• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: ty jses pán!!! Že mě to nikdy nenapadlo...:0
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMOKY: Pokud chci vyvolat appku, co nemám na stránce s apkama (na první mám přehled - počasí, kalendář, tasky, pár hlavních ikon / druhá stránka jsou grupy s appkama), tak zmáčknu ze spodní lišty ikonu pro seznam appek a zmáčknu ty dvě písmena - vyfiltruje se mi jen to co vyhovuje a kliknu. Mám to samé a nepřicházím o efektivitu GUI tam, kde je (nejpoužívanější akce)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    HONZEEN: psal jsem sz
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    OODOOW: Nechal bych za 2000,- pokud prodám telefon dřív :)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    TEKKIT: pridáš další plochu. zase podržís plochu, tentokrát na pravý straně je tlačítko plus a tu plochu pak přesunes vlevo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: to je jasný, ale jak tam dáš něco jiného aby to místo vlevo nebylo zabity?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    HONZEEN: za kolik by byl jenom ty hodinky? :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: To predpoklada urcitou organizovanost a rozmisteni si nejpouzivanejsich aplikaci na staly mista, cehoz nejsem schopnej. Pro mne je rychlejsi napsat dve pismenka nez hledat appku v seznamu. I kdyz ted pouzivam Samsung launcher vsehcno krome par aplikaci ktery mam na home screen poustim pomoci swipe down do menu a psanim do search bar. Nerikam, ze je to efektivnejsi pro kazdyho, ale pro mne jo.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Kdyby měl někdo zájem, pro NYXáky o litr míň.

    Samsung Galaxy S20 FE + Galaxy Watch 46mm + příslušenství - Praha 4 - Bazoš.cz
    https://mobil.bazos.cz/inzerat/132995408/samsung-galaxy-s20-fe-galaxy-watch-46mm.php

    a

    Samsung Galaxy S10e + spousta orig. příslušenství - Praha 4 - Bazoš.cz
    https://mobil.bazos.cz/inzerat/132964121/samsung-galaxy-s10e-spousta-orig-prislusenstvi.php

    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    A kouikám, že Bixbi se píš s tvrdym Y na konci, tak pardon :-)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    TEKKIT: podržíš dlouze plochu, aby ses dostal do nastavení a posuneš vlevo. Je tam posuvný tlačítko na Bixbi Home, tak to vypneš.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: bx Actions mám...ale jak se udělá ta obrazovka?já tam mám nějaký samsung daily
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: promin, to je proste nesmysl z meho pohledu. Nikdy nebudes rychlejsi nez ja kliknutim na ikonku. Klidne muzem dat challenge. Aneb jak nicit UXarum jejich praci.

    SMOKY: na to je uplne jednoducha odpoved: protoze mi vetsinu casu lezi na stole a na milimetrovou informaci s hodinami nevidim. Takhle se podivam a okamzite vidim kolik je.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    TEKKIT: Bixbi jde vypnout a můžeš tam mít co chceš. Mám tam jednotlivý kontakty, který často používám. V pravo mám taky kalendář na celou plochu. A co se tlačítka bixbi týče, tak jsem nesmírně spokojenej s aplikací bxactions, kdy si na to tlačítko navolím aplikaci nebo funkci. Mám tam baterku na dvě zmáčknutí při zamčeném telefonu + nějaký aplikace. Možností je tam víc (podržení, jeden stisk a rozlišuje to právě zamčený nebo odemčený telefon).
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    CHOTOUCHOVAK: dodnes jsem nevěděl že to jde jinak:-))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: koukám že na monitoru je to nahovno...na mobilu to vypadá jako když je to dítě opřený o ty ikonky - tady je vidět že je to obrázkový witget
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: poprvdě nevím k čemu slouží Launcher, já vždycky myslel že je to prostě jen jiný "motiv"...

    Jinak mám rád tenhle minimalismus, to co mám na hlavní to používám, zbytek je dole v aplikacích
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    já to mám takhle. To dítě je syn.

    - když potáhnu vpravo, tak tam mám widget kalendář přes celou plochu
    - vlevo je ta zpíčená Bixby stránka, ale prej od One UI 3.1 tam půjde dát konečně něco jinýho

    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ja zas treba nechapu widget s casem pres ctvrt obraovky, kdyz ho mas v top baru a na lock screen. Koukam kolik lidi , tolik chuti.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON:Na spusteni aplikaci mi prijde rychlejsi napsat prvni dve tri pismena, nez hledat ikonku na obrazovkach. Takze volat nekomu napises "ph" a pak uz pouzivas aplikaci Phone . Co jinyho delas v launcheru, nez poustis aplikace ? Phone je teda na tohle blbej priklad, jelikoz ho ma kazdej na bottom baru.

    Ja na pocitaci rozhodne terminal krome prace nepouzivam, ale tohle mi prislo hrozne efektivni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam