• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMOKY: Pokud chci vyvolat appku, co nemám na stránce s apkama (na první mám přehled - počasí, kalendář, tasky, pár hlavních ikon / druhá stránka jsou grupy s appkama), tak zmáčknu ze spodní lišty ikonu pro seznam appek a zmáčknu ty dvě písmena - vyfiltruje se mi jen to co vyhovuje a kliknu. Mám to samé a nepřicházím o efektivitu GUI tam, kde je (nejpoužívanější akce)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    HONZEEN: psal jsem sz
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    OODOOW: Nechal bych za 2000,- pokud prodám telefon dřív :)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    TEKKIT: pridáš další plochu. zase podržís plochu, tentokrát na pravý straně je tlačítko plus a tu plochu pak přesunes vlevo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: to je jasný, ale jak tam dáš něco jiného aby to místo vlevo nebylo zabity?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    HONZEEN: za kolik by byl jenom ty hodinky? :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: To predpoklada urcitou organizovanost a rozmisteni si nejpouzivanejsich aplikaci na staly mista, cehoz nejsem schopnej. Pro mne je rychlejsi napsat dve pismenka nez hledat appku v seznamu. I kdyz ted pouzivam Samsung launcher vsehcno krome par aplikaci ktery mam na home screen poustim pomoci swipe down do menu a psanim do search bar. Nerikam, ze je to efektivnejsi pro kazdyho, ale pro mne jo.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Kdyby měl někdo zájem, pro NYXáky o litr míň.

    Samsung Galaxy S20 FE + Galaxy Watch 46mm + příslušenství - Praha 4 - Bazoš.cz
    https://mobil.bazos.cz/inzerat/132995408/samsung-galaxy-s20-fe-galaxy-watch-46mm.php

    a

    Samsung Galaxy S10e + spousta orig. příslušenství - Praha 4 - Bazoš.cz
    https://mobil.bazos.cz/inzerat/132964121/samsung-galaxy-s10e-spousta-orig-prislusenstvi.php

    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    A kouikám, že Bixbi se píš s tvrdym Y na konci, tak pardon :-)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    TEKKIT: podržíš dlouze plochu, aby ses dostal do nastavení a posuneš vlevo. Je tam posuvný tlačítko na Bixbi Home, tak to vypneš.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: bx Actions mám...ale jak se udělá ta obrazovka?já tam mám nějaký samsung daily
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: promin, to je proste nesmysl z meho pohledu. Nikdy nebudes rychlejsi nez ja kliknutim na ikonku. Klidne muzem dat challenge. Aneb jak nicit UXarum jejich praci.

    SMOKY: na to je uplne jednoducha odpoved: protoze mi vetsinu casu lezi na stole a na milimetrovou informaci s hodinami nevidim. Takhle se podivam a okamzite vidim kolik je.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    TEKKIT: Bixbi jde vypnout a můžeš tam mít co chceš. Mám tam jednotlivý kontakty, který často používám. V pravo mám taky kalendář na celou plochu. A co se tlačítka bixbi týče, tak jsem nesmírně spokojenej s aplikací bxactions, kdy si na to tlačítko navolím aplikaci nebo funkci. Mám tam baterku na dvě zmáčknutí při zamčeném telefonu + nějaký aplikace. Možností je tam víc (podržení, jeden stisk a rozlišuje to právě zamčený nebo odemčený telefon).
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    CHOTOUCHOVAK: dodnes jsem nevěděl že to jde jinak:-))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: koukám že na monitoru je to nahovno...na mobilu to vypadá jako když je to dítě opřený o ty ikonky - tady je vidět že je to obrázkový witget
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: poprvdě nevím k čemu slouží Launcher, já vždycky myslel že je to prostě jen jiný "motiv"...

    Jinak mám rád tenhle minimalismus, to co mám na hlavní to používám, zbytek je dole v aplikacích
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    já to mám takhle. To dítě je syn.

    - když potáhnu vpravo, tak tam mám widget kalendář přes celou plochu
    - vlevo je ta zpíčená Bixby stránka, ale prej od One UI 3.1 tam půjde dát konečně něco jinýho

    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ja zas treba nechapu widget s casem pres ctvrt obraovky, kdyz ho mas v top baru a na lock screen. Koukam kolik lidi , tolik chuti.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON:Na spusteni aplikaci mi prijde rychlejsi napsat prvni dve tri pismena, nez hledat ikonku na obrazovkach. Takze volat nekomu napises "ph" a pak uz pouzivas aplikaci Phone . Co jinyho delas v launcheru, nez poustis aplikace ? Phone je teda na tohle blbej priklad, jelikoz ho ma kazdej na bottom baru.

    Ja na pocitaci rozhodne terminal krome prace nepouzivam, ale tohle mi prislo hrozne efektivni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: prosimte, to na nas machrujes se svymi linux skilly a nebo to myslis vazne, ze na mobilni obrazovce opravdu bude rychlejsi psat veci pres terminal? Jako ze treba chces nekomu zavolat a misto abys vytocil cislo dvema kliky, tak to napises do command lajny? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam