• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SELECTOR_IX: To by snad mohlo být tohle nastavení, zkus tam dát mini pop-up jestli to pomůže.

    How to Stop Incoming Calls from Taking Over Your Galaxy's Entire Screen « Android :: Gadget Hacks
    https://android.gadgethacks.com/...coming-calls-from-taking-over-your-galaxys-entire-screen-0229276/
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    mě zase štve, že když používám aplikaci jako třeba navigaci, a mám příchozí hovor, tento se mi objeví v malém okénku, který nevadí. Po přijetí hovoru se mi přes celou stránku objeví obrazovka telefonní aplikace se jménem volajícího, a já musím ručně přepnout na navigaci, podle který momentálně jedu. nevíte někdo jak tu demencí vypnout? myslím to zvětšení okna po přijetí hovoru. note9
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: No jo, máš pravdu, bude to nejspíš samotným Netflixem. On Netflix zatím na Dex sám o sobě nepodporuje fullscreen, což je samo o sobě divný, ale je to tak. Normálně to tam je jen v malém okénku, fakt pitomost. Dá se tam narvat force fullscreen, a přehrávání funguje, ale zřejmě se ta aplikace už moc nesrovná s nějakým dalším ovládáním jako je třeba vypnutí toho touchpadu. HBO na tom funguje líp, tam se na pause musí fakt najet kurzorem na tlačítko a zmáčknout ho, napoprvé když jsem vypnul touchpad tak se video kouslo a appka spadla, napodruhé to kupodivu fungovalo. Jako chápu že tohle asi použije fakt minimum lidí, ale bylo by fajn kdyby jim to fungovalo...
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL: A zkousel jsi i jine veci? Youtube nebo pustit film nejakym prehravacem z pameti nebo flesky nebo .... :-D
    Todle je podle me problem aplikace Netflix :-p
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: zelenou zakopávám
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: Zkoušel jsem teď na tom pouštět Netflix, jako dobrý, funguje, ale jakmile chci na telefonu shodit ten režim touchpadu tak se tím mimo jiné i pozastaví přehrávání filmu... :-(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: neda se nic dělat jdu vykopat svoji zelenou co mam na zahradě pro zvláštní prilezitosti!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HULIK: pockej ale tohle je fakt dobrý! Já pro.to mam využití i doma...nejen na hotelu. Ale nenapadlo by mě to
    HULIK
    HULIK --- ---
    TEKKIT: Sedíš na hotelovém pokoji s chytrou televizi. Bezdrátově se připojíš k televizi a na Dexu si pustíš film který tě nezajímá :-) A mezitím v klidu odpovídáš na mail pomocí mobilu.
    :-D
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    nojo pánové, když oni na tom tak dlouho makali, až to sice zastaralo,.ale prodat to musej
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Tak jsem dneska ve specifikacích Note20 četl, že výhoda Samsung Dex je multitasking. Můžete tedy dělat jednu věc na mobilu a druhou na obrazovce...

    Kdo napíše k čemu se to může v praxi doopravdy hodit, tak má u mě panáka!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    stejně mi přijde, že se tak nějak křečovitě snažíme najít ten účel...i když podvědomně víme, že už to dávno jde udělat jinak:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: to je fakt
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Když mi vypadne net, tak si z mobilu nasdílím data přes hotspot, tohle by bylo takový řešení aby se člověk nemusel tahat s ničím dalším...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: mohl bys to použít okamžitě kdyby ti padl internet třeba
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jo, to by bylo fajn, by to možná svým způsobem mohlo nahradit notebook.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL:nj ale to bezdrátový připojení má inho mít tu výhodu že nemuíš řešit kabel:)) Takže místo kabelu bys měl mít po kapsách myš a klávesnici:))

    Mě zase napadlo že by bylo top kdyby se to umělo připojit k JAKÝMUKOLI monitoru bezdrátově...třeba v práci pic pic a můžeš dělat s mobilem. To by byla paráda
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jako takhle, pokud bys měl monitor co má wifi, tak bys to připojil k tomu, pak k mobilu ještě bluetooth klávesnici a myš a bylo by to jako na compu a vše bez drátů.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: právě
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jako screen mirroring to umělo už předtím, že jo...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: já právě ten Dex kdysi vyzkoušel a nějak mě to nezaujalo...Ale postupem času jsem se k tomu (z nudy) vrátil. A vlastně jediné na co to v tuto chvíli používám, je editace věcí které je příjemnější dělat s klávesnicí a myší, než přímo na mobilu...

    ...pak jsem právě slyšel že ten update bude umět bezdrátový DEX na TV, tak si říkám super...a pak mi došlo že absolutně nechápu co s tím:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam