• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Možná to má fakt jen nějaká část telefonů tenhle problém, myslím že třeba ten problém s foťákem taky neměly všechny S10.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: dik, taky sem ji nasel a podle ni to pustil v safe modu :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty jo, tak ja zkusil pustit mobil v safe modu (v tom bezdratovy nabijeni taky neslo), pak sem telefon resetnul do normalu a najednou to jde :) takze muj tip, ze to podelala ta nova aktualizace pravdepodobne bude spravnej, asi neco v cache.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: tady jsem něco našel jestli to třeba pomůže:

    How to fix Galaxy S10 wireless charging not working | easy solutions for wireless stopped working issue
    https://thedroidguy.com/wireless-charging-not-working-1100273
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ale co je zvlastni, tak wireless power sharing funguje, sluchatka moje S10 nabijet umi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, bohuzel porad spatny. Asi v tom telefonu neco odeslo. Nastesti to neni tak hrozna vec, asi to bez toho preziju, NFC jako takove funguje a platit se s tim da. Ale teda fakt by me zajimalo, co s tim je, bohuzel krome odneseni do servisu a pozarucni oprava, zaruka mi skoncila samozrejme 2 dny pred tim, nez sem to objevil, klasika :)
    BRKODLAK: to je divny, mne to prenasi bez rootu kontakty, call logs, smsky, aplikace... co jeste vic potrebujes? Nastaveni appek je asi jediny, co s tim prenest nepujde, z toho co jsi pozadoval, zbytek musi jit.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Tak dneska jsem ten Wireless charging kromě radiobudíku zkoušel i v autě a v obojím to funguje. Zkoušeno na tátově S10e a na mojí S10. Pořád ti to nejde?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: Já přetahoval z Blakcberry 10 na Samsung s10e a bez problémů :)


    BRKODLAK: A co taková ta starší verze switche,jak se to jmenovalo, myslíšm,že jsem BB10 dělal právě tím.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zaloha do cloud a obnova? to je vetsinou nejlepsi pro novacka.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DRAGON: sakra, tak to píše ze bez rootu mi to data aplikaci neprenese :(
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    CHOTOUCHOVAK: ja vim, prave do toho doogee to šlo všechno na par kliku, ale tady mi to nejak nejde
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ostatně si myslim, že spoustu věcí půjde i přes samotnej google účet, protože v telefonu máš synchronizaci, kde si zaškrtáváš, co všechno chceš ukládat zálohovat.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DRAGON: diky, to.vypada jako skvělé řešení :)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    BRKODLAK: Je to jak píše Tekkit...pokud přecházíš Samsung x Samsung, máš během chvilky všechno zkopírovaný ať už kabelem nebo bezdrátově. Z jiný značky jsem to nikdy neřešil, ale předpokládám, že bude hromada aplikací, který udělají to samé. Viz článek: https://insmart.cz/prechod-na-novy-telefon-data-sms-kontakty-zaloha-obnova/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BRKODLAK: to jsem si myslel a proto jsem na tebe původně nereagoval (aby se nepřišlo na to že nevim nic)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    TEKKIT: bohuzel smart switch na xiaomi nejde nainstalovat
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BRKODLAK: já nevim, já právě dělám jen ze Samsungu na Samsung a tam to přes Smart switch vlastně promění nový telefon v ten starý
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    kluci a jak byste z xiaomi pretahli vsechno (historie hovorů, kontakty, apky, data apek, prostě všechno), coz se mi z xiaomi na doogee podarilo udelat jak nic, ale z xiaomi na samsung se mi zkopci jen kontakty. ale o ten protokol hovoru a data apek mi fakt hodne jde.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Možná něco zase zvorali jako posledně s tím foťákem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam