• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    HULIK
    HULIK --- ---
    Jen pro info.
    2 měsíce před koncem záruky se na mé S9ce vysvítilo tlačítko z Waze na display.
    Dal jsem reklamovat do servisu Samsung v Ječné (VSP data), kde mi řekli že jednu reklamaci na vysvícení Samsung akceptuje. Přidal jsem k tomu problém s kompasem (nešla vyfotit slušná 360 fotka, špatné skládání snímků) a dal reklamovat.
    Reklamace trvala 17 dní a dostal jsem po tu dobu náhradní přístroj S10+.
    Vyměnily mi display, zadní kryt, modul s fotoaparátem (kompas je v něm) a jako bonus i baterii.
    Takže za mě velká spokojenost. :-)
    HULIK
    HULIK --- ---
    LEDOFREDO: Kdyz to bude mit digitalni zoom tak budes fotit 20x zvetseny a jsi v pohode zpet na svem :-D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEDOFREDO: Asi tak, se tím mobilem nechystám dělat fotky který se pak můžou hodit rovnou na billboard, že jo... :-))
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    TEKKIT: 130 megovej JPEG/gigovej RAW , my one drive 100 gigabyte subscription cries in the corner :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tyhle spekulace měsíc před unpacked jsou top:)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Hele zrovna zprávy fungujou, tam vidím text. Nejdou třetí strany (gmail a messenger, nic jinýho nepoužívám). U nich se mi zobrazí pouze info o notifikaci, ale text nevidím. Obávám se, že je to vlastnost. V aplikaci v telefonu jsem to projel a ono tam zas až tolik možností neni.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nez jsem rpesel an LineageOS a Signal, tak se mi to stavalo pravidelne, opravilo se to vetsinou samo otevrenim Gear Wearable a sekce pro notifikace. Zda je to stejny problem jako u tebe - to nevim jedu od Gear 3 dal.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Zkus si otevrit appku pro zpravy na hodinkach, mozna ti jenom neslape poradne.
    Na ty android SMS appky bych poslal Věru Pohlovou,
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ahoj, potreboval bych prehistorickou radu. Dokazu na hodinkach Samsung Gear 2 nastavit, aby se mi notifikace zobrazovala jako text? Ted jen prijde oznameni, ze mam email nebo zpravu, ale neprectu si ji. Co jsem googlil, tak to snad ze zacatku neslo, ale nasledne ano, po aktualizaci. Je nejaky figl v nastaveni? Jedna se o tohle: https://images.app.goo.gl/uuW7HmFMGyiPSGUD9

    Diky moc
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    Tak včera oficial aktualizace na UI3 a ANDROID 11 ( S20) zatím vše ok
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEDOFREDO: ty fazole jsou menší než normální Galaxy Buds (ty mám taky)


    NEVILL: to nevím, já to na fazolích ještě nezapínal, protože zatím jsem je používal jenom doma na HO. Vyzkouším to, až s tím vylezu někam ven :-)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    neni to zbytecne velke, v cem je vyhoda mit zaplacle cele ucho ? .. uvazoval jsem ze bych je koupil segre k vanocum, ale tohle me trochu odrazuje
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: A co aktivní potlačení hluku? Většinou v recenzích lidi říkali že moc funkční není, kvůli otevřené konstrukci...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Dostal jsem jako dárek nové Galaxy Buds Live a musím říct že jsou super! Bál jsem se jestli by mi ty fazole seděly, ale zbytečně.
    Sedí perfektně. Zvukově taky dobrý, ale pozor - já to používám primárně na telefonování a video porady a sem tam na youtube, nebo HBO-GO, ne na hudbu, takže pokud jde o hudbu - nemohu soudit.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HELVETE: Musel jsem to poresit rootem a presvedcil jsem samsung app, ze se jedna o Pixel :)

    Jinak protoze se to porad opakuje, jako vyhoda Samsung modelu Y oproti X
    WET APPLE
    Apple: $12 million fine for iPhone water-resistance claims - Business Insider
    https://www.businessinsider.com/...-iphone-water-resistance-waterproof-fine-waterproof-italy-2020-11
    Apple fined over iPhone water resistance claims | KitGuru
    https://www.kitguru.net/...ilson/apple-fined-over-iphone-water-resistance-claims/?PageSpeed=noscript

    Odolnost vuci vode je stejna u telefonu stejne tridy. Pouze prisli na to, ze certifikujici agentury nejsou vybavene na testovani zalepenych telefonu. Je to jenom jeden z urban myths co vyrobci radi podporuji hezkymi obrazky atd. I muj Gear S3 s certifikaci na 50m prisel o mikrofon v bazenu :)

    DUCATIMONSTER: Pisu rodicum a kamaradum, kdyz se neozvou - okolo 1100
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    MCKIDNEY: Co za ne?
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MCKIDNEY: mám starou s7 a při hraní s LineageOS jsem na to taky narazil. Používám teď FloydQ a je to postavené myslím na S9 ROM včetně její identifikace jako Samsung a Wearables apka nepadá. Root to nemá.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak mensi varovani - S9 a Note 9 ma perfektni podporu pro Lineage 17.1. Specialne pokud pracujete s MS Company Portal.

    Varovani ale prichazi - bez rootu nespustite Gear Wearables. Samsung ma nejaky specialni framework pro Gear a pokud pozna ze mate Samsung, tak se ho snazi spustit a spadne.

    Hledam non-root reseni a dam kdyztak vedet. :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Konecne S9/Note 9 doma. Samsung Watch je super a nelituji koupe. Tizen je porad nejlepsi smart watch, lepsi jak Apple Watch prome.

    Pokud si nekdo chce vyzkouset, mam navic Gear S3 Frontier. Baterka 4/5 Mikrofon umrel pri potapeni. Zbytek je ok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam