• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ahoj vespolek. Samsung má takovou nevítanou vlastnost, že fotí "fotografii v pohybu". nevíte někdo prosím, jak mu to za 1. zatrhnout, a za 2. smazat všechny dříve vytvořené? myslím, že je to škoda místa...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Exynos 2100 ve vícejádrovém testu Geekbench 5 poráží Snapdragon 888 – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...rovem-testu-geekbench-5-porazi-snapdragon-888/sc-309-a-1350192
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SMOKY: příští rok budou už běžně pod 20 za telefon si myslím,to už bude stát za zkoušku :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    EXCITE: To asi ne, ale das 15k za novej
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SMOKY: praskaj ?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DUCATIMONSTER: Davaj k tomu porad vymenu displaye zdarma ? Jinak bych to asi fakt nechtel :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Na Alze jsem teď viděl že k tabletům S7 a S7+ dávají zdarma ty nový Galaxy Buds Live sluchátka.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Zas nejaky update co? Vsecko vypada divne
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SELECTOR_IX: no podle mě před OneUI 2,5 tam režim Pro u videa vůbec nebyl
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TEKKIT: note 9
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SELECTOR_IX: už si to nepamatuji ale před 2.5 slo natáčet video jen na automatiku ne?

    co to mas za přístroj?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    tak se mi dnes stáhl ten slavnej OneUI 2,5 a nějak nevidím rozdíl... dočetl jsem se o 25 vylepšeních v režimu kamera PRO, ale ani tam je nevidím... máte někdo lepší zkušenost?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jinak já se do toho taky nehrnu. Ono to máš:

    14.1 2021 unpacked
    29.1 2021 uvedení na trh - očekávám masakrální ceny (S21 20k?)
    v únoru první recenze (procesor, foto atd) - to mě ještě může odradit (jako u S20)

    Reálně si myslím, že se bude dát šedivka za přijatelnou cenu udělat někdy v červnu (což je cca 2 roky od kaufu mojí s10e = ideal)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: No, to už by ovšem stálo za úvahu! :-))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jseš trapnej! Vím že čekáš na levnou skládačku a S10tka letí do bazáče:))

    Samsung odhalil své plány na příští rok. Skládačky budou (konečně) levnější – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...a-pristi-rok-skladacky-budou-konecne-levnejsi/sc-309-a-1350132
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: S10 mi pořád šlape tak dobře že to bych ten telefon musel rozflákat abych si pořizoval novější model. Myslím že klidně ještě rok vydržím... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    mimochodem včera měli ukázat Exynos 2100 a nic:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam