• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: cili to vlastně řeší problém toho DeXu = kabel +instalace aplikace?

    me to doma nefunguje protože "aplikaci můj telefon zablokoval zpravce"...takže nez zjistim jak to odblokovat tak se ptám:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jo, můžeš. Ono je to v podstatě vylepšený zrcadlení - to co se děje na počítači, to se zároveň děje i na mobilu. Ovšem tady se jim, na rozdíl od toho jednoduchého zrcadlení, povedlo oddělit ty jednotlivé aplikace, takže si můžeš kteroukoliv z nich ve Windows připnout na hlavní panel, že máš k tomu rychlejší přístup.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: znamená to, že můžeš dělat třeba se Samsung Notes v počítači?
    RABBIT
    RABBIT --- ---
    NEVILL: díky, vyzkouším !
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Nebo případně pokud to vypnuté je, tak to zkus zapnout a hned pod tím by měla být volba Vlastní omezení hlasitosti a to by se hodilo na maximum, jestli v tom bude nějaký rozdíl. Teda doufám že tohle je i v nastavení pro S8, já to teď hledal na své S10.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RABBIT: Nemáš tam v nastavení třeba zapnuté Omezení hlasitosti média?
    RABBIT
    RABBIT --- ---
    NEVILL: jj, při volání hlasitost na max.

    abych byl přesný - nejde mi o hlasitý odposlech, ale o to, co slyším "do ucha". Respektive neslyším. tak ona šedesátka na krku... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RABBIT: A když voláš někomu a dáš volume nahoru, je to na maximu? Jako teoreticky bys mohl kliknout na "reproduktor" jak je jako handsfree a trochu ho ztlumit, že by to bylo na nějaké přijatelné úrovni.
    RABBIT
    RABBIT --- ---
    Můžete někdo poradit jak u S8 zvýším hlasitost hovoru? Vyčištění reproduktoru pomohlo, ale jen trochu. Díky moc
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Updatoval sem predevcirem (S10) a takovy problem nemam
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    No prosím, ráno kouknu na mobil a baterka na 41%, včera byla asi na 25% (nabito vždy ráno okolo deváté)...fakt divný s tím Okrajem obrazovky...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Jo, a je tu jedno výrazné zlepšení toho propojení s Windows přes appku Váš telefon - původně tam na fotky bylo omezení že to zobrazilo posledních 25 fotek, teď je ten limit prý 2000. Ono to teda chvilku trvá než se načtou, ale i tak je to fajn.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Co byl teď nedávno update na S10, tak mi přišlo že mi baterka vydrží nějak míň, tak jsem se kouknul na spotřebu a zjistil jsem že Okraj obrazovky najednou žere skoro 15% jenom tak v pozadí. Nevím jestli se to nějak zbláznilo, nějaký bug nebo co? Restart včera ráno nepomohl, tak jsem to nakonec dnes ráno vypnul, protože ty funkce z toho vlastně stejně skoro nikdy nepoužívám, kdybych po nich náhodou zatoužil, tak to prostě zase zapnu. Uvidím jak na tom budu s baterkou zítra ráno, ale myslím že to bude velice pravděpodobně právě tímhle, zatím to tak vypadá...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ještě mě teda kaká společnej slovník cs-en, pak píšu jak Dežo, ale s tím asi nic...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    NEVILL: super. he tam check box zachovat hovory v místním okně, to bude ono. dík za tip
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SELECTOR_IX: To by snad mohlo být tohle nastavení, zkus tam dát mini pop-up jestli to pomůže.

    How to Stop Incoming Calls from Taking Over Your Galaxy's Entire Screen « Android :: Gadget Hacks
    https://android.gadgethacks.com/...coming-calls-from-taking-over-your-galaxys-entire-screen-0229276/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Windows program Váš telefon už umí spouštět mobilní aplikace. Jak na to?
    https://www.svetandroida.cz/windows-vas-telefon-spousteni-mobilnich-aplikaci-navod/

    zrovna jsem to zkoušel, funguje! :-)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    mě zase štve, že když používám aplikaci jako třeba navigaci, a mám příchozí hovor, tento se mi objeví v malém okénku, který nevadí. Po přijetí hovoru se mi přes celou stránku objeví obrazovka telefonní aplikace se jménem volajícího, a já musím ručně přepnout na navigaci, podle který momentálně jedu. nevíte někdo jak tu demencí vypnout? myslím to zvětšení okna po přijetí hovoru. note9
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: No jo, máš pravdu, bude to nejspíš samotným Netflixem. On Netflix zatím na Dex sám o sobě nepodporuje fullscreen, což je samo o sobě divný, ale je to tak. Normálně to tam je jen v malém okénku, fakt pitomost. Dá se tam narvat force fullscreen, a přehrávání funguje, ale zřejmě se ta aplikace už moc nesrovná s nějakým dalším ovládáním jako je třeba vypnutí toho touchpadu. HBO na tom funguje líp, tam se na pause musí fakt najet kurzorem na tlačítko a zmáčknout ho, napoprvé když jsem vypnul touchpad tak se video kouslo a appka spadla, napodruhé to kupodivu fungovalo. Jako chápu že tohle asi použije fakt minimum lidí, ale bylo by fajn kdyby jim to fungovalo...
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL: A zkousel jsi i jine veci? Youtube nebo pustit film nejakym prehravacem z pameti nebo flesky nebo .... :-D
    Todle je podle me problem aplikace Netflix :-p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam