• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: muhaha, vubec to nemame stejny :DDD

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL:
    DRAGON: Měl jsem ty hodiny HTC rád, ale při jednom resetu už jsem se na to vykašlal a používám klasické google.
    Já vím jsem loser :-)
    Teď si vlastně uvědomuji že jsem je tenkrát přestal používat páč jsem měl slabší/starší telefon a ten widget se mi zasekával ...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: HULIK: ukazte screenshot hodin, dik ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: Ty HTC hodiny používám dodnes, protože jsou prostě skvělý. Je na to appka Sense flip clock & weather :-)
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL: Je vtipné jak výrobci porad vymýšlejí něco nového a my se vracíme do minulosti.
    Na Nexusu jsem měl hodiny a tak ala staré HTC. Ty Samsung, ale Nexus :-)
    Vůbec ty jejich novinky nedoceňujeme :-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: Novu sem si taky nainstaloval, tusim na Galaxy S3, neco to v te dobe nemelo, co mel Apex, tak sem presel, ted, po milionech let uz asi budu moc lejzy na prechod :) ale hlavni je to, ze mame na vyber!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Já jsem docela spokojený s Nova Launcherem, to rozhraní jsem udělal takový na který jsem byl zvyklej z Nexusu... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, tohle se s mym Apex launcherem delo v zacatcich take, ted je to tak sofistikovany tool, ze takoveto chyby uz davno vychytali a pridavaji porad nova a nova udelatka a vylepseni ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: vsak ano, ale netoci se svet jen kolem nas, ze ne? :) ptam se jestli je fakt nekdo, kdo si tam nechava tu puvodni hruzu :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nezustane samozrejme. Mozna v pameti, ale to je mi jedno, vizualne ten mobil ma uz nastesti jine UX
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OK, to jsem nepochopil, tou dobou jsem ještě neměl svůj první šálek čaje... :-))

    Jsem si totiž vzpomněl na kolegu z práce co si nainstaloval Nova Launcher a nevím jak to udělal, zkrátka tam pořád měl ten Samsung jako default, takže po každém restartu tam měl Samsung UI a ten Nova vždycky spouštěl ze seznamu aplikací...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: vždyť píšu hned v prvním bodě, že si tam dávám jinej :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Kdyžtak se podívej na Nastavení - Aplikace - Zvolte výchozí aplikace a tam rozklikni Aplikace pro domácnost (debilní překlad, to snad dělali google překladačem) a tam bys měl mít na výběr Domovská obrazovka One UI a nějaký ten další launcher co sis nainstaloval.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Když tam dáš jiný launcher, tak ti tam stejně zůstane ten od Samsungu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: on existuje actually nekdo, kdo neprehraje ten hroznej UX samsungu jinym launcherem? Tomu nemuzu verit :) nic to neumi, je to hnusny a plny blbosti
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATT: Nezkoušel, nahodím apex launcher, nahraju config a o nějakém samsungu prakticky nevím :) Nedělám tam nejspíše nic energeticky náročného, na to moje použití - běžné apky (mhd, taxi, nyx,…) a nějaké focení - bohatě vystačím s vestavěnou baterkou.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Tak zda se, ze tuto moji teorii potvrdil i DXO Mark...

    DxOMark gives the Samsung Galaxy S21 Ultra a lower score than the S20 Ultra - GSMArena.com news
    https://m.gsmarena.com/...e_samsung_galaxy_s21_ultra_a_lower_score_than_the_s20_ultra-news-47995.php
    MATT
    MATT --- ---
    LAUNCHER: chtel jsem neco po 6"

    ted zjistuju, ze S10e jsou dve verze
    If you ask me s10e exynos version or pixel 4a I would say the pixel.. the exynos s10 are shit get the s10 snapdragon it's superior to the pixel


    NAVARA: a nakou custom rom jsi zkousel? dost pomlouvaj vydrz baterky, jak to vidis ty?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATT: Mám s10e, nemám pixel :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MATT: Za stejnou cenu jako Pixel 4a je koukam OnePlus 8, tak to bych vubec nevahal a vzal OP.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam