• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, jsem na tom podobne, taky mi to vubec nevyhovuje. Tak to asi nejde. Neda se nic delat, i tak dekuju.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TEKKIT: Vypadlo ti tam "topení"
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: jsem ochoten dělat že jsem to nečetl, ale za trest si doma napíšeš 1000x "Exynos je lepší než Snapdragon"!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WAMP_ELF: V ruce jsem ho neměl, ale parametry má celkem slušné. Je hodně velký a těžký, to by mi osobně vadilo, ale má dost velkou kapacitu baterie, pokud je to něco co považuješ za prioritu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Jde to udělat tak že dáš pryč navigační panel - Nastavení, Displej, Navigační panel a tam vybereš Gesta potažení, ale to ovládání gesty osobně moc nemusím...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ale celkove uz me samsung zacina unavovat. Asi bude cas na zmenu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: mi se to nelibi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, muzu pozadat o radu? tusi nekdo, jestli jde (napriklad v browseru chrome) nechat na mobilu S10 zmizet tuto cervene oznacenou spodni listu a jet full screen browsing? V setting/display/full screen apps mam u chrome zaskrtnuto, ale stejne mi to nezobrazuje...



    jinak mam Apex launcher, pokud je to dulezite..
    dik
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Dobré dopoledne, někdo zkušenosti s M51? Nějaký zásadní důvod proč nekupovat?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    NEVILL: Jo, Psion... to byly časy... :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: sry, měl jsem na mysli Android :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: jo, to už rozložený bude docela slušně velký, to je fakt...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj. Taky dělám s mobilem čím dál tím více věcí co by se dělali lépe na větším displayi. Ten nový Z flip má mít 6,9...to už je pěkný. Když vezmeš že to pak přeložíš na půlku a dáš do kapsy. Nicméně ta plná verze bude imho zase za nějakých 35k:) To je sumička kulatá:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jako mně se u nějaký skládačky líbí představa že bych to prostě rozložil a měl velikost takovýho menšího tabletu. Ale je fakt že to ještě bude asi chtít pár let vývoje, zatím to bude moc velký, těžký, tlustý...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: pokud bych uvažoval o skládačce tak flip jednoznačně. Fold prostě nemá parametry na "normální" nošení (sportovat s tím, tahat v kraťasech...atd)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To asi jo, to už začíná být snad zajímavější ten Flip... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: + mi teda přijde že už to bude potom v tom složeným stavu strašně tlustý - cihla
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj máš pravdu. Mně napadlo se na to pořádně podívat až potom co jsi to napsal
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Bohužel nic, i když by to asi nebylo špatný... :-))

    Ne, vážně...slide klávesnice s tímhle rozložením je blbost, budeš psát mnohem rychleji na displeji gestem než tady na tom. Kdyby se ta numerická část vyhodila, tak už by se na tom relativně dalo psát, bylo by to něco jako např. kdysi dávno na Psionu, ne že by to bylo plnohodnotné psaní všema deseti, ale řekněme že do té základní polohy se tak tři prsty po každé straně vešly. Teda jestli to chápu správně že tahle podoba a rozložení je prostě konečné, pokud by se to dalo upravit a vyhodit numerickou část, to by byla jiná...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: kolik ti Xiaomi dává abys kritizoval?!;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam