• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja nemam nic proti 200mpixelum na vystupu ze snimace, ale ten snimac zakonite nesmi mit velikost ani ne nehtu malicku prumerny slecny :) pocet megapixelu na takhle malym snimaci jako ma napriklad S10 by nemel presahnout plus minus cislo 5, zbytek je chromaticka aberace (dopocitavani dat), protoze ten snimac vic nezachyti. Je to skoda, cloveka, ktery dal svetu touhu honeni se za megapixelama bych nechal exemplarne potrestat nekde na namesti ice bucket challengi a ananasem do zadku :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: 200MPx foťák, to zní hustě. Mi to připomnělo kdysi dávno, tak možná skoro dvacet let zpátky, kamaráda jak říkal u foťáku s několika málo megapixely "Ty krávo, takovejch megapixelů, co s tím chceš dělat? Fotit billboardy??" :-))
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Za chvíli to tu můžeme přejmenovat na "Samsung Mobile Hate". :D
    Já si nakonec nechal vyměnit baterku na své S8 a ještě nějakou dobu s tím vydržím, než bude novější podobně velkej nepromokavej mobil za slušnou cenu k dispozici.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: Na foťák už vydali opravu, to je v klidu. U baterky to po updatu určitě není horší, ale že by tam bylo nějaké výrazné zlepšení ve spotřebě se mi taky nezdá, pokud ano tak by to bylo tak v řádu 5 - 10% max.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: a proto do toho generaci od generace rvou horší čipy:)) Už jsoiu blízko!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: bude se jednat o 200MPx fotočip o velikosti 1/1.37"

    LOL
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tjn...u Samsungu se spíš než pěkné stabilizace u 4k videa dočkáš 16k videa v 16fps naprosto bez využití:/

    Samsung má v rukávu 200MPx foťák, který má údajně natáčet až 16K videa – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.zive.cz/...tak-ktery-ma-udajne-natacet-az-16k-videa/sc-309-a-1350505
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja si pockam :) a mozna ne na samsunga :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj je to tak, já se nad tím rozčiloval už když přišla S20. Že tam narvou 8k videa, ale nezamakají na tomhle - což by pro mě mělo větší hodnotu

    Teď by to mělo být snad trochu vymakanější u S21 (minimálně tam půjdou 60fps videa)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: no uprimne, kdybych o ne nezapomnel pozadat, tak je mam asi doposud taky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: no mne se dost libi jak pohnuli s notifikacema a vubec vizual mi prijde lepsi. Fotak foti porad dobre, ale video horsi. Tu foto podivnost, co tu panove nahazovali, uz opravili.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Tak zatím mám ty Buds co byly k S10 a fungují výborně, přijdou mi i hrozně pohodlný, jen to ANC mi tam prostě chybí. Ale zatím nová sluchátka nepotřebuju, tak s tím ještě počkám...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: Takže plusy žádný akorát to rozesere foťák
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: mne moc neprijde teda.. cca podobny
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Zlepšila se výdrž baterie na S10/S10e po updatu na A11? Abych věděl,jak s tím naložit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ajo, prepne, to sem si nevsim, mazec. Nejde mi o crop, ale zkus svenkovat zblizka mobilem na nejakej predmet, je videt, ze to ten obraz hrozne upravuje (natahuje atd, aby to bylo jako ze plynuly, dela to takovou zvlastni soudkovitost..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: za ty prachy bych je nebral, ja si nakonec koupil za bura Airpods Pro a jsou uzasny, hlavne tim, ze jsou miniaturni a ze maji skvely sound i ANC. Ty Buds jsou moc velky a maji moc velky pouzdro (ktery pry zlobi).
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Recenze Samsung Galaxy Buds Pro: skvělý zvuk i aktivní potlačení hluku
    https://smartmania.cz/?p=177629

    Ty nové Galaxy Buds vypadají dobře, tak snad až bych zas jezdil MHD a občas se vyskytnul v kanclu, to potlačení hluku by se hodilo...
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    JOHN_LENON: mně to taky se......eeeeeeee a nevím jak to vypnout totální haluz klikání navíc
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: jj já myslel jen foťáky...jinak ty pozitiva vidím taky, to zase jo. Jinak já zase nechápu proč u S21 zůstal jako "optický zoom" výřez z 64Mpix když se loni ukázalo že je to stračka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam