• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: vcera sem ten zoom zkousel a 30x je porad docela "ostre" 100x uz si dost dopocitava.

    Musim vyzkouset v lepsich podminkach.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: co jinak? Fotíš si ze zahraďáku co mají lidi na chodově doma k obědu?:))
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: to mas za ty recenze :P
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DWAY: Tech 5 Ah je sexy...

    Jsem rad, ze uz vyrobci tolik nehoni zbytecnou tenkost tel a radeji pridaji na baterce.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: ty víš jak na mně!
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jinak, co me nadchlo je baterka teda.

    Vcera sem to v 8 stahl z nabijecky, pres den to pouzival vesmes normalne, v 8 vecer sem mel 65% pak sem to pouzival v podstate nonstop do 1:20 kdy sem to daval na nabijecku s 19%

    To je definitivne skok od te S20 kdy sem tech 20% mel obcas v tech 8 vecer a obcas to musel dobijet uz v praci.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    já bych dal do záhlaví: Samsung - nejde o parametry, ale o tu radost co si tím uděláš!

    Znáte někdo id Hash?:)))
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: no sak pisu skok ob generaci a vybavu :) S20 na S21 Ultra :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: jeslti si nemel S20 ultra, tak musi rychleji ostrit urcite, protoze ultry maji neco jako iphone 12 (lidar) - mereni zaostreni na zaklade vypoctu delky sireni laseroveho paprsku odrazenyho od objektu foceni
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: tak ja s10 stejne nemel :) Subjektivne je ten fotak ted rychlejsi :) Ale oproti s20.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: *parametrove
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no ja prave u fotaku nevim nevim, S10 ma pamatrove lepsi objektivy, svetelnejsi, tzn rychlejsi. Jinak s tebou naprosto souhlasim, je to o ty radosti, co si tim udelas :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja ji prave vymenil za gelovou a silnejsi po te, co kolegovi upadla na zem a rozjebal si i navzdory ty originalni folii, display. Tak sem radsi rychle sel pro gelovku.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DWAY: Vazne je potreba obhajovat novy mobil? :-))

    1) Pokud ty penize mas, tak co ziskas, kdyz zustanes na starem mobilu? Usetrene penize si vezmes do hrobu, nebo jak? :-)

    2) I kdybys papirove nemel zadny posun v parametrech, tak si preci právě ziskal novou cerstvou baterii a novy cerstvy OLED display.

    To se preci take hodi, ne?
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: tak hlavne ten fotak, baterka a display :)

    Nepsal jsem velky skok psal jsem boost :) Proste ze tam je posun i v ramci rady. Takze skok mezi radama a modelama je jeste vetsi.

    Ano urcite to neni vyhodny pomer cena / vykon. Ale od jiste chvile to neni nikdy. Takze fuck it. Ja si chtel udelat radost. Protoze nakonec to je hlavne o tom ne?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: mně ještě kupodivu drží ta původní fólie, ale každopádně dobré vědět, díky za tip!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak folie bych vam opravdu doporucil z tehle firmy. Nejen ze ta folie prijde v supr krabicce, plne nastroju, vcetne ramecku, aby to clovek nemohl nalepit spatne, ale jeste je v ni pokusne sklo, aby sis to nejdriv ozkousel, nez budes lepit tu pravou. Navic ta folie je uplne genialne samozacelujici (ja na mobil narval ovladac od DJI dronu a ten ma takovy zarazky a tu foli mi to rozrezalo na sesti mistech. A ted kdyz na ni koukam, nevidim po tom ani n ;)
    Jinak je to neco mezi normalnim sklem a gelovym, ale odezva je jak normal sklo, nezhorsuje to presnost.


    https://www.google.com/...,205.22h,91t/data=!3m6!1e1!3m4!1srBsCha6vi0noYkw8laFt8A!2e0!7i16384!8i8192

    Ochranná fólie Hoco G3 na Samsung Galaxy S10 - Tvrzenýsklo.cz
    https://www.tvrzenysklo.cz/...ecnosti-hoco-pro-samsung/ochranna-folie-hoco-g3-na-samsung-galaxy-s10/

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ONLY_Q: myslis taby? jde nastavit aby se ukladaly jen do jednoho, taky me to sralo. Pohledej v nastaveni chromu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: v jakem ohledu je upgrade z S21 na S21U velky skok? mluvis o tom zoomu? protoze ja tak nejak nemuzu najit nic jineho,krome velkeho displaye, coz je ale subjektivni vyhoda, protoze jsou lide, vcetne mne, kteri by brali ultru s displayem obyc S21... jiny upgrade tam jako ze moc nevidim... ale mozna neco prehlizim ;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEDOFREDO:
    SMOKY: nedá se nic dělat, musíš brát chtíc nechtíc S21:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam