• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Samozrejmen existuji kvalitni servisy a nekvalitni servisy - muj problem je ta falesna informace o vode odolnosti.
    Protoze servis ktery vam rekne ze to ma ip68 i po oprave vam pravdepodobne leze a servis co vam to nerekne nic neznamena.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    IP68 je test co neni prizpusoben zalepenym telefonum. Nejsou prakticky o nic odolnejsi nez telefony s krytem (Ty samsung dela taky)

    Je to proste vedlejsi efekt, ktery oficialni nikdo neuzna (od Sony Xperia afery v USA), ale uzivatele stale siri jako urban myth.
    Neco jako, ze SW problemy telefonu jsou zpusobene tvym prijmem :)

    To ze neco splnuje rating pouze mluvi o kvalite toho rating systemu. Oneplus roky neplati za certifikaci a telefony vydrzi stejne :)

    Jinymi slovy, pokud nepouziji spravna lepidla spravne, telefon se vam rozlepi. Kvalita vode-odolnosti je stejna a tohle je klasicky FUD. Uzivatel nema moznost si to overit a servis vam nikdy nebude garantovat IP68 po servisu - a to ani Samsung. Museli by to certifikovat znovu jako cely proces.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    DRAGON: Jako jestli je na tom telefonu napsaný IP68 a pak ti do něj nateče při dešti v kapse, tak to bych se teda odbýt nenechal.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no musim rict, ze ta faktura za cca 9 litru, co mi jako ze predlozili potom, co sem to tam dones, me fakt vytocila neskutecne. Navic se to stalo chvili po tom, co mi malem shorel byt (jak sem tu psal taky o tom, ze sem si koupil redukce z micro usb na usb c koncovky a jedna mi u postele chytla).
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tohle je fakt největší svinstvo a dělá to z ip68 jen cislicka...tak ať to tam nepisou!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: asi tak :) navic stejne to nic nezarucuje, protoze,jak sem tu jednou celou tu anabazi popisoval, tak kdyz se mi do S9 dostala v kapse pri desti voda (lol), tak mi to samsung odmitl uznat jako reklamaci, takze z toho plyne, ze
    a) neni vodotesnost jako vodotesnost
    b) a kdyz uz je vodotesnost, tak neuznana pri reklamacnim rizeni

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jasny, dik za pripominku. Ja na vodotesnost urcite nikdy nezapomenu, se samsungem sem si toho na tohle tema uzil dost .)))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SMOKY: však jo, to je určitě dobrá připomínka :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    mne to je fuk, delejte si co chcete, jenom sem chtel upozornit, kdyby si toho nekdo nebyl vedom :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: asi tak, se s tím telefonem nebudeš chodit koupat nebo dělat podvodní fotky, že jo, a nějakou lehkou spršku snese i telefon co není plně vodotěsný...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak ne, MobilStation.cz vodotesnost negarantuje. Ale asi je mi to jedno, u dvouletyho telefonu po zaruce...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: no ja radsi budu mit min vodotesny telefon nez se nechat voblozit. Vysvetleni: psal sem do samsung oficialniho store/servis strediska Samsung Plaza a poptaval cenu vymeny baterie a bylo mi receno, ze tohle nelze rict dopredu, ze musi nejdriv telefon videt. WTF jako? Z toho uplne smrdi vobloz jako krava... nevidim jedinej duvod, proc nerict cenu opravy dopredu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A zivej terorismus :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    jenom bacha u tehle neautorizovanejch servisu, ne vzdy maji spravny pripravky a umej spolehlive obnovit vodotesnost
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    (na pockani=2 hodiny)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Me o tři stovky vic na s10e, ale bylo to zas na pockani
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    DRAGON: Jj, dobrá cena, mě to stálo o tři stovky míň na S8.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Samsung Galaxy S10 (G973) - Výměna originální baterie - MobilStation.cz
    https://www.mobilstation.cz/samsung-galaxy-s10--g973-vymena-originalni-baterie/

    tohle je asi ok cena pro vymenu originalni baterie (i s praci) do S10ky, co?

    za 1200 poslou kuryra, vymeni a poslou zpet.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tvl dyk to ten DxO mark dělal před měsícem:)))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Propadák testu. Foťák Samsungu S21 Ultra neuspěl, i když ho jinde chválí - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...ng-galaxy-s21-ultra-5g-test-fotoaparatu-dxo-mark.A210322_151318_telefony_vok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam