• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TEKKIT: note 9
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SELECTOR_IX: už si to nepamatuji ale před 2.5 slo natáčet video jen na automatiku ne?

    co to mas za přístroj?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    tak se mi dnes stáhl ten slavnej OneUI 2,5 a nějak nevidím rozdíl... dočetl jsem se o 25 vylepšeních v režimu kamera PRO, ale ani tam je nevidím... máte někdo lepší zkušenost?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jinak já se do toho taky nehrnu. Ono to máš:

    14.1 2021 unpacked
    29.1 2021 uvedení na trh - očekávám masakrální ceny (S21 20k?)
    v únoru první recenze (procesor, foto atd) - to mě ještě může odradit (jako u S20)

    Reálně si myslím, že se bude dát šedivka za přijatelnou cenu udělat někdy v červnu (což je cca 2 roky od kaufu mojí s10e = ideal)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: No, to už by ovšem stálo za úvahu! :-))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jseš trapnej! Vím že čekáš na levnou skládačku a S10tka letí do bazáče:))

    Samsung odhalil své plány na příští rok. Skládačky budou (konečně) levnější – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...a-pristi-rok-skladacky-budou-konecne-levnejsi/sc-309-a-1350132
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: S10 mi pořád šlape tak dobře že to bych ten telefon musel rozflákat abych si pořizoval novější model. Myslím že klidně ještě rok vydržím... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    mimochodem včera měli ukázat Exynos 2100 a nic:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Co očekávat od řady Galaxy S21? Víme vše podstatné, Samsung si úniky neuhlídal – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...vime-vse-podstatne-samsung-si-uniky-neuhlidal/sc-309-a-1350121
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Galaxy S21 bude mít dost možná nejlepší širokoúhlý fotoaparát na trhu - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/...y-s21-bude-mit-dost-mozna-nejlepsi-sirokouhly-fotoaparat-na-trhu/n-3591/
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL: Zakladni deska zustala :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: Takže máš v podstatě novej mobil... :-)
    HULIK
    HULIK --- ---
    Jen pro info.
    2 měsíce před koncem záruky se na mé S9ce vysvítilo tlačítko z Waze na display.
    Dal jsem reklamovat do servisu Samsung v Ječné (VSP data), kde mi řekli že jednu reklamaci na vysvícení Samsung akceptuje. Přidal jsem k tomu problém s kompasem (nešla vyfotit slušná 360 fotka, špatné skládání snímků) a dal reklamovat.
    Reklamace trvala 17 dní a dostal jsem po tu dobu náhradní přístroj S10+.
    Vyměnily mi display, zadní kryt, modul s fotoaparátem (kompas je v něm) a jako bonus i baterii.
    Takže za mě velká spokojenost. :-)
    HULIK
    HULIK --- ---
    LEDOFREDO: Kdyz to bude mit digitalni zoom tak budes fotit 20x zvetseny a jsi v pohode zpet na svem :-D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEDOFREDO: Asi tak, se tím mobilem nechystám dělat fotky který se pak můžou hodit rovnou na billboard, že jo... :-))
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    TEKKIT: 130 megovej JPEG/gigovej RAW , my one drive 100 gigabyte subscription cries in the corner :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tyhle spekulace měsíc před unpacked jsou top:)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Hele zrovna zprávy fungujou, tam vidím text. Nejdou třetí strany (gmail a messenger, nic jinýho nepoužívám). U nich se mi zobrazí pouze info o notifikaci, ale text nevidím. Obávám se, že je to vlastnost. V aplikaci v telefonu jsem to projel a ono tam zas až tolik možností neni.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nez jsem rpesel an LineageOS a Signal, tak se mi to stavalo pravidelne, opravilo se to vetsinou samo otevrenim Gear Wearable a sekce pro notifikace. Zda je to stejny problem jako u tebe - to nevim jedu od Gear 3 dal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam