• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, bohuzel porad spatny. Asi v tom telefonu neco odeslo. Nastesti to neni tak hrozna vec, asi to bez toho preziju, NFC jako takove funguje a platit se s tim da. Ale teda fakt by me zajimalo, co s tim je, bohuzel krome odneseni do servisu a pozarucni oprava, zaruka mi skoncila samozrejme 2 dny pred tim, nez sem to objevil, klasika :)
    BRKODLAK: to je divny, mne to prenasi bez rootu kontakty, call logs, smsky, aplikace... co jeste vic potrebujes? Nastaveni appek je asi jediny, co s tim prenest nepujde, z toho co jsi pozadoval, zbytek musi jit.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DRAGON: sakra, tak to píše ze bez rootu mi to data aplikaci neprenese :(
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    CHOTOUCHOVAK: ja vim, prave do toho doogee to šlo všechno na par kliku, ale tady mi to nejak nejde
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ostatně si myslim, že spoustu věcí půjde i přes samotnej google účet, protože v telefonu máš synchronizaci, kde si zaškrtáváš, co všechno chceš ukládat zálohovat.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DRAGON: diky, to.vypada jako skvělé řešení :)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    BRKODLAK: Je to jak píše Tekkit...pokud přecházíš Samsung x Samsung, máš během chvilky všechno zkopírovaný ať už kabelem nebo bezdrátově. Z jiný značky jsem to nikdy neřešil, ale předpokládám, že bude hromada aplikací, který udělají to samé. Viz článek: https://insmart.cz/prechod-na-novy-telefon-data-sms-kontakty-zaloha-obnova/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BRKODLAK: to jsem si myslel a proto jsem na tebe původně nereagoval (aby se nepřišlo na to že nevim nic)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    TEKKIT: bohuzel smart switch na xiaomi nejde nainstalovat
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BRKODLAK: já nevim, já právě dělám jen ze Samsungu na Samsung a tam to přes Smart switch vlastně promění nový telefon v ten starý
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    kluci a jak byste z xiaomi pretahli vsechno (historie hovorů, kontakty, apky, data apek, prostě všechno), coz se mi z xiaomi na doogee podarilo udelat jak nic, ale z xiaomi na samsung se mi zkopci jen kontakty. ale o ten protokol hovoru a data apek mi fakt hodne jde.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Možná něco zase zvorali jako posledně s tím foťákem...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    LAUNCHER: synovi otisky, to je nejaky překlep, asi chyba prevodu reci na text, myslim svoje.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: tam to mam zapnuty, nicmene to jen zapina Fast moznost, ne? Vim ze kdyz sem to vypnul, tak mi nabijecka nabijela bezdratove "Wireles Charging" a kdyz sem to zapnul tak "Fast Charging". Ale ted se telefon jevi, jak kdyby vubec nenabijel. A sluchatka nabijecka nabiji, tak v ni chyba byt nemuze. Divny, fakt...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BRKODLAK: Zkusenost z OnePlus optickych ctecek v displayi, predtim Pixel ctecek na zadech:

    1) Pises "synovy otisky".

    Vsiml jsem si v rodine, ze na nektere jedince to obecne funguje hure, na nektere lepe.

    2) Vyplatilo se mi vzdy registrovat kazdy prst dvakrat. Nejdriv bezne, pozdeji podruhe, jakmile to zaclo prvne vice selhavat (patrne zpoceny prst?). Tzn podruhe ne "preregistrovat" ale "registrovat jako novy prst".
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    CHOTOUCHOVAK: mě teda otisk na Note 10+ funguje v pohodě. Rychle a napoprvé v 99%
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    jako ja mel doteď xiaomi, tam je zezadu, fungovala rozhodně lip, leda kdyz jsem mel moc spocene nebo spinave prsty tak to nešlo. pak jsem mel chvili doogee, kde to bylo naboku a slapalo to jak svycarsky hodinky, ale u toho samsungu je to fakt des. jasne můžu odemykat necim jiným, ale pokud je to vada, radši bych to vymenil. co myslíte?
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Se čtečkou mám zkušenosti na S8 a S10e. Obojí jakž takže funguje, ale na 100% to určitě není, spíš tak 70%. Samsung používám deset let a vesměs s ním nemám problém, ale u snímačů otisků musím nestraně říct, že to neni žádnej šlágr. Když jsem viděl, jak dědy Huawei odemkne telefon opravdu bleskově na letmej dotyk, tak jsem se zhrozil, že prémiový řady Samsungu za 20+k tohle neuměj.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BRKODLAK: Doporucil bych odemykat oblicejem, selfie kamerkou.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BRKODLAK: Funguje na lehké pohlazení - mám tam dva prsty nasnímané z několika úhlů a není problém. Oproti blackview, kde se musel zmáčknout pohádka :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    jak vam slape otisk prstu na boku telefonu? me uplne katastrofalne. nemusi se z nej neco sloupnout? registrovat sy novy otisky je úplné martyrium stále to píše, že mám otřít senzor, nebo ze ma byt zakryty cely a tak. když se mi podarilo tam konecne jeden přidat tak odemknout prakticky nemožné. vadny kus? nebo je to tím ze mam hodne poskrabane a porezane briska prstů?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam