• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: tak ja s10 stejne nemel :) Subjektivne je ten fotak ted rychlejsi :) Ale oproti s20.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: *parametrove
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no ja prave u fotaku nevim nevim, S10 ma pamatrove lepsi objektivy, svetelnejsi, tzn rychlejsi. Jinak s tebou naprosto souhlasim, je to o ty radosti, co si tim udelas :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja ji prave vymenil za gelovou a silnejsi po te, co kolegovi upadla na zem a rozjebal si i navzdory ty originalni folii, display. Tak sem radsi rychle sel pro gelovku.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DWAY: Vazne je potreba obhajovat novy mobil? :-))

    1) Pokud ty penize mas, tak co ziskas, kdyz zustanes na starem mobilu? Usetrene penize si vezmes do hrobu, nebo jak? :-)

    2) I kdybys papirove nemel zadny posun v parametrech, tak si preci právě ziskal novou cerstvou baterii a novy cerstvy OLED display.

    To se preci take hodi, ne?
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: tak hlavne ten fotak, baterka a display :)

    Nepsal jsem velky skok psal jsem boost :) Proste ze tam je posun i v ramci rady. Takze skok mezi radama a modelama je jeste vetsi.

    Ano urcite to neni vyhodny pomer cena / vykon. Ale od jiste chvile to neni nikdy. Takze fuck it. Ja si chtel udelat radost. Protoze nakonec to je hlavne o tom ne?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: mně ještě kupodivu drží ta původní fólie, ale každopádně dobré vědět, díky za tip!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak folie bych vam opravdu doporucil z tehle firmy. Nejen ze ta folie prijde v supr krabicce, plne nastroju, vcetne ramecku, aby to clovek nemohl nalepit spatne, ale jeste je v ni pokusne sklo, aby sis to nejdriv ozkousel, nez budes lepit tu pravou. Navic ta folie je uplne genialne samozacelujici (ja na mobil narval ovladac od DJI dronu a ten ma takovy zarazky a tu foli mi to rozrezalo na sesti mistech. A ted kdyz na ni koukam, nevidim po tom ani n ;)
    Jinak je to neco mezi normalnim sklem a gelovym, ale odezva je jak normal sklo, nezhorsuje to presnost.


    https://www.google.com/...,205.22h,91t/data=!3m6!1e1!3m4!1srBsCha6vi0noYkw8laFt8A!2e0!7i16384!8i8192

    Ochranná fólie Hoco G3 na Samsung Galaxy S10 - Tvrzenýsklo.cz
    https://www.tvrzenysklo.cz/...ecnosti-hoco-pro-samsung/ochranna-folie-hoco-g3-na-samsung-galaxy-s10/

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ONLY_Q: myslis taby? jde nastavit aby se ukladaly jen do jednoho, taky me to sralo. Pohledej v nastaveni chromu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: v jakem ohledu je upgrade z S21 na S21U velky skok? mluvis o tom zoomu? protoze ja tak nejak nemuzu najit nic jineho,krome velkeho displaye, coz je ale subjektivni vyhoda, protoze jsou lide, vcetne mne, kteri by brali ultru s displayem obyc S21... jiny upgrade tam jako ze moc nevidim... ale mozna neco prehlizim ;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEDOFREDO:
    SMOKY: nedá se nic dělat, musíš brát chtíc nechtíc S21:)))
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    LEDOFREDO: Nedaji, resil sem to se Samsungem. Prodavaji nejakou original, ale je to neco jineho, nez ta z vyroby. Jedina cesta je nechat si vymenit display :).
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Lepi samsung porad z výroby na displaye ten cover jako to bylo u s10? Daji se ty folie sehnat nekde bokem?
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    no taky cesta....
    DWAY
    DWAY --- ---
    ONLY_Q: ja pouzivam samsung browser, takze netusim. Nejsem fanda chromu... ani na pc :-D
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    DWAY: A jen tak na okraj jek se zbavit těch zas....ých karet v chromu. neskutečně mi to vytáčí,.. upgrade úplně na ....... H......O..
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ty asi nebudu :) Protoze uz jenom skok z 21 na 21 ultra je boost. Takze kdyz si vezmes skok z 20 na 21 ultra. Proste tam ten upgrade je :) A ty recenze bylo tam par veci, co me nalomily. To zahrivani, lepsi baterka, a hlavne me utahli na ty sluchatka zdarma.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja teda doufam, ze nepodlehnu, odmitam si kupovat to, co uz mam :)
    ale jinak gratz, no, snad tech investovanych penez nebudes litovat az vyjde s22 a bude uplne skvela (hahaha, tak tomu sam neverim, co to pisu :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: prave ze sem nechtel flexovat nebo tak neco. Jen proste covid shit poslednich par mesicu, tak sem si chtel udelat radost :)

    Zatim studuju co to vlasne umi, je fakt, ze se to zahriva o dost mene nez s20 kdyz hraju jursky park. Uvidime jak baterka.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: ty jseš pán!
    DWAY
    DWAY --- ---
    taky si zvykam na velikost trosku. Ale ten otisk prstu, na tom fakt zamakali. Staci na to ted jen tuknout. Trosku to ma problem s pocasim. (kdyz sem venku ted jak mrzne musim trosku pritlacit) ale ted kdyz mi to lezi na stole tak na to doslova jen tuknu a odemkne se to.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: 21 ultra 256. Sem si rikal, ze kdyz uz tam nebyl takovy boost mezi radama, tak upgraduju i ve vybave :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam