• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: mi se to nelibi.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: roztomilé, ale na tom se bude blbě psát, to zabili tou numerickou částí...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung Galaxy Z Fold3 with sliding keyboard | LetsGoDigital
    https://en.letsgodigital.org/foldable-devices/samsung-galaxy-z-fold3-5g/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: krasavec!

    Stane se Galaxy Z Flip 3 nejkrásnějším mobilem na trhu? Máme první rendery - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/...galaxy-z-flip-3-nejkrasnejsim-mobilem-na-trhu-mame-prvni-rendery/n-3684/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: byla to s10 lite:)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Už aby to bylo, dofám,že pořešej tu spotřebu, která šla z 9 na 10 pěkně do kytek
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: Note 10 jsem myslel že už to má déle:)

    Jinak o nic nejde, já jen že jsem čekal že na S10 to bude během února, čili pokud dříve, tak jsem překvapenej
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: možné to je, jestli to nebude v rámci lednového bezpečnostního updatu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LEON_KOWALSKI: Obycejny Note 10 uz ji ma:
    Download Samsung Galaxy Note 10 SM-N970F XEZ Czech Republic N970FXXU6ETLL firmware
    https://www.sammobile.com/...ng/galaxy-note-10/firmware/SM-N970F/XEZ/download/N970FXXU6ETLL/1118124/

    Zda se ze uz i nektere zeme maji 11 pro 10+
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEKKIT: tak jsem to hned zkusil na Note 10+ a nic.
    Český systém. Možná na anglické mutace už A11 je.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    psal nějakej kluk na Samsung manii, že mu na S10 (XEZ) přišel dnes update na A11...

    pravda nebo fikce?:)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ;-)
    LBW
    LBW --- ---
    LEON_KOWALSKI: Taky premyslime o nakupu 4 ks A41 do prace, diky za info .)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: S21 (ONE UI 3,1):

    Rozlišení videí se přesune z nastavení fotoaparátu přímo do horní lišty aktivního režimu Video. Půjde také aktivovat zvýšená ostrost, což se bude hodit při natáčení pohybujících se objektů. V rámci funkce Director's View bude možné současně nahrávat na třech zadních fotoaparátech a také na přední selfie, a mezi fotoaparáty průběžně přepínat. Aktuálně přepnutý záběr bude vždy součástí finálního natočeného videa. Mezi nové fotorežimy patří i mód Portrait Video, který ostří na obličej rozpoznaný v hledáčku.
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    LEON_KOWALSKI: Skvělý, díky za ověření.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PABLLO: my máme A40 a A41 v práci a nic se netrhá. Já teda zrovna ne, já mám svůj Note 10+, ale kolegové co mají A40, A41, A50 a A51 si na nic takového neztěžují.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PABLLO: Doufam, ze mas pravdu. Penize bych na to nevsadil. To co popisujes vypada jak nejaky SW/GPU bug a neprijde mi, ze vymena HW problem odstrani. Spis ocekavam zlepseni/zhorseni podle kvality silikonu.
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    MCKIDNEY: Zrovna jsem provedl factory reset a hned po naběhnutí, když si vybíráš jazyk, se při scrolovani obraz zase trhá. Vrátím ho a koupím nový, snad to není vlastnost a měl jsem jen smůlu na špatný kus.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    No jsem na to docela zvědavej. Rovnou říkám že klíčový pro mě bude (co se foto týče), nějaký duel mezi S21 a S20 (ale od rela recenzenta). Myslím že Mobilenet, tyhle duely dělají. Tak uvidíme

    Je to venku. Známe parametry všech fotoaparátů Galaxy S21 a Galaxy S21 Ultra - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/...-zname-parametry-vsech-fotoaparatu-galaxy-s21-a-galaxy-s21-ultra/n-3665/
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    MCKIDNEY: Ano, Chrome není ideální, to bylo pouze na ukázku, ale úplně stejně se to trhá v Gmailu, Discordu, v nastavení telefonu, prostě všude kde scrolluješ. Teď jsem to zkoušel na fotce a taky se škube, a to i když víc přitlačím nebo když scrolluju v různých částech displeje.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak web neni idealni, protoze buhvi co tam idnes a chrome dava za tracking. Zacal bych fotkou co se vejde do pameti - prakticky kazda tedy. Pokud se to trhani objevi tam, tak vim ze se jedna o problem se systemem.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PABLLO: Trhane neni - ve smyslu obsahu. Navic je videt v SW nahravce, takze definitivne problem pred odeslanim do displeje.

    Vidim tam zaseky, ktere nejsou dlouhe. Mozna zkontroluj nastaveni citlivosti, nebo zkus vic pritlacit. Chyba muze byt taky v plynulosti dotykove vrstvy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam