• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: když pominu ze za rok člověk prodava za 50% ceny co koupil:) ale to je holt realita
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HONZEEN: 7-8 je fer cena
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    DUCATIMONSTER: Chápu, na výkupu v MP mi za něj nabídli 7, takže ho asi nechám tam.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HONZEEN: Novej bez daně je za 9, takže mi to jako rozumná cena nepřijde. A to jsem hledal jsem chvilku a ještě na mě na datartu blikla nějaká sleva 700. Ale díky za nabídku.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    DWAY: Na tu jsem koukal, ale ideálně bych radši zůstal u Samsungu. Problém je, že chci Qi nabíjení a to je jen u Notů nebo S řady pokud vím.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    DUCATIMONSTER: Představuju si tak 8000,- (k telefonu je orig. samsung fólie nepoužitá 2x, Clearview Flip Cover, Led Flip Cover, 2x orig. Leather Case (modrá, černá))
    DWAY
    DWAY --- ---
    HONZEEN: co xperia 5 II?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HONZEEN: Za kolik?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HONZEEN: zkus id Sojka
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Hmm, já zrovna pokukoval po větším telefonu a chtěl jsem prodat svůj S10e a pořídit FE :/ Teď jsem dost na vážkách a vybírám něco jiného.

    Jen pro informaci, neměl by někdo zájem o černou S10e v záruce do dubna? Vč. příslušenství z rozumnou cenu?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    návrat krále!

    Exynos 2100 předežene i Snapdragon 875. Evropanům se blýská na lepší časy – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...pdragon-875-evropanum-se-blyska-na-lepsi-casy/sc-309-a-1349895
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: jo, možná se Flip nebo Fold časem cenově dostanou někam blíž k S-kové řadě...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: Já si počkám na druhou gereraci Flipu :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: Proto je taky vodotěsnej! :-))
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: Nooo, stejně je o 2 cm větší než S10e ,takže je jak pádlo k pramici
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To vypadá že asi až ten příští model zas nějak vychytají... :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak Samsung Watch je 3 doma, zatim spokojenost.
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    Zkoušel jste někdo na S20 ten nový One UI 3.0 beta ve vašem Galaxy S20
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: Usperny rezim chces mit co nejmin adaptivni. to je jenom scam jak sbirat data.
    Moje doporuceni je udelat ten custom s -10% CPU, FullHD, Vypnout inteligentni urcovani aplikaci. Pak hodit vsechny do zakazanych (Ty to uspi pri vypnuti displeje) a jenom nutne do povolenych. Tech co maji default chces mit co nejmin a obecne jenom kdyz si nejses jist.

    Probouzeni z pameti je temer instatni, takze pokud dojde ke zpomaleni - pak jsou to ty aplikace co posilaji 4MB XML facebooku o tom co jsi delal od posledniho spusteni :D

    Over-all jsem rad ze aspon pomuzu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam