• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Svyho casu sem pouzival tenhle launcher. Premyslel sem, ze bych se k nemu vratil. Prislo mi, ze sem s nim byl nejefektivenjsi. Bohuzel vypada, ze uz je to mrtvej projekt.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=ohi.andre.consolelauncher&hl=cs&gl=US
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    na tom mym widgetu miluju, ze to rovnou na hlavni obrazovce ukaze cas, pocasi, predpoved a dnesni svatek :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: muhaha, vubec to nemame stejny :DDD

    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    DRAGON: Já s tim nemám problém, ale klidně dávejte inspiraci :-)
    HULIK
    HULIK --- ---
    A tady naposledy v roce 2017 :-D

    HULIK
    HULIK --- ---
    Tady v roce 2013

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tohle rozložení mi vyhovuje, už to mám na několikátém telefonu...plusmínus... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL:
    DRAGON: Měl jsem ty hodiny HTC rád, ale při jednom resetu už jsem se na to vykašlal a používám klasické google.
    Já vím jsem loser :-)
    Teď si vlastně uvědomuji že jsem je tenkrát přestal používat páč jsem měl slabší/starší telefon a ten widget se mi zasekával ...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: HULIK: ukazte screenshot hodin, dik ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: Ty HTC hodiny používám dodnes, protože jsou prostě skvělý. Je na to appka Sense flip clock & weather :-)
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL: Je vtipné jak výrobci porad vymýšlejí něco nového a my se vracíme do minulosti.
    Na Nexusu jsem měl hodiny a tak ala staré HTC. Ty Samsung, ale Nexus :-)
    Vůbec ty jejich novinky nedoceňujeme :-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: Novu sem si taky nainstaloval, tusim na Galaxy S3, neco to v te dobe nemelo, co mel Apex, tak sem presel, ted, po milionech let uz asi budu moc lejzy na prechod :) ale hlavni je to, ze mame na vyber!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Já jsem docela spokojený s Nova Launcherem, to rozhraní jsem udělal takový na který jsem byl zvyklej z Nexusu... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, tohle se s mym Apex launcherem delo v zacatcich take, ted je to tak sofistikovany tool, ze takoveto chyby uz davno vychytali a pridavaji porad nova a nova udelatka a vylepseni ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: vsak ano, ale netoci se svet jen kolem nas, ze ne? :) ptam se jestli je fakt nekdo, kdo si tam nechava tu puvodni hruzu :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nezustane samozrejme. Mozna v pameti, ale to je mi jedno, vizualne ten mobil ma uz nastesti jine UX
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OK, to jsem nepochopil, tou dobou jsem ještě neměl svůj první šálek čaje... :-))

    Jsem si totiž vzpomněl na kolegu z práce co si nainstaloval Nova Launcher a nevím jak to udělal, zkrátka tam pořád měl ten Samsung jako default, takže po každém restartu tam měl Samsung UI a ten Nova vždycky spouštěl ze seznamu aplikací...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: vždyť píšu hned v prvním bodě, že si tam dávám jinej :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Kdyžtak se podívej na Nastavení - Aplikace - Zvolte výchozí aplikace a tam rozklikni Aplikace pro domácnost (debilní překlad, to snad dělali google překladačem) a tam bys měl mít na výběr Domovská obrazovka One UI a nějaký ten další launcher co sis nainstaloval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam