• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MCKIDNEY: mám starou s7 a při hraní s LineageOS jsem na to taky narazil. Používám teď FloydQ a je to postavené myslím na S9 ROM včetně její identifikace jako Samsung a Wearables apka nepadá. Root to nemá.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak mensi varovani - S9 a Note 9 ma perfektni podporu pro Lineage 17.1. Specialne pokud pracujete s MS Company Portal.

    Varovani ale prichazi - bez rootu nespustite Gear Wearables. Samsung ma nejaky specialni framework pro Gear a pokud pozna ze mate Samsung, tak se ho snazi spustit a spadne.

    Hledam non-root reseni a dam kdyztak vedet. :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Konecne S9/Note 9 doma. Samsung Watch je super a nelituji koupe. Tizen je porad nejlepsi smart watch, lepsi jak Apple Watch prome.

    Pokud si nekdo chce vyzkouset, mam navic Gear S3 Frontier. Baterka 4/5 Mikrofon umrel pri potapeni. Zbytek je ok.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tohle je fakt produkt pro specifickou skupinu lidí;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: a sakra...no, nevím jestli si radši nepořídím nový herní počítač, ten můj současný už má tak čtyři roky a za chvíli mu začne docházet dech... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jestli bude kamerka pod displayem tak pritlač;))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: to bude zase tak za pade, co? :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung Galaxy Z Fold3 se dočká integrace pera S Pen i selfie kamerky pod displejem – aktualizováno | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/clanky/patent-ukazuje-ze-by-samsung-galaxy-z-fold3-mohl-mit-s-pen-42130

    Takže ode dneška už žádný Dom perignon a Havana, ale bohemku a startky!
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Tak vzhledem k tomu, že S20 FE (4G) měli teď přes víkend v Datartu za 13500,- tak jsem neodolal a koupil ho. S displejem žádný problém po zevrubném testování nepozoruju a za ty peníze jsem spokojenej.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    TEKKIT: Dík, já si říkal, že cca 7 je fér, 8 včetně všeho zmíněného příslušenství. Cenu bez daně neřeším.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: když pominu ze za rok člověk prodava za 50% ceny co koupil:) ale to je holt realita
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HONZEEN: 7-8 je fer cena
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    DUCATIMONSTER: Chápu, na výkupu v MP mi za něj nabídli 7, takže ho asi nechám tam.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HONZEEN: Novej bez daně je za 9, takže mi to jako rozumná cena nepřijde. A to jsem hledal jsem chvilku a ještě na mě na datartu blikla nějaká sleva 700. Ale díky za nabídku.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    DWAY: Na tu jsem koukal, ale ideálně bych radši zůstal u Samsungu. Problém je, že chci Qi nabíjení a to je jen u Notů nebo S řady pokud vím.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    DUCATIMONSTER: Představuju si tak 8000,- (k telefonu je orig. samsung fólie nepoužitá 2x, Clearview Flip Cover, Led Flip Cover, 2x orig. Leather Case (modrá, černá))
    DWAY
    DWAY --- ---
    HONZEEN: co xperia 5 II?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HONZEEN: Za kolik?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HONZEEN: zkus id Sojka
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Hmm, já zrovna pokukoval po větším telefonu a chtěl jsem prodat svůj S10e a pořídit FE :/ Teď jsem dost na vážkách a vybírám něco jiného.

    Jen pro informaci, neměl by někdo zájem o černou S10e v záruce do dubna? Vč. příslušenství z rozumnou cenu?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    návrat krále!

    Exynos 2100 předežene i Snapdragon 875. Evropanům se blýská na lepší časy – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...pdragon-875-evropanum-se-blyska-na-lepsi-casy/sc-309-a-1349895
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam