• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OODOOW: vsak sem se taky nenechal.
    MCKIDNEY: to neni pravda, napriklad telefony Galaxy od rady 8 jsou tlakove uzavirane, tudiz jakoukoliv praci, kterou na nim provadi, tak pak testuji tlak uvnitr pod krytem, maji na to sensor. Takze uplne pravdu nemas. To, ze ti to pak stejne neuznaj, je vec jina.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    DRAGON: Jako jestli je na tom telefonu napsaný IP68 a pak ti do něj nateče při dešti v kapse, tak to bych se teda odbýt nenechal.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no musim rict, ze ta faktura za cca 9 litru, co mi jako ze predlozili potom, co sem to tam dones, me fakt vytocila neskutecne. Navic se to stalo chvili po tom, co mi malem shorel byt (jak sem tu psal taky o tom, ze sem si koupil redukce z micro usb na usb c koncovky a jedna mi u postele chytla).
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tohle je fakt největší svinstvo a dělá to z ip68 jen cislicka...tak ať to tam nepisou!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: asi tak :) navic stejne to nic nezarucuje, protoze,jak sem tu jednou celou tu anabazi popisoval, tak kdyz se mi do S9 dostala v kapse pri desti voda (lol), tak mi to samsung odmitl uznat jako reklamaci, takze z toho plyne, ze
    a) neni vodotesnost jako vodotesnost
    b) a kdyz uz je vodotesnost, tak neuznana pri reklamacnim rizeni

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jasny, dik za pripominku. Ja na vodotesnost urcite nikdy nezapomenu, se samsungem sem si toho na tohle tema uzil dost .)))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SMOKY: však jo, to je určitě dobrá připomínka :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    mne to je fuk, delejte si co chcete, jenom sem chtel upozornit, kdyby si toho nekdo nebyl vedom :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: asi tak, se s tím telefonem nebudeš chodit koupat nebo dělat podvodní fotky, že jo, a nějakou lehkou spršku snese i telefon co není plně vodotěsný...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak ne, MobilStation.cz vodotesnost negarantuje. Ale asi je mi to jedno, u dvouletyho telefonu po zaruce...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: no ja radsi budu mit min vodotesny telefon nez se nechat voblozit. Vysvetleni: psal sem do samsung oficialniho store/servis strediska Samsung Plaza a poptaval cenu vymeny baterie a bylo mi receno, ze tohle nelze rict dopredu, ze musi nejdriv telefon videt. WTF jako? Z toho uplne smrdi vobloz jako krava... nevidim jedinej duvod, proc nerict cenu opravy dopredu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A zivej terorismus :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    jenom bacha u tehle neautorizovanejch servisu, ne vzdy maji spravny pripravky a umej spolehlive obnovit vodotesnost
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    (na pockani=2 hodiny)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Me o tři stovky vic na s10e, ale bylo to zas na pockani
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    DRAGON: Jj, dobrá cena, mě to stálo o tři stovky míň na S8.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Samsung Galaxy S10 (G973) - Výměna originální baterie - MobilStation.cz
    https://www.mobilstation.cz/samsung-galaxy-s10--g973-vymena-originalni-baterie/

    tohle je asi ok cena pro vymenu originalni baterie (i s praci) do S10ky, co?

    za 1200 poslou kuryra, vymeni a poslou zpet.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tvl dyk to ten DxO mark dělal před měsícem:)))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Propadák testu. Foťák Samsungu S21 Ultra neuspěl, i když ho jinde chválí - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...ng-galaxy-s21-ultra-5g-test-fotoaparatu-dxo-mark.A210322_151318_telefony_vok
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Zkus tu swift key, funguje to fakt dobře. Dokonce je tam možnost že to proleze tvoje maily a snad i sociální sítě a naučí se to tak obraty co používáš.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SELECTOR_IX: Telefon je k wifi připojen a pokud appku restartuju, tak bez dalšího začne nehrávat. Mám zapnuté i využití dat, ale nenahraje to ani přes to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam