• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: To má A7 Lite, S7 Lite bude mít 12,4" displej.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: "bude osazen 8,7" LCD displejem"

    tak tim to pro me zhaslo, skoda :(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samsung chystá odlehčené tablety Tab S7 Lite a A7 Lite. Víme o nich to podstatné – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.zive.cz/...te-vime-o-nich-to-podstatne/sc-309-a-1350713/default.aspx

    Tak na tohle jsem zvědavej. U S6 Lite se mi nelíbí to malé rozlišení, S7 nebo S7+ mi připadá moc drahej (byť je samozřejmě levnější než můj mobil), tohle by mohl být rozumný kompromis...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak sem si vyzvedl pro buds zdarma... Sem zvedavy. Noise canceling se neda moc srovnat s normalnima pres usi, ale me nc na budsech netlaci. Sem zvedavy na kvalitu zvuku a vydrz hlavne.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung startuje update na One UI 3.1. Dočká se jej spousta starších modelů – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.zive.cz/...-31-docka-se-jej-spousta-starsich-modelu/sc-309-a-1350705
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGIKOMIX: ad bod 2: musi to podporovat primo dana aplikace
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jinak zatim jsem odpozoroval jen hodne zbezne, ale prechod z wifi na data mi prijde fenomenalni. S20 sem musel dojit pomalu na konec ulice (cca 200m) aby si mobil uvedomil ze ta wifina opravdu uz neda, zatimco s novym vyjdu pomalu pred garaz, a uz mam vykricnik ze wifi nejede a frci mi to pres data.

    Opravdu quality of life zmena pro me :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    LAUNCHER:
    DWAY: de o to aby se baterie co nejmin zahrivala jinak se tam vyrabej krystalky na katode (mozna anode? nejsem si uplne jistej) a ty pak prorazej izolacni vrstvu a dochazi ke snizovani kapacity (zjednodusene napsano)..tech 20-80 procent je ideal..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAGIKOMIX: Hřeje mi i s10e při delším používání - takže bych na sw moc nespoléhal :)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Zdravim, poridil jsem si S21 a marne se snazim dohledat nasledujici:
    1. Jak zasifrovat "cely" disk? Vsude jsem nasel jen navod zasifrovani sdcard u starsich modelu.
    2. Lze nastavit PIN/Fingerprint na jednotlive aplikace, resp predtim nez je spustim? Podporuje to ten jejich One UI nebo je treba externi aplikaci.

    Jinak mi prijde ze to dost hreje - snad to vyresi nakym soft-updatem.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: vyřešeno extra aktualizací
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DWAY: Li-Ion:

    Nevybijet pod 20pct. Ideal ne pod 50pct.

    A naopak, nenabijet na max.

    Libi se mi, ze na Tab S7+ mam polozku v menu, ze nenabijet nad 85% (tech pak zobrazuje jako 100%).

    A na OP8Pro mam zase prijemnou fci, kdy pres noc nabije na 80% a az pred mym vzbuzenim rano dobije poslednich 20%. Takze tam tech 100% neni zbytecne dlouho a zaroven dan zacinas se zcela plnou baterkou. Akorat skoda, ze to jen 4.5Ah, libi se mi 6Ah co je v Asus ROG.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hmmm, tak sem se docetl ze prubezne dobijeni v prubehu dne baterce prospiva.

    https://chargifi.com/...#:~:text=Short%20answer%20–%20Yes!,their%20devices%20–%20let%20us%20explain.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak S21 (klasická) už má slušnej problémeček:) Po aktualizaci se (pravděpodobně díky nějakým google službám) začala masakrálně vybíjet...nabíjíš třeba dvakrát za den, za noc to v nerušit módu spadne klidně o 40%
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: podle mě těch 30x je stejně max co rozumně použiješ (Upřímně mě by stačilo hezkých 5x)...
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: vcera sem ten zoom zkousel a 30x je porad docela "ostre" 100x uz si dost dopocitava.

    Musim vyzkouset v lepsich podminkach.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: co jinak? Fotíš si ze zahraďáku co mají lidi na chodově doma k obědu?:))
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: to mas za ty recenze :P
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DWAY: Tech 5 Ah je sexy...

    Jsem rad, ze uz vyrobci tolik nehoni zbytecnou tenkost tel a radeji pridaji na baterce.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: ty víš jak na mně!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam