Hele 1.5GB A3 porad jede :) Nejvetsi naklady bude to balancovat a udrzovat.

    Osobne to vitam, protoze S8 nedostava update co horsi A telefon dostal. Update jsou vec marketingu a na tom zeleze zas tolik nezalezi. Radeji udrzuji backporty na stare androidy, nez aby nechali nekoho s S8 mit stejny android jako S10 :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To snad zvládne! Těžko odhadovat kolik RAM bude mít za dva roky low end, ale myslím že minimum bude tak 4GB RAM aby se to nějak hejbalo, to by snad pořád mělo být v klidu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam