• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj. Taky dělám s mobilem čím dál tím více věcí co by se dělali lépe na větším displayi. Ten nový Z flip má mít 6,9...to už je pěkný. Když vezmeš že to pak přeložíš na půlku a dáš do kapsy. Nicméně ta plná verze bude imho zase za nějakých 35k:) To je sumička kulatá:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jako mně se u nějaký skládačky líbí představa že bych to prostě rozložil a měl velikost takovýho menšího tabletu. Ale je fakt že to ještě bude asi chtít pár let vývoje, zatím to bude moc velký, těžký, tlustý...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: pokud bych uvažoval o skládačce tak flip jednoznačně. Fold prostě nemá parametry na "normální" nošení (sportovat s tím, tahat v kraťasech...atd)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To asi jo, to už začíná být snad zajímavější ten Flip... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: + mi teda přijde že už to bude potom v tom složeným stavu strašně tlustý - cihla
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj máš pravdu. Mně napadlo se na to pořádně podívat až potom co jsi to napsal
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Bohužel nic, i když by to asi nebylo špatný... :-))

    Ne, vážně...slide klávesnice s tímhle rozložením je blbost, budeš psát mnohem rychleji na displeji gestem než tady na tom. Kdyby se ta numerická část vyhodila, tak už by se na tom relativně dalo psát, bylo by to něco jako např. kdysi dávno na Psionu, ne že by to bylo plnohodnotné psaní všema deseti, ale řekněme že do té základní polohy se tak tři prsty po každé straně vešly. Teda jestli to chápu správně že tahle podoba a rozložení je prostě konečné, pokud by se to dalo upravit a vyhodit numerickou část, to by byla jiná...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: kolik ti Xiaomi dává abys kritizoval?!;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: roztomilé, ale na tom se bude blbě psát, to zabili tou numerickou částí...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Over the horizon pro S21

    Samsung - Over the Horizon 2021 (FIRST LEAK)
    https://www.youtube.com/watch?v=IEaifbzjfFI&feature=emb_title
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung Galaxy Z Fold3 with sliding keyboard | LetsGoDigital
    https://en.letsgodigital.org/foldable-devices/samsung-galaxy-z-fold3-5g/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: krasavec!

    Stane se Galaxy Z Flip 3 nejkrásnějším mobilem na trhu? Máme první rendery - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/...galaxy-z-flip-3-nejkrasnejsim-mobilem-na-trhu-mame-prvni-rendery/n-3684/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: byla to s10 lite:)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Už aby to bylo, dofám,že pořešej tu spotřebu, která šla z 9 na 10 pěkně do kytek
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: Note 10 jsem myslel že už to má déle:)

    Jinak o nic nejde, já jen že jsem čekal že na S10 to bude během února, čili pokud dříve, tak jsem překvapenej
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: možné to je, jestli to nebude v rámci lednového bezpečnostního updatu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LEON_KOWALSKI: Obycejny Note 10 uz ji ma:
    Download Samsung Galaxy Note 10 SM-N970F XEZ Czech Republic N970FXXU6ETLL firmware
    https://www.sammobile.com/...ng/galaxy-note-10/firmware/SM-N970F/XEZ/download/N970FXXU6ETLL/1118124/

    Zda se ze uz i nektere zeme maji 11 pro 10+
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEKKIT: tak jsem to hned zkusil na Note 10+ a nic.
    Český systém. Možná na anglické mutace už A11 je.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    psal nějakej kluk na Samsung manii, že mu na S10 (XEZ) přišel dnes update na A11...

    pravda nebo fikce?:)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ;-)
    LBW
    LBW --- ---
    LEON_KOWALSKI: Taky premyslime o nakupu 4 ks A41 do prace, diky za info .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam